Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po prawie 2 letniej przerwie (były abonent n-ki) chcę przejść z Polsatu do NC+ . I teraz mam takie pytanie.... Ponieważ dekodery ze starej N-ki nie są już dostępne, potrzebuję Waszej rady... Który z lepszych dekoderów dostępnych obecnie w nc+ posiada wyjście na słuchawki tzw. "audio out" ? Jest to dla mnie ważne a na przykład dekoder Polsatu, który teraz mam nie ma takiego wyjścia ... Przeglądałam instrukcje dekoderów na stronie nc+ , ale nie zawsze wszystko co z tyłu jest dobrze opisane ;) ...

 

Te które bankowo mają audio out to PVR PACE i PVR Philips ... Jeśli żaden inny dekoder nie ma tego wyjścia to który byście mi polecali Pace czy Philips?

 

Będę wdzięczna za Wasze rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do diaska... niby głupota - takie wyjście na mini-jack ... ale mojej mamy aparaty słuchowe można tylko w taki sposób podłączyć do dekodera ... żeby mogła niezależnie od poziomu głośności z którą my słuchamy ona też mogła słyszeć prosto w aparatach tak głośno jak chce ....Chyba napiszę zażalenie, że utrudnia się w tym kraju życie ludziom niepełnosprawnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

czy ktoś orientuje się czy da się zaktualizować listę kanałów na dekoderze PAce PVR 500gb , chodzi o akutalizację kanałów FTA. chodzi o to że na innych dekoderach nc+ jest więcej kanałów FTA, np u znajomego który ma dekoder n-ki (pierwszy na rynku) jest więcej kanałów FTA, a kolejność tych kanałów jest taka sama jak w nowych dekoderach nc+. a w PACE PVR 500gb tak nie jest i nic się nie da zrobić,może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@charmed - możesz też nieco kombinować. Sagemcom DSI87 (ale konkretnie ten, nie 83) ma wyjście audio Cinch. Przejściówka z Cinch na jack i powinno działać. Ostatecznie jeśli nie, to z niego kartę wyciągniesz i da radę wrzucić w inny odbiornik.

 

@szach29 - nie. Są dwie grupy sprzętów. Dekodery po n oraz ogólnie od ADB mają listę z innym układem stacji zagranicznych, a sprzęty po CYFRZE+ (oraz z nowszych Wifibox+) mają osobny układ obejmujący także stacje radiowe (czego brak w ADB). Niestety nie wyrównano tego, zbieżne są tylko listy kanałów obecnych w ofercie (nie licząc drobnych rozjazdów jak np. Mezzo -197 na ADB, 196 na dekoderach po C+ i kilka innych spraw). Dekodery Pace nie mają samodzielnego wyszukiwania kanałów, więc jeśli operator nie wyśle innej listy, to nic więcej nie wskoczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilnie potrzebuję pomocy. Wgrywałem loga do nbox bska e2 a przy okazji usunąłem z folderu var/bin te wszystkie oscam/ mgcamd bo wyczytałem że jak to niepotrzebne to można usunąć bo pamięć zapycha. Zostawiłem tylko gbox806 bo to mi karte C+ czytało. Mam kopie tych wszystkich plikòw w komputerze .

 

Teraz karty mi nie czyta a jak chce wejść w softcam manager to zielony ekran i restart.

 

Da się to naprawić ? Da się jakoś w stylu edycja cofnij ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do diaska... niby głupota - takie wyjście na mini-jack ... ale mojej mamy aparaty słuchowe można tylko w taki sposób podłączyć do dekodera ... żeby mogła niezależnie od poziomu głośności z którą my słuchamy ona też mogła słyszeć prosto w aparatach tak głośno jak chce ....Chyba napiszę zażalenie, że utrudnia się w tym kraju życie ludziom niepełnosprawnym ;)

 

A telewizor nie ma wyjścia na słuchawki ?Też ma niezależną regulację głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem kilka dni w punkcie NC+ i pytałem się jaki to dekoder dają do multiroomu, pani wskazała na jakiś czarny box z napisem CYFRA+, pewnie to jest sagemcom? czy to w ogóle jest dobry dekoder?? mówiła mi że mydelniczek już nie dodają, ale czemu? czy to jest lepszy od tego sagemcoma? prosze również o obrazki tego menu dekodera i pilota gdyż jestem ciekawy ;)

 

Tak, to Sagemcom - badziew. Mydelniczek nie wydają niewiadomo dlaczego. Były takie plotki tu, na forum, że ITI zalega z płatnościami za te dekodery firmie ADB.

 

Edit: chyba odpowiedziałem na jakiegoś bardzo starego posta. Przepraszam, piszę z telefonu i nie zauważyłem, że nie jestem na ostatniej stronie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A telewizor nie ma wyjścia na słuchawki ?Też ma niezależną regulację głośności.

 

Właśnie niestety nie ma mój LG TV wyjścia "audio output" ... żeby było śmiesznie to kino domowe też LG i też nie ma.... ale tak się zastanawiam czy jeśli kupię adapter "cinch-mini jack" to czy czy wtedy dźwięk będzie na wyjściu.....tyle, że MediaBox chyba nawet nie ma z tyłu cinch ... Turbo Box ma, ale nie wiem czy dostałabym go jako nowy abonent...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A telewizor nie ma wyjścia na słuchawki ?Też ma niezależną regulację głośności.

 

Właśnie niestety nie ma mój LG TV wyjścia "audio output" ... żeby było śmiesznie to kino domowe też LG i też nie ma.... ale tak się zastanawiam czy jeśli kupię adapter "cinch-mini jack" to czy czy wtedy dźwięk będzie na wyjściu.....tyle, że MediaBox chyba nawet nie ma z tyłu cinch ... Turbo Box ma, ale nie wiem czy dostałabym go jako nowy abonent...

 

Telewizor nie musi mieć wyjścia audio output.Może być normalne wyjście słuchawkowe typu jack.Oczywiście podłączając pod takie gniazdo aparat trzeba zmniejszyć głośność dźwięku żeby nie przesterować wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...