Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś jestem posiadaczem nboxa bska z E2. Możliwości edycji ustawień deklasują zwykłe odbiorniki. Jestem pozytywnie zaskoczony startem dekodera ze stanby. Kilka sekund,normalnie błyskawicznie,do tego zawsze wychodzi obraz i nie trzeba resetować czy wyciągać kartę jak w Opticumach.

 

Mam pytanie jak zaktualizować loga stacji w pasku info np Polsat News HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do abonentów dawnej Platformy n i nc+ odnośnie dekoderów z serii , której mało się ukazało a mianowicie chozi mi o dekoder 5810swx seria: CHTC

czy te dekodery posiadają menu ekaranowe te "nowe" tak jak dekodery turbo czy 2850/2849

 

czy posiadają menu "zwykłe" tak jak dekodery z serii 5800 czyli BSKA , BSLA , BXZB ,BZZB

 

 

Proszę o dopwiedź ,

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy potrzebuję pomocy.

 

Mam nbox bska E2 i konwerter monoblock ustawiony na 13 E + 7 E. ( Xhciałem zobaczyć TRT Spor )

 

Antena ustawiona na pewno dobrze bo sprawdzałem na Opticumie i obie pozycje grają.

 

W konfiguracji mam disqc A/B i na A gra Hot Bird a na B mam do wyboru Hotbird/Astra/nic nie podłączono/automatycznie.

 

Jak mam tam wgrać Eutelsat 7E żeby był na tym B ?

 

Trzeba coś dograć do dekodera czy mogę to zrobić z poziomu pilota ?

 

Pomoże ktoś ? Najlepiej inny użytkownik tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.Jutro będę miał kabel to ogarnę.

 

A z ikonami jest tak,że jest tam gdzieś katalog i musze wgrać/podmienić brakujące loga ? np Polsat News HD . Jak znajdę np cały folder a mi brakuje tylko kilku to można wgrać tylko te brakujące? Co decyduje o przypisaniu loga stacji z folderu do danego kanału w dekoderze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Po kilku latach użytkowania mój Pace zaczą sie wieszać, aby działał muszę odłączyć go od prądu i po podłączenie po kilku minutach wraca, więc

czeka mnie wymiana sprzętu.

I teraz potrzebuje waszej fachowej rady! proszę mi powiedzieć które dekodery są dobre a które powinienem unikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem tu świezy ale mam pytanie do was. Mam philipsa 6201 i 6010 ze splitterem. dzwonili do mnie ze...w prezencie daja mi dekoder sagecomaHD .Niestety nie wiem jaki typ. Zanim go wezme chcialbym sie dowiedziec czy na nim bedzie chodzil splitter a jezeli nie to czy nie sparuje mi karty i nie bede mogl dzialac ze splitterem. dzieki za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...