Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na którymś forum czytałem że nc+ zalega z opłatami za mydelniczki to ADB przestało je dostarczać dlatego sagecomy powróciły pewnie i media box za jakiś czas będzie znikał dopóki mają go jednak w magazynach to nieliczyłbym na zmianę zresztą nc+ traci klientów to na parę lat mediaboxów wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsuł mi się dekoder NC+ PACE i chce kupić jakiś dekoder który umożliwi mi odbiór NC+ a do tego abym mógł stworzyć własna listę kanałów (może któryś z dekoderów NC+ daje taka możliwość? )

Czy będzie mi potrzebny jakiś moduł od NC+ ? czy może jest możliwość kupić taki dekoder aby włożyć kartę i oglądać bez komplikacji ?

Posiadam starą kartę Cyfry+

 

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferguson Ariva, Opticum, Globo, Golden Interstar, Nbox, Technisat Digiboxx HD C+, Vu Solo, do wyboru do koloru. Wymienione dekodery posiadają czytnik w którym będzie działać karta C+

 

Wszystko zależy od zasobności portfela i jakości obrazu. Ceny od 200 zł do 1000 zł a nawet więcej ;)

 

Pytanie ile chcesz wydać i czy zależy ci na niezależnym nagrywaniu - co innego oglądasz co innego nagrywasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Fergusona. Mogę tylko Ci powiedzieć, że nie ma ryzyka, że przestanie działać jakiś kanał (chyba, że nc zmieni kodowanie i będzie tylko parowanie, lecz to mało realne). A normalne jest, że przed zakupem trzeba trochę poczytać o sprzęcie, który chce się kupić, aby później nie wieszać psów na kimś kto Ci doradzi. Bo dla jednego będzie super szybko przełaczał kanały, dla drugiego mułowato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na ta chwile można zdobyć Pace Pvr HD w aps bez większych problemów? Wczoraj uzgodnilem przy przedłużeniu wymianę Philipsa (drugi dekoder) , konsultant twierdził że nie ma już Pace i proponował wymianę na zwykly dekoder HD, jednak nie w trakcie rozmowy stwierdził że w systemie zaznaczy wymianę na dekoder z dyskiem. Niby konsultowal to z kierownikiem, ale i tak wydawał się trochę Nie zorientowany, nie mogąc określić właściwie na co będę mógł wymienić dekoder, zaznaczając ze na taki który będzie działał z moją karta a ja nie będę musiał wymienić Pace którego już mam jako główny dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...