Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiech na sali, jakby nie mogli dołożyć generowania hasła w ICA na przykład.

Nie ma potrzeby, dla osób, które skorzystały z oferty po 3 marca zmieniono sposób logowania. Loginem jest numer abonenta, hasłem zaś 4 pierwsze cyfry numeru PESEL (ewentualnie NIP w przypadków umów na firmę). Dzięki temu do korzystanie z nc+go nie jest wymagany sprzęt ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale zmieniły sie zasady aktywacji, żeby korzystać z "darmowej" wersji w domu czyli po LANie trzeba wykupić nc+go internet czyli darmowe korzystanie kosztuje 3zł miesiecznie + 10zł aktywacji. Coś im sie chyba po...myliło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłata aktywacyjna jest zniesiona do września.

 

Ale uściślijmy dodaj jeszcze netVOD+ konto podstawowe 2 zł.

Ja akurat nie miałem więc darmowa usługa będzie mnie kosztować 5 zł.

 

Niestety błąd D19 uniemożliwia zarejestrowanie urządzenia, infolinia jest bezradna 3 razy kontaktowałem się z nimi straciłem tylko pieniądze na tel.

Teraz wysyłam cyklicznie przez internet zgłoszenie to jest jakaś kpina i skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie było :wink: dlatego pisałem o zmianach, do tej pory korzystanie "w domu" było darmowe, tzn. teraz oczywiście też jest darmowe :lol2: tyle że trzeba zapłacić 10zł aktywacji + 3zł miesięcznie za nc+go internet + tak jak wspomniałeś jak ktoś nie ma 1,99zł za netVOD+ konto podstawowe. Taka nowa definicja bezpłatności :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się spodziewałem po 1 marca usługa nc+go przestała działać na moim telefonie i wymaga ponownej aktywacji i dodatkowej opłaty do abo. Poszła reklamacja na zapewnienia konsultanta, który dwa razy przy aneksowaniu mówił, że będę ją miał bezpłatnie.

 

pozwolę sobie zacytować siebie, żeby każdy wiedział o co chodzi. Dzis dostałem telefon z NC+, że miałem racje - konsultant wprowadził mnie w błąd informując, że nc+go przy Full Extra też jest gratis. Został mi naliczony rabat do końca umowy na tę usługę.

 

PS. Konsultant mowił jeszcze o TVP Premierach VOD, ale o to sie nie biłem bo nie oglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Ciągle wyskakuje mi komunikat, że dekoder jest niedostępny i brak połączenia z dekoderem w sieci domowej LAN. Co z tym dalej można począć? Druga sprawa jest taka, że w przypadku kanałów z internetu nie działa Canal+Sport, gdzie wyskakuje komunikat Aktywacja Pakietu (RE0), operacja nie powiodła się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali, jakby nie mogli dołożyć generowania hasła w ICA na przykład.

Nie ma potrzeby, dla osób, które skorzystały z oferty po 3 marca zmieniono sposób logowania. Loginem jest numer abonenta, hasłem zaś 4 pierwsze cyfry numeru PESEL (ewentualnie NIP w przypadków umów na firmę). Dzięki temu do korzystanie z nc+go nie jest wymagany sprzęt ADB.

 

Pytanie tylko co oznacza "skorzystanie z oferty" - raczej nie chodzi o skorzystanie z nc+go tylko o umowy podpisane po 3 marca. Ja mam umowę starszą - pozostałem na sprzęcie po Cyfrze. Zachęcony powyższym tekstem próbowałem wczoraj zarejestrować usługę nc+go na ipadzie i telefonie - niestety z niepowodzeniem. Błąd D10 - nieprawidłowe dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Ciągle wyskakuje mi komunikat, że dekoder jest niedostępny i brak połączenia z dekoderem w sieci domowej LAN. Co z tym dalej można począć? Druga sprawa jest taka, że w przypadku kanałów z internetu nie działa Canal+Sport, gdzie wyskakuje komunikat Aktywacja Pakietu (RE0), operacja nie powiodła się.

Dokładnie miałem tak samo. Nie działał c+sport po telefonie ponowna aktywacją przez konsula. Powiem wam ze dowiedziałem sie ze zostanie zmieniona aplikacja i ma zostać wprowadzona opcja nagrywania. U mnie tez nie działa zakładka nagrania i wiedza o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali, jakby nie mogli dołożyć generowania hasła w ICA na przykład.

Nie ma potrzeby, dla osób, które skorzystały z oferty po 3 marca zmieniono sposób logowania. Loginem jest numer abonenta, hasłem zaś 4 pierwsze cyfry numeru PESEL (ewentualnie NIP w przypadków umów na firmę). Dzięki temu do korzystanie z nc+go nie jest wymagany sprzęt ADB.

Jedna konsultantka mi uruchomiła druga odłączyła bo nie mam dekodera ADB. Jak to w końcu jest? Mogę mieć nc+ go z dekoderami Cyfry?

 

Update. Zadwoniłem do działu technicznego, najpierw mogę, potem nie mogę, 10 min na telefonie i nic nie wiem w dalszym ciągu. Jest ktoś kto ma nc+ go i dekodery Cyfry? Jeśli tak to będę wdzięczny za podpowiedźjak to odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie walczę z NC+GO od tygodnia. Najpierw nie mogłem się zalogować błędy różne nie pamiętam już jakie. Infolinia super nic nie wie etc... Poradziłem sobie wymieniłem ruter i udało się JUPIIII... ale znów zgon. Błąd (P5) potem (P3) kanały HD, SD działają na ipadzie mini. Czy ma ktoś rozwiązanie mojego problemu?? Potrzebuje pomocy bo już nie wiem co mam robić DMZ nie pomogło, ustawienia IP adresów dekoderów i innych sprzętów po MAC na stałe nie pomogło, wyłączenie wszystkich zabezpieczeń w ruterze też nic. Już nie wiem co robić macie jakieś pomysły POMOCY!!!! Ruter to TP-Link TL-MR3420, dekoder to turbo box +, Ipad mini wersja systemu 7.1.1 (11D201).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...