Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy posiadając multiroom standard konieczne jest podłączenie do anteny satelitarnej do dekodera głównego i dodatkowego.

obecnie posiadam mediabox podłączony dwoma kablami z anteny i chciałbym dodatkowy dekoder podłączyć za pomocą tylko kabla ethernet. Czyli mieć możliwość na głównym dekoderze nagrywanie oglądanie i pazuzowanie, natomiast drugi odbiornik tylko do oglądania programów które są dostępne w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy posiadając multiroom standard konieczne jest podłączenie do anteny satelitarnej do dekodera głównego i dodatkowego.

 

TAK konieczne

 

obecnie posiadam mediabox podłączony dwoma kablami z anteny i chciałbym dodatkowy dekoder podłączyć za pomocą tylko kabla ethernet. Czyli mieć możliwość na głównym dekoderze nagrywanie oglądanie i pazuzowanie, natomiast drugi odbiornik tylko do oglądania programów które są dostępne w pakiecie.

 

to umożliwia jedynie MR Premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie moje stąd bo przy przedłużaniu umowy poweidziałem że chcę multiroom ale tylko łaczenie kablem ethernen, konsul ok 10 m-c, drugi dekoder odbieram w punkcie ,a tam pani pyta czy wiem jak podłączyć koniecznie kabel z anteny plus lan więc multiroom standard mowię nie dziękuję za to. Dzwonie do nc+ mówię że mnie wkręcono z tym multiroomem rzy przedłużaniu umowy , więc ta oferta to lipa z multiroomem za 20 zł Pani prosi o chwileczkę i mowi że jesli tylko chcę oglądać programy na drugim dekoderze to nie trzeba podłączenia do satelity. po prostu nie będę miał dostępu do nagranych programów na dekoderze głównym, ale samo oglądanie bez problemu? A tak mi wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom Standard HD jest to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla wszystkich dekoderów HD, w tym jednego dekodera z cyfrową nagrywarką, które zapewniają wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent posiada dostęp do kanałów liniowych, pakietów platformy nc+ oraz usług dodatkowych. Usługa umożliwia także dostęp do kolekcji VOD+, ale jedynie z poziomu mediaBOX+/turboBOX+. Sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do każdego dekodera. Warunkiem koniecznym jest połączenie dekoderów (mediaBOX+/turboBOX+ i BOX+) w internetowej sieci domowej LAN - przewodowo lub przez WiFi.

 

Punkt II. 7. Regulaminu (Użytkownik powinien unikać stosowania bez wyraźnej potrzeby kolorowej czcionki, zmiany jej wielkości oraz pisania całych partii tekstu wielkimi literami, czy też pogrubieniem. Kolory czerwony jest zarezerwowany dla Moderatorów i Administracji w celu dodawania uwag do wypowiedzi przy edycji, o ile zachodzi taka potrzeba).

 

przepraszam, to było tak dla podkreślenia sprawy oczywistej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

posiadam turbodekoder nc+ podłączony do routera Linksys WRT54GL, który podpięty jest do internetu. Zamierzam dokupić do tego usługę Multiroom Standard i chciałbym, aby dekodery były połączone wyłącznie siecią WiFi.

 

Czy połączenie między dekoderami muszę zestawić osobno (nowym routerem podpiętym do głównego dekodera), czy też wystarczy dokupić adapter WiFi do drugiego dekodera i obecnie istniejąca sieć będzie mogła być wykorzystana?

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Chciałbym uniknąć prowadzenia dodatkowych kabli do domu, więc jeśli wystarczy dokupienie WiFi Adaptera do dodatkowego dekodera i połączenie go z moim Linksysem, to jest to dla mnie optymalne rozwiązanie.

Czy na rynku są różne adaptery, czy warto brać ten oferowany przez nc+?

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...