Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz już wiem dlaczego w wifibox'ie multiroom jest ale niedostępny :) Bo czekali na premiumboxa!! teraz żeby MR działał na wifiboxie to musi być Premiumbox jako główny a wifibox jako dodatkowy... całość łączenie uprawnień tak jak wcześniej mówiłem - będzie bezpośrednio połączeniem przez wifi oba dekodery!! :):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy to dotyczy tylko NOWYCH abo

 

Podane tam jest że dekoderki zostały dostarczone bez kart ale mają być aktywowane tylko z kartami cameleon podali którymi? przecież 10 tyśiecy mają wciaż czerwone i te z pierwszej edycji.

 

No dobra a jak ktoś ma umowę już podpisaną tylko na karty bez dekodera to co skoro jego karta to 0100/1813

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Nagra, w przygotowaniu są już nowe karty obsługujące tylko Nagra MA (bez tunelowania starej Seca) 8)

Czy sa jakies (chocby) plotki co zamierzaja zrobic z Conaxem? Albo czy planuja jakies moduly z wyzej wymienionymi kartami?

Nedawno nabylem nCama z nc+ mixem i nie wiem czy sie nastawiac na jakas dluzsza umowe czy w pewnym momencie nie beda przymuszali do brania tych pudel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwage że mogą wprowadzić ci+ a mogą zrobić też tak że będą tylko dekodery z kartami bez cam.

Wiemy tylko to że obecny stan conax się zmieni i pojawią się karty nagry dla dekoderów z conax.

 

Jednak chyba najpierw będą chcieli wyprzedaż smietnisko

 

Ja też jestem na 4 literach z tym wszystkim też wiem że nic nie wiem umowę jednak przedłużam na 15mscy bo żadnemu konulstantowi nie wierze w sprawie kart cameleon on są ostatnimi którzy wiedzą najwiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw powinni zająć się poprawą oprogramowania w wifibox, który niezbyt dobrze sobie radzi z podłączonym dyskiem. Dobrze, że jest do niego dodawana karta Cameleon, nieparowana... mam nadzieję, że w przyszłości nie sparują tej karty z dekoderem... Czy z technicznego punktu widzenia jest to możliwe, aby wprowadzić "zdalnie" sparowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, a co w przypadku takiego zdalnego sparowania stanie się z abonentami, którzy swego czasu w Cyfrze+ wzięli samą kartę?

 

A co w sytuacji, jeśli w chwili ewentualnego zdalnego parowania, karta nie będzie umieszczona w dekoderze wifibox, a np w innym niezależnym dekoderze?

 

Nie sądzę, aby nc+ zdecydowało się parować Cameleony... nie po to miesiąc temu testowano blokadę sharingu, aby w przyszłości odciąć zdecydowaną większość uczciwych abonentów od możliwości oglądania TV na własnym sprzęcie.

 

A odnośnie wifiboxa... ma ktoś problemy z odtwarzaniem z dysku nagranych audycji? U mnie co około minutę na chwilę przycina się obraz, tzn. pojawiają się kwadraciki (efekt taki jak przy zaniku sygnału). Trwa to około pół sekundy, potem przez minutę jest ok i potem znowu przycinka... Dysk WD Elements, bez własnego zasilania. Dysk działa prawidłowo na innym sprzęcie (starszym modelu Sagemcom, jeszcze z logotypami C+ oraz białym nboxie z Enigmą). Nie pomogła także wymiana wifiboxa na inny egzemplarz.

 

Ma ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przygotowaniu pytanie dla kogo? czy dla nowych abonentów takich którzy jeszcze nic nie mają bo przecież zaraz po fuzji rozdawali same conaxy dopiero potem wróciły camaleony

O obecnych wifiboxach jeszcze nie wiemy do których kart są przeznaczone

@Pytacz a czy czasem tylko samo RSA nie jest potrzebne?

TIVUSAT Włoskie ten freesat ma tylko RSA i wszystkie mają stały a mimo to ponad 1mln abo o ile jeszcze więcej.

 

@Emilio We Francji stosuje się i jedno i drugie parowanie i licznik. Koniec niedydykowanych dekoderów różnica jednak jest taka że tam można korzystać z kart Viacccess na swoich odbornikach.Tam jest ze 3 nadawców + kablówka.

W Holandii tylko licznik nie wiem jak Hiszpania czy coś stosuje

 

Każdy ma inny dekoder a Nc+ idzie tym samym kierunkiem co Francja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest dziwna sprawa, powinno przecież się zmienić bo jak ludzie to kupują to przez kilka lat pochodzą przy tym dekoderze i menu będą mieli stare z N... no i nieświadomi niektórzy że dekoder strasznie dużo prądu bierze... szkoda że nie sprzedawają nboxów mydelniczek, mniej biorą i są lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...