Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, jak uda się wytargować WiFi Premium Boxa za gratis to wezmę, a jak nie to może moduł na CI, tylko wtedy kłopot z nagrywaniem kodowanych kanałów i brak dodatków od nc+.

Jasne dostaniesz Wifi Premium Boxa za gratis :lol2:

 

Właśnie odebrałem WiFi Premium Boxa, bez aktywacji i na starych warunkach (bez opłat miesięcznych) :lol: , a przy okazji złożyłem wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak uda się wytargować WiFi Premium Boxa za gratis to wezmę, a jak nie to może moduł na CI, tylko wtedy kłopot z nagrywaniem kodowanych kanałów i brak dodatków od nc+.

Jasne dostaniesz Wifi Premium Boxa za gratis :lol2:

 

Właśnie odebrałem WiFi Premium Boxa, bez aktywacji i na starych warunkach (bez opłat miesięcznych) :lol: , a przy okazji złożyłem wypowiedzenie.

Już to widzę jak dostałeś bez wypowiedzenia umowy dekoder z dyskiem bez aktywacji i bez najmu :lol2: choć cuda się zdarzają :lol2: Innym wciskają za drogą aktywacją lub tańszą aktywacją i najmem za 5-10 zł :lol2: chyba jesteś pierwszą osobą na forum która dostała za free ten dekoder no chyba że inne się nie ujawniły :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj.Każdy średnio inteligentny bywalec tego fora powinien wiedzieć o co chodziło @irciosowi bo to nie jest trudne.Może pora bardziej się udzielać u swojego operatora zamiast na okrągło trollować u konkurencji.

Wiem o co chodzi i większość ludzi też? Ale co ja mam się udzielać w dziale Polsatu? Dostałem to co chciałem wysoką jakość obrazu i bezproblemowy odbiór i za to mam listy pochwalne pisać? Wystarczy że płace abo. A ty zaczął byś oglądać te 30 kanałów których ja nie mam i nie zauważyłem żeby były jak jeszcze byłem w nc+ zamiast pouczać innych i wymądrzać się nie na temat.Możesz jeszcze nie zauważyć że zaczeli nadawać 31 kanał więcej niż jest w Polsacie a wtedy będzie jeszcze jeden powód do wywyższania się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj.Każdy średnio inteligentny bywalec tego fora powinien wiedzieć o co chodziło @irciosowi bo to nie jest trudne.Może pora bardziej się udzielać u swojego operatora zamiast na okrągło trollować u konkurencji.

Wiem o co chodzi i większość ludzi też? Ale co ja mam się udzielać w dziale Polsatu? Dostałem to co chciałem wysoką jakość obrazu i bezproblemowy odbiór i za to mam listy pochwalne pisać? Wystarczy że płace abo. A ty zaczął byś oglądać te 30 kanałów których ja nie mam i nie zauważyłem żeby były jak jeszcze byłem w nc+ zamiast pouczać innych i wymądrzać się nie na temat.Możesz jeszcze nie zauważyć że zaczeli nadawać 31 kanał więcej niż jest w Polsacie a wtedy będzie jeszcze jeden powód do wywyższania się

Chłopie nie interesuje mnie czy jest 30 czy 31 jest kilkanaście które robią różnicę i są więcej warte niż cała oferta konkurencji :lol2: Masz wysoką jakość obrazu :lol2: Pewnie na kanałach własnych polsatu :lol2: Szkoda że ja tej wysokiej jakości nie widziałem przez 11 lat :lol2: No ale cóż młody nie jestem może wzrok już nie ten :lol2: O jakości dekoderów które posiadałem w NC+ i konkurencji też nie będę się wypowiadał bo zdecydowanie bardziej zadowolony jestem z obecnego z NC+ największe wady to brak dysku i możliwości dodawania kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś cyfra miała ofertę premium samą kartę wkładałeś do dobrego dekodera miałeś obraz i dźwięk. Teraz co z tego że ma dobre kanały jak ichnie dekodery dają obraz do 4 liter. Jak mam coś oglądać w takiej jakości to wole nie żeby mnie nie w bo przeważnie już to widziałem i pamiętam jak to dobrze wygląda ( dźwięk też inny) bez pośrednictwa ich super hiper odlotowych ostatnich cudów techniki. Pewnie się zdziwisz ale kanały własne właściwie tylko polsat film hd oglądam też dobrze wyglądają. Brak dysku ? przez usb podłączam własny. Listę kanałów sam sobie na kompie układam. Jak bym miał brać dekoder od Polsatu czy nc+ i znowu się męczyć to bym olał całą sprawę.

Wzrok jak ci słabnie to lepiej się przebadaj bo może świadczyć o poważnych chorobach zaczynając od nadciśnienia i cukrzycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadaj bzdur mój dekoder czyli Newbox daje bardzo dobry obraz więc sie nie wypowiadaj na temat wszystkich dekoderów bo ich nie posiadałeś.Co najwyżej możesz pisać o swoim modelu dekodera a i z tą opinią nie wszyscy się zgadzają.Nadciśnienie i cukier ostatni badane a więc i mój wzrok chyba nie jest najgorszy a więc i moje opinie na temat obrazu raczej wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest BOX+ 2851S? nazywany popularnie mydelniczką?

Ojciec to miał zrezygnował bo dekoder z Oranga ma lepszy obraz. Ja to przez pare dni używałem jak byłem na urlopie w PL a media boxa zdałem i nie mogłem w Białymstoku znaleźć modułu polsatowskiego. W końcu moduł dostał jakiś punkt a ja do modułu dobrałem polsatowski 5500s dla dzieciaka do pokoju wziąłem żeby bajek jak wstaje ciągle nie oglądać taka dygresja. W każdym bądź razie u Matki tv tunera sat nie ma a mnie ciekawość zżerała co za czort to jest i czy straszenie polsatem ma sens. Przepiąłem kabel hdmi z dekodera do dekodera i wrażenie jakie doznałem można opisać jak by ktoś mi ekran w tv wyczyścił NARESZCIE widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ten dekoder.Mam usługi Orange i coś mi się nie wydaje żeby ta firma cokolwiek dobrego zaoferowała.Tak się składa że miałem styczność z dekoderami np UPC,Multimedii oraz posiadałem kilka osobiście Polsat,Cyfra+ czy NC+ a i u kolegi widziałem CP na Ferdku i obrazu zdecydowanie nie ma lepszego niż u mnie.Tylko on ma dość słaby tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec sobie chwali mówi że lepszy obraz poza tym coś tam jak przegapiłeś można to ściągnąć i obejrzeć chyba nie jestem pewien bo jak u Ojca jestem to przeważnie "rozmawiamy" i nie mam głowy do bawienia się dekoderem.

Co prawda nie mam tv z górnej półki myślę że to taki średniak jednak dekodery polsatu i nc+ ustępują mu jakością obrazu.

A jeszcze Ojciec jest zadowolony z Orangu bo na jednym rachunku ma internet tel i telewizje. Pewnie komórkę by wziął od nich ale słaby zasięg mają tam gdzie Ojciec mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bez dysku to pozostaje Ci WiFibox,ale też to jest dziadostwo. Reszta jest już z dyskiem, ale to też dziadostwo. Obecnie nie ma dekodera od nc godnego polecenia i chyba już nigdy nie będzie. Najlepsza opcja z najgorszych to wifibox. Ma możliwość nagrywania i jakościowo obraz dobry,llepszy od dekodera z dyskiem omyłkowo nazywanym Premiumbox. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wifibox wystarczy LNB single. Jak Ci dobrze odbiera, to nie widzę powodu aby zmieniać, ale jak już to polecam montować LNB quad na (na 4 wejścia ) lub minimum twin (na 2 wyjścia ).Mogą się przydać w przyszłości. Da radę wifibox dostać bez dzierżawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...