Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam MR na 2 kartach Cameleon i staruszka Philipsa 6201 i własnego Sagemcoma - na jakie dekodery mogę wymienić obecnie posiadane żeby zostać z kartami Cameleon?

Nie ma opcji MR opartego o lan/wifi - muszę zostać z kartami Cameleon. Zbliża mi się koniec umowy więc czas przygotować się do negocjacji, a przyznam się, że trochę się pogubiłem w tych multiroomowych opcjach i dekoderach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takowy problem. Mój własny dekoder nie wysyła mi sygnału HDMI. Jest tylko na euro złączu. Wiadomo jakby z mercedesa do malucha się przesiąść. Mam mr standard, czyli od nich jeden dekoder i dwie karty cameleon. W związku z tym napisałem do nc+ że chciałbym dobrać sobie drugi dekoder. Wiem, że muszę zmienić mr. Ale jak myślicie na jakie opłaty mogę liczyć? To co mam teraz jest w opisie. Dzięki z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesję możesz zrobic większego problemu z tym nie ma.

Masz do wyboru dwa rodzaje:

1. Zamawiasz odpowiednie druki na infolinii ty i nowy użytkownik. Obydwoj wypelniacie ,podpisujecie i wysyłacie. Trwa to około 3 tygodni. Nie polecam - nowy abonent może nie dostac zgody na cesję umowy i będzie problem.

 

2. Możecie zrobic cesję w jednym z kilkudziesięciu punktow NC+ wykaz na infolinii ( nie w każdym APS można zrobic cesję ) Trwa to 20 minut. Stawiacie się z dowodami osobistymi. Wypełniacie druki podpisujecie i po sprawie. Nowy abonent jest od razu weryfikowany czy może podpisac cesję.

 

Podstawowy warunek nie może byc zaległosci na rachunku abonenta większego niż za dany miesiąc. Sprzęt ten co jest dotychczas przekazujecie sobie - nowy abonent zachowuje zniżki promocje takie same jak stary abonent. Przerobiłem to miesiąc temu osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz sprzęt ADB to zapomnij o multiroomie na działce. Jak wybierzesz premiumbox i wifibox to w domu masz jedno pudło z dyskiem a z wifiboxa wyciągasz tylko kartę i kupujesz jakaś Arivke i na niej oglądasz na działce.

 

Prośba bo już dawno nie siedzę w tv-sat i trochę zardzewiałem, napisz mi proszę co to jest "sprzęt ADB" i jak działa ten multiroom w domu, to w drugim dekoderze nie ma karty? to jak on pobiera uprawnienia? Na jakiej zasadzie to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB to jest Mediabox, Turbacz. W nich jest karta parowana Conax. WiFi Premiumbox to też ADB,ale w nim jest karta po Cyfrze,która będzie wymieniana na jesień. Karta jest nieparowana z dekoderem i może działać w każdym innym sprzęcie z czytnikiem Seca. MR na tych dekoderach działa w sieci, czyli dekoder główny musi być połączony przez WiFi lub kabel sieciowy z dekoderem dodatkowym od MR. W dekoderze dodatkowym też jest karta. MR będzie działał; jeśli dekodery będą się "widziały " w jednej sieci .Do MR wydawany jest dekoder Wifibox PVR Ready firmy Sagemcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy mając dekoder Pace PVR 500 gb oraz Philips PVR DSR 7201/91 mogę dobrać sobie trzeci dekoder do multiroom?

 

Moim zdaniem możesz. Ja 23 czerwca na stronie http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas napisałem, bo miałem problem ze swoim prywatnym dekoderm i zapytałem czy mogą mi dać do umowy kolejny dekoder. Odpisali, że tak i proszą o kontakt z infolinią. Zadzwoniłem i od wczoraj mam wifiboxa. Jak dla mnie cool. Zero dodatkowych kosztów etc. Zawsze warto pytać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy mając dekoder Pace PVR 500 gb oraz Philips PVR DSR 7201/91 mogę dobrać sobie trzeci dekoder do multiroom?

 

Moim zdaniem możesz. Ja 23 czerwca na stronie http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas napisałem, bo miałem problem ze swoim prywatnym dekoderm i zapytałem czy mogą mi dać do umowy kolejny dekoder. Odpisali, że tak i proszą o kontakt z infolinią. Zadzwoniłem i od wczoraj mam wifiboxa. Jak dla mnie cool. Zero dodatkowych kosztów etc. Zawsze warto pytać!

 

Nie zrozumiałeś pytania.. A teraz zapytaj operatora czy dostaniesz 3 dekoder z kartą do MR na zasdzie Cyfry+ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym wziąć mr i podłączyć to w innym moim mieszkaniu oddalonym o 50 metrów. Jak to technicznie rozwiązać ? Wifi łapie Ale sygnal idealny nie jest. Ktoś ma jakiś pomysł i opis jak to zrobić bardzo proszę o propozycje. Domyślam się ze najlepej też zamontowac druga antenę by podłączyć dekoder z tego mieszkania, i czy wystarczy tylko klient Wi-Fi który złapie zasięg i prześle do dekodera uprawnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...