Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to maski nie musisz wpisywać bo nie ma takiej potrzeby. U mnie działa tylko na IP. Jak chcesz by nie pozostawało zero w jako maska to wpisz numer który nie będzie się kończył na zero lub zakończ kropką. Ale tak jak mówię maska nie jest potrzebna. U mnie po podpięciu wszystkiego było tak samo jak u ciebie. Wieczorem wszystko działało a rano 2 sagemy nie działały. Sagemy nie widziały mediaboxa. Dopiero po 24 godzinach wszystko zaczęło działać. Jeśli u ciebie nie zadziałała to może karta sieciowa uszkodzona.

Panowie sprawdzałem karty z sagemów w strongach i nie działają. Pisze brak uprawnień. Nie pomaga również reaktywacja w ICA. Druga sprawa to nie miałem wczoraj cały dzień prądu i gdy włączyłem wieczorem dekodery odrazu wyskoczyło pobieranie uprawnień. Jeśli by nie były połączone to jak by pobrały uprawnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. nie wiem czy się dobrze wyraziłem. Teraz mam dwa cameleony, jednego ichniejszego sagemcoma, drugi swój ferdek i kupiłbym sobie drugiego ferdka aby mieć 3 tv niezależnie, ale nie po kablu, ani nie po wifi tylko tak jak teraz dwa nieparowane. Zechcą szanowni państwo z nc+ oczywiście za opłatą miesięczną sprzedać mi jeszcze jednego cameleona abym mógł oglądać na 3 tv nie ciągnąc kabli ani nie łącząc przez wifi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej konfuguracji nie ma takiej możliwosci. Trzeciej karty nie dostaniesz.

 

Jedynie przejscie na dekoder głowny MediaBox - parowana karta CONAX. Dostaniesz do multiroom dwa sagemcomm z kartami Cameleon. Na dzien dzisiejszy karty są nie parowane i działają w innych dekoderach ( Ferguson ) bez problemu i bez łączenia w siec. Wiąże się to z opłatą za aktywację i dzierżawę.

Czy opłacalne sam zdecyduj.

 

Tylko ile to podziała to nikt nie wie. Chyba że zadzwonisz do wrożbity Macieja może się dowiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowny Mediabox ( parowany z kartą Conax ) do tego można dostac do multiroom Wifiboxa oczywiscie odpłatnie :)

Możłiwa wymiana nieparownych kart C+ na w/w zestaw także odpłatnie :)

 

Mając dwie nieparowane karty C+ i jednego PACE PVR HD drugiego PACE PVR HD dostaniesz w dzierżawie za 20 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pincet. Wystarczy MR od iti aby zrealizować to co napisałeś. Nie koniecznie trzeba mieć 3 karty.
I bez trzech kart robią :D 2 abonentów 4 karty (z licznikiem), spokojnie obsłużą 12 osób.

A czytaliście, co napisałem? Napisałem, że co drugi abonent robiłby spółdzielnię, bo nie trzeba byłoby absolutnie żadnej wiedzy, żeby to zrobić. Splittery to zdecydowanie mniejsza skala a VPN to już w ogóle. Wiadomo, że da się zrobić spółdzielnię, ale wydawanie po trzy luźne karty to wręcz zachęcanie do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profik czy jeśli ktoś kto posiada dwie karty Cameleon nie zależne i dekoder Pace PVR 500 GB to w jakiej cenie może otrzymać do Multiroomu dekoder wofoBox+?

 

Nie ma takiej możliwości na dzień dzisiejszy. Dzwoniłem do DUK Kraków i taką odpowiedź uzyskałem. WifiBox można dostać tylko mając Mediabox jako główny dekoder.

 

Głowny Mediabox ( parowany z kartą Conax ) do tego można dostac do multiroom Wifiboxa oczywiscie odpłatnie :)

Możłiwa wymiana nieparownych kart C+ na w/w zestaw także odpłatnie :)

 

Mając dwie nieparowane karty C+ i jednego PACE PVR HD drugiego PACE PVR HD dostaniesz w dzierżawie za 20 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicz,

 

Błagam was o pomoc!

 

Od wczoraj walczę z routerami TP Link WR702M i nie potrafię tego ustawić żeby działały jako client.

Mam główny tuner TurboBox, który do routera jest podłączony bezpośrednio kablem i mam dwa tunery Sagemcom DSI83, które mają mieć podpięty po jednym routerze WR702N jako client. Oczywiście te dwa multiroomy mają mieć też dostęp do usług internetowych.

 

Podajcie mi to jakoś łopatologicznie jak to skonfigurować. W tunerze głównym i tych dwóch do multi też muszę coś wpisywać czy raczej przy prawidłowo skonfigurowanych WR702N wszystko powinno działać automatycznie?

 

POMOCY ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicz,

 

Błagam was o pomoc!

 

Od wczoraj walczę z routerami TP Link WR702N i nie potrafię tego ustawić żeby działały jako client.

Mam główny tuner TurboBox, który do routera jest podłączony bezpośrednio kablem i mam dwa tunery Sagemcom DSI83, które mają mieć podpięty po jednym routerze WR702N jako client. Oczywiście te dwa multiroomy mają mieć też dostęp do usług internetowych.

 

Podajcie mi to jakoś łopatologicznie jak to skonfigurować. W tunerze głównym i tych dwóch do multi też muszę coś wpisywać czy raczej przy prawidłowo skonfigurowanych WR702N wszystko powinno działać automatycznie?

 

POMOCY ! :)

 

Do jakiego routera chcesz podpiąć po wifi TP-Link WR702N jako AP client ?

 

Jeśli jest to NetiaSpot to proponowałbym się zapoznać z tym tematem:

 

http://tplink-forum.pl/faq-konfiguracja ... ia-spotem/

 

Przy okazji masz opisane jak skonfigurować TP-Link WR702N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy nagrywając na usb na sagemie lub mediaboxie da się jakoś rozkodować to nagranie by można było odtworzyć Np na komputerze lub przenośnym dvd bo podobno nagrania są w jakiś sposób zakodowane. Albo czy przynajmniej można nagrać na sagemie a odtworzyć na mediaboxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...