Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twaro nie ustąpi i nie przeprosi. To człowiek, który nie liże [beep] innym. On czeka aż go przeproszą... Ale tak się nie stanie, Twaro nikogo nie przeprosi ;)

 

"Canal+ nie będzie taki jak wcześniej" - słowa Arka? Dobrze chyba kojarzę są prawdą. Canal+ już nie będzie taki jak kiedyś.

 

Mówisz jakbyś go znał. To mądry człowiek, wie, ze popelnil błąd i tyle. Czasami zastanów się nad tym, co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji najbliższych meczów Ligi Mistrzów piłki ręcznej w nc+:

Czwartek (25 września):

• 19:55 Kadetten Schaffhausen - KS VIVE Tauron Kielce (C+ Sport)

 

Sobota (27 września):

• 15:30 Studio przedmeczowe, CANAL+ Family2

• 16:00 Orlen Wisła Płock - Beskitas Mogaz HT Stambuł (C+ Family2)

• 17:40 Studio pomeczowe (C+ Family2)

 

Niedziela (28 września):

• 16:45 KIF Kolding Kopenhaga - SG Flansburg Handewitt (C+ Family2)

• 18:55 HC Metalurg Skopje - Paris Saint-Germain Handball (C+ Family2)

 

Wtorek (30 września):

• 19:00 Magazyn EHF (nSport+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twaro nie ustąpi i nie przeprosi. To człowiek, który nie liże [beep] innym. On czeka aż go przeproszą... Ale tak się nie stanie, Twaro nikogo nie przeprosi ;)

 

"Canal+ nie będzie taki jak wcześniej" - słowa Arka? Dobrze chyba kojarzę są prawdą. Canal+ już nie będzie taki jak kiedyś.

 

Mówisz jakbyś go znał. To mądry człowiek, wie, ze popelnil błąd i tyle. Czasami zastanów się nad tym, co piszesz.

Tak naprawdę to nie wiadomo co się w ogóle stało.Raczej się nie dowiemy bo na pewno jest zakaz komentowania całej sytuacji.Mam tylko nadzieję że Twaro wróci po tym urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie trochę te zachwalanie Twarowskiego, ostatniego sezonu meczy Premier League z nim komentującym się nie dało wytrzymać, arogancki, z uprzedzeniami do wielu klubów (że ma jakiś problem z Manchesterem United to chyba najbardziej się rzucało w ucho) przez co nie równomiernie oceniał wyczyny na boisku różnych klubów. Z kilka lat temu oglądałem z nim trochę mniej meczy (nie oglądałem wtedy zbyt często z polskim komentarzem) ale wydawał się w porządku więc nie wiem co się z nim stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie trochę te zachwalanie Twarowskiego, ostatniego sezonu meczy Premier League z nim komentującym się nie dało wytrzymać, arogancki, z uprzedzeniami do wielu klubów (że ma jakiś problem z Manchesterem United to chyba najbardziej się rzucało w ucho) przez co nie równomiernie oceniał wyczyny na boisku różnych klubów. Z kilka lat temu oglądałem z nim trochę mniej meczy (nie oglądałem wtedy zbyt często z polskim komentarzem) ale wydawał się w porządku więc nie wiem co się z nim stało.

 

 

takie teksty mnie bardzo śmieszą, gdy doda się do tego ze Twarowski to fan United;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twaro nie ustąpi i nie przeprosi. To człowiek, który nie liże [beep] innym. On czeka aż go przeproszą... Ale tak się nie stanie, Twaro nikogo nie przeprosi ;)

 

"Canal+ nie będzie taki jak wcześniej" - słowa Arka? Dobrze chyba kojarzę są prawdą. Canal+ już nie będzie taki jak kiedyś.

 

Mówisz jakbyś go znał. To mądry człowiek, wie, ze popelnil błąd i tyle. Czasami zastanów się nad tym, co piszesz.

Tak naprawdę to nie wiadomo co się w ogóle stało.Raczej się nie dowiemy bo na pewno jest zakaz komentowania całej sytuacji.Mam tylko nadzieję że Twaro wróci po tym urlopie.

Przecież pisałem, że na spotkaniu integracyjnym trochę popil i stał się agresywny :P

A jak dzisiaj się dowiedziałem, może wrócić w październiku. Może nawet na początku. Zobaczymy. Ma kare :D

 

Piłka ręczna tradycyjnie, mecze polskich ekip studio+mecz, a transmisje w Canal+. Reszta to zazwyczaj w nSport+ (jesli jest miejsce, cztli kiedy nie będzie żużla).

 

Kunkore, a jaki jest problem? Pokażą ten o 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek@skąd masz to info? Z pewnego źródła?

 

Sprawdź w mój profil. ;) Nie ZAPEWNIAM, że wróci. Tak słyszałem w kulisach, zobaczymy.

Wszyscy tęsknią za nim, bo atmosfera aż tak super nie jest :))

 

Slawers, dać się da, ale pytanie czy wróci. Mam nadzieję, że w 2, przynajmniej 3.kolejce LM i LE wroci Mulitiliga.

 

Dryła-Nahorny mistrzostwo! A oni dali dwa razy w weekend na Premier League Bandycha :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech cię tak nie śmieszą, bo Twarowski to sympatyk Blackburn Rovers i wiadomo to nie od dziś.

1:0 dla Ciebie, gratulacje :).

Dobre rozpoczęcie Legii, jak zwykle świetny Radović i zaskakująco dobry ostatnio Kucharczyk, który jeszcze nie tak dawno temu miał odchodzić z klubu. Najfajniejszy moment meczu- narzekanie Węgrzyna na grę Legii i w tym momencie ta strzela gola :). Oczywiście przypomniał się też stary dowcip, tylko z innym bohaterem "Co słychać Panie Berg? Bez zmian"(nie liczę wejścia Sagana w 91 minucie). Konsekwencja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...