Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam takie, że planuję sobie kupić dekoder niezależny do nc+. Mam karty Cameleon. I powiedzcie mi co doradzacie? Chodzi mi głównie o HD i nagrywanie na dysk zewnętrzny/pendrive z możliwością oglądania na laptopie. Czy np. nbox z E2 się do tego nada? Proszę o info. Cena tak około 200-250 zł mogę przeznaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze to z dekodera TNK na karte PVR 250GB

 

1. Dekoder używany, odnowiony z 12 miesięczną gwarancją. Abonent korzystający z usług na Sprzęcie własnym Abonenta nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej Multiroom Premium oraz Multiroom Standard a dla Sprzętu posiadającego możliwość nagrywania na wbudowany dysk twardy, z funkcjonalności Time Shift, usług VOD i internetowych chyba, ze Dostawca usług postanowi inaczej. Na nagrania własne abonenta jest przeznaczone 80GB.

 

Jeśli dobrze zrozumiałem ten dekoder nie ma również timeshifta, vod i internetu?? i to jakiś żart że tylko 80GB na własne nagrania :x + menu stare N niebieskie aż razi w oczy... ciekawe ile jeszcze im zostało dekoderów żeby ten gigantyczny złom zszedł z życia nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Takie małe pytanko :wink:

Jakie pliki odtwarzane są przed media player ?

 

Z tego co widać na zdjęciu u mnie śmigają pliki mp4..

 

20141201_204014.jpg

 

Z czystej ciekawości się pytam bo raczej mkv 1080p nie uraczę :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do końca tygodnia pojawi się nowe oprogramowanie do turboBox+ i mediaBox+, zostały wprowadzone następujące zmiany:

 

1. Zmienia się nazwa netVOD+ na nc+GO

2. Możliwość zamawiania pozycji VOD+ przez SMS

3. Wyłączenie aplikacji YouTube

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Do końca tygodnia pojawi się nowe oprogramowanie do turboBox+ i mediaBox+, zostały wprowadzone następujące zmiany:

 

1. Zmienia się nazwa netVOD+ na nc+GO

2. Możliwość zamawiania pozycji VOD+ przez SMS

3. Wyłączenie aplikacji YouTube

 

8)

 

 

20141203_164124.jpg

 

Zmiany,zmiany,zmiany......niekoniecznie na lepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...