Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiadomo, że szybko to się człowiek przyzwyczaja do dobrego, w drugą stronę jest dużo gorzej. Może być tak, że będzie trzeba się poprzepraszać z modułami i zainwestować we własny sprzęt, albo jakiegoś nboksa na enigmie - zależy od karty i opcji abonamentowej. Sami człowieka zachęcają do kombinowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest szansa podłączyć Box+/HD ADB 5800S jako drugi dekoder w opcji multiroom przez unicable? Niestety w opcjach wyboru anteny nie widzę takiej możliwości ( a miało być ... niestety nie sprawdziłem wcześniej a teraz już płacę za multiroom)

Pierwszy dekoder to nbox HDTV z dyskiem 1 Tb i działa bezproblemowo ( nagrywa inny program niż oglądany i jest podłączony do jednego kabla a na końcu rozgałęźnik i kabel na oba wyjścia). Jeśli ktoś wie jak podłączyć multiroom w w/w konfiguracji ( czyli unicable i Box+/HD ADB 5800S) to bardzo proszę o pomoc .Niestety nie mogę puścić dodatkowego kabla od anteny - więc ta opcja odpada( mam tylko jeden od sąsiada).Czy jakiś inny dekoder w nc+ multiroom standard wspiera technologię unicable? ( ale to chyba też mi nic nie da, bo nie wymienią mi dekodera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz wymienić dekoder dodatkowy na ADB ITI-2850ST. Ewentualnie też w grę wchodzą pozostałe "mydelniczki", tj. ITI-2849ST oraz ITI-2851S. Wszystkie wymienione trzy modele dekoderów mają interfejs Carbo, a więc i obsługę SCR/Unicable.

Ja mam u siebie jako główny ADB ITI-3740SX (mediaBOX+), a jako dodatkowe mam 3 dekodery ADB ITI-2850ST, no i do tego konwerter z obsługą SCR/Unicable i wszystko śmiga wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znajomy pracujący w APSie nc+ bez problemu wymienił, więc ich system nie blokuje takiej możliwości. Miałem wcześniej jako dodatkowe dwa dekodery ADB ITI-5800S. Jeden wymieniłem na mydelniczkę jakoś rok temu, bo mi padł, a drugi niedawno, gdy zaszła potrzeba trzeciego dekodera dodatkowego i konieczność przejścia na SCR/Unicable. Myślę, że warto spróbować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień temu system nie blokował, teraz już tylko wymiana na Sagemcom 83/87 :smile:

 

Czy to oznacza, że teraz przy MR można mieć jedną kartę Conax (w mediaBOX+ lub turboBOX+) i 5 kart Seca (Cameleon) w Sagemach przy jednym abonamencie z MR Standard??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie zapominać że te karty w sagemcomach nie ruszają w wolnym sprzęcie...Parują się z danym sagemcomem.( ciekawe na jakiej zasadzie)

 

A jakby tak spróbować "sparować" kartę z innym dekoderem? Tzn. nie wkładać jej do sagemcoma tylko włożyć ją do swojego sprzętu. Nie wiemy na jakiej zasadzie to działa i dlatego trudno powiedzieć czy by to coś dało, najlepiej gdyby ktoś spróbował :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emirates dobry pomysł może byś go zrealizował ?

 

Przy pierwszym nie zrealizuje, bo niestety i tak będzie mi potrzebny sagemcom, więc sparowanie jest nieuniknione. A następny jeśli będę brał to ewentualnie za kilka miesięcy, więc nie polecam czekać na moje testy. Przed sparowaniem się pobawię kartką dodatkową przez czas krótki i po sparowaniu popatrzę jak będzie reagowała na inne sprzęty, ale z tego co wiemy to raczej wiadomo czego się spodziewać po sparowaniu i raczej nie jest to nic przyjemnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...