Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasowo mam nadzieję gdy nie ma Andrzeja , jego spotkania powinien komentować albo Wolski albo Smokowski.

 

Znów mamy głosowanie i zapewne po " weryfikacji " pokażą januszową Borussie Dortmund. Przypomnijmy że w składzie Borussi gra dwòch Polaków bla bla bla...

 

 

Chociaż tyle że C+ nie skompromitował się jak TVP i na mecz główny w środę wybrali Atletico - Juve .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu ma być Marchlinski, więc bardzo dobry wybór.

 

Żelek nie jet taki zły, zresztą Bandych nie zaprezentował się tak źle. Bez przesad

 

Chodzi mi o to, że skoro zawiesili Twarowskiego to powinni zastąpić go naprawdę dobrym komentatorem a nie tzw. zapchaj dziurami, którzy mogą komentować wszystkie ligi (i chyba nawet i Bandych i Żelisław komentowali już większość lig). Marchliński za Twarowskiego to oczywiście nie jest to jeszcze to coś ale na pewno będzie zdecydowanie lepiej niż wczoraj Bandych i dziś Żelisław.

 

 

 

Chociaż tyle że C+ nie skompromitował się jak TVP i na mecz główny w środę wybrali Atletico - Juve .

 

a jaki mecz wybrało TVP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo mam nadzieję gdy nie ma Andrzeja , jego spotkania powinien komentować albo Wolski albo Smokowski.

 

Znów mamy głosowanie i zapewne po " weryfikacji " pokażą januszową Borussie Dortmund. Przypomnijmy że w składzie Borussi gra dwòch Polaków bla bla bla...

Do kiedy trwa głosowanie? Jeżeli po weryfikacji nie wygra Liverpool to będzie śmiech na sali...64,3%-23% na tą chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki mecz wybrało TVP ?

 

TVP w 2. kolejce UEFA Champions League wybrało mecz Arsenal - Galatasaray. W końcu występ Szczęsnego jest wg nich ciekawszy niż starcie Atlético - Juventus.

 

Tymczasowo mam nadzieję gdy nie ma Andrzeja , jego spotkania powinien komentować albo Wolski albo Smokowski.

 

Znów mamy głosowanie i zapewne po " weryfikacji " pokażą januszową Borussie Dortmund. Przypomnijmy że w składzie Borussi gra dwòch Polaków bla bla bla...

 

Szczególnie, że mecz Anderlecht - Dortmund będzie transmitowany też w niemieckim ZDF, więc choćby z tego powodu lepiej wybrać spotkanie Basel - Liverpool.

Do tego zamiast Arsenal - Galatasaray to na antenach nc+ mogłaby być transmisja meczu Leverkusen - Benfica. Po to, by mieć jak największy wybór spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna jakość transmisji TME po raz kolejny. Co te NC+ robi- pixeloza na 32 calach- współczuje posiadaczom większych tv- .... i kamieni kupa. Czy redakcja satkuriera może zająć się tematem i u źródła dowiedzieć w czym jest problem. Problem dotyczy także PL oraz LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do takich "klasyków" jak ten dzisiejszy w Ekstraklasie powinna być jakaś alternatywna wersja komentarza. Nie każdy preferuje Krzysztofa "analizę" Przytułę i choćby z tego powinna być inna wersja albo po prostu dawać najlepszych komentatorów na najlepsze spotkania. Od razu lepiej by się oglądało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to zależy od gustu. Dla mnie Marchlinski to aktualnie TOP 5 w nc+, Wolski, Twarowski, Dryła, Rosłoń i Marchlinski właśnie

 

Aż się zarejestrowałem, bo moim zdaniem wszystkich wymienionych na łeb bije Przemysław Pełka :) Ja bym wymienił taką piątkę: Pełka, Twarowski, Dryła, Wolski i Smokowski. Rafał Wolski też duża klasa, ale dla mnie miejsce 6., bo zbyt często zagaduje transmisje.

 

A w TOP 5 reporterów kogo byście dali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to zależy od gustu. Dla mnie Marchlinski to aktualnie TOP 5 w nc+, Wolski, Twarowski, Dryła, Rosłoń i Marchlinski właśnie

 

Aż się zarejestrowałem, bo moim zdaniem wszystkich wymienionych na łeb bije Przemysław Pełka :) Ja bym wymienił taką piątkę: Pełka, Twarowski, Dryła, Wolski i Smokowski. Rafał Wolski też duża klasa, ale dla mnie miejsce 6., bo zbyt często zagaduje transmisje.

 

A w TOP 5 reporterów kogo byście dali?

 

 

Zapomnialem o Pelce! W takim razie on wskakuje za Wolskiego, bo zgodzę się, że zagaduje transmisje. Widzę, że z Dryla sie ktos zgadza w końcu ze mną :)

 

Reporterzy? Daria Kabała-Malarz, Łukasz Benz (jego wywiady w żużlu pierwsza klasa), Filip Surma, Filip Adamus, Mariusz Wróblewski :)

Wodziński jest dla mnie sztywny, zadaje pytania z kartki, czyta je i zero komunikacji z rozmówcą, tylko suche pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Wolski jest absolutnym numerem jeden, szczególnie w parze z Węgrzynem. Szkoda, że tak rzadko można ich razem usłyszeć. Podobnie jak Smokowski z Jagodą i Twarowski z Nahornym(jakoś ich nie słychać ostatnio :)). Pełka i Rosłoń też klasa, ale zajmują miejsca tuż za podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Wolski jest absolutnym numerem jeden, szczególnie w parze z Węgrzynem. Szkoda, że tak rzadko można ich razem usłyszeć.

 

To też fakt - mecz Legii ze Steauą w Bukareszcie w zeszłym roku - w wykonaniu tej pary - to był dla mnie komentatorski majstersztyk: czucie atmosfery, energia, życie. Ale często mam wrażenie, że Wolski się ZA DOBRZE przygotowuje i ZA BARDZO chce te wszystkie informacje ludziom przekazać. Potrafi kilka minut opowiadać o rzeczach dookoła, zupełnie zapominając o tym co na boisku.

 

Reporterzy? Daria Kabała-Malarz, Łukasz Benz (jego wywiady w żużlu pierwsza klasa), Filip Surma, Filip Adamus, Mariusz Wróblewski

 

Pełna zgoda co do Darii, Benza i Wróblewskiego. Surmę mega doceniam za kreatywne skróty z ekstraklasy, ale jego wywiadu cały czas mi się kojarzą ze sztampą i pytaniem: "jak być ocenił pierwszą połowę?". Z Adamusem mnie mega zaskoczyłeś, bo on tam przecież od niedawna w porównaniu do reszty wymienionych - sam nie wiem, czy on jest bardziej od piłki, czy od żużla :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też fakt - mecz Legii ze Steauą w Bukareszcie w zeszłym roku - w wykonaniu tej pary - to był dla mnie komentatorski majstersztyk: czucie atmosfery, energia, życie.

No właśnie i nadal nie rozumiem dlaczego tak rzadko razem komentują. Zresztą w parze z Orłowskim też Wolski wypada świetnie, podobnie jak podobał mi się styl prowadzenia programu Sport+ Extra, którego niestety już nie ma :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi wywiadami masz trochę racji, kiedyś rozmawialem ze Smokowskim to to samo mówił o Surmie, że te pytania zbyt denne ;D Ale mi się podobał jako prowadzący w Na Mundialu, to było super.

 

Adamus fakt, on najpierw robił jako montazysta, później tylko reporterka, a teraz ma już nawet mecze do komentowania. Mi się podoba za luz, brak yyy, fajnie się prezentuje w ogóle. :)

 

Arkon, Twaro i Nahornego to nie usłyszysz przez dobry miesiąc....:/ Ale Wolsku teraz jest w studio LM, wiec ma coś w zamian S+E

 

To pobawie się jeszcze w TOP5 duetow, Twaro-Nahorny, Pełka-Rudzki, Dryła-Nahorny, Smokowski-Jagoda, Marchlinski-Surma/Orłowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus fakt, on najpierw robił jako montazysta, później tylko reporterka, a teraz ma już nawet mecze do komentowania. Mi się podoba za luz, brak yyy, fajnie się prezentuje w ogóle. :)

Fajnie to się prezentuje Sonia Śledź, if ju noł łot aj min ;) A tego Adamusa to wzięli z jakiegoś Orange Sport albo innej telewizji czy uczą wszystkiego od zera?

 

To pobawie się jeszcze w TOP5 duetow, Twaro-Nahorny, Pełka-Rudzki, Dryła-Nahorny, Smokowski-Jagoda, Marchlinski-Surma/Orłowski :)

Dla mnie Dryła jest mistrzowski w żużlowym duecie z Ruszkiewiczem. To dopiero energia i moc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o jakości transmisji meczu City - Chelsea? Dla mnie tragiczna i na głównej kamerze i na zbliżeniach. Kolory wyblakłe, trawa to jedna wielka maziaja, na zbliżeniach ewidentnie widac pikselozę. Coraz gorzej z tymi transmisjami i nie sądzę, aby taki obraz był produkowany w Anglii, bo by im tam żyć nie dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraz jest mega słaby. pisane było już na forum C+ admin 'przekazał redakcji' czyli ogólnie zamietli temat pod dywan...

wstyd takie HD dawać, ale co im można zrobić ? mają opinię ludzi gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ -> takie transmisje to wsadźcie sobie w du...ę. Premier League od miesięcy jest nadawana w karygodnej jakości. A wczorajszy hit kolejki Wisła-Legia to wstyd. Jak można najciekawszy mecz puścić w takiej jakości. Czyżby to była zapowiedź transmisji kolejnych lig w tym waszym "HD nowej generacji"?

 

A druga sprawa to reklama Aztorina na pół ekranu w czasie transmisji meczu Wisła-Legia. Czy następnym krokiem będzie równoczesna transmisja meczu i reklamy w dwóch okienkach, albo nawet przerwanie transmisji meczu i nadanie reklam? Nic mnie już nie zdziwi w tym nowym tworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym tygodniu magazynów poświęconych lidze hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej? Jest tylko podsumowanie ligi angielskiej?

Nie sprawdzalem, ale jesli tak piszesz, to pewnie dlatego, ze w srodku tygodnia graja te ligi - nC+ pokaze mecze, a magazyny zwykle sa o 18, wiec w tych porach gdzie mniej-wiecej chyba beda mecze - zapewne uznali, ze nie warto teraz emitowac magazynow po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...