Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby skorzystać z nc+go, należy być Abonentem nc+ i posiadać aktywną umowę oraz:

posiadać odpowiednie urządzenie iPad 2+, iPhone 4+ lub tablet Android 4+.

Zobacz listę sprawdzonych urządzeń nc+go > http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 6.2014.pdf

pobrać bezpłatną aplikację z App Store bądź GooglePlay i zainstalować ją na urządzeniu mobilnym

połączyć urządzenie z internetową siecią WiFi lub 3G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+go jest ciekawą usługą, ale dopiero raczkuje, dodanie bezpłatnej dostępności spowodowało mimo mojej sporej niechęci, że podłączyłem do testów darmowego Sagemcoma który nie działa ze splitterem i ogólnie jestem zadowolony z tego sprzętu, szkoda tylko że lista kanałów jest taka jaka jest, sprzęt pobiera mało prądu, ogólnie jest bardzo mały, ale jakość i obsługa jest OK.

Testuje już NC+GO sporo czasu, działa dosyć dobrze, baza bezpłatna średnia, ale jest trochę ciekawych rzeczy za darmo, przeboleć można że nie ma jej w telewizorach z funkcją Smart TV, ale że nie działa na telefonach z Windows Phone to już jest spora porażka, ponieważ Nokia Lumia i Microsoft Lumia są popularne w Polsce i sporo osób posiada te smartphony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
NC+go jest ciekawą usługą, ale dopiero raczkuje...

Ta usługa z tego co pamiętam jest już ponad 2 lata testowana....

Jak sobie przypominam "raczkowanie" w wieku 2 lat jest.... "nienormalne" przynajmniej u dziecka :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem niedawno, że jakość dodawanych nowych materiałów np. nowa seria bajki Max i Ruby w Nickelodeon jest naprawdę bardzo dobrej jakości (dużo lepszej niż z satelity). Natomiast jakość filmów na Canal+ w NC+GO pozostawia sporo do życzenia :)

Filmbox Live streaming ma już jakość HD, a nawet 4K i wygląda to bardzo ładnie, co prawda musiałem telewizor podłączyć kablem z routerem, aby uzyskać konkretną prędkość internetu (wifi nie nadaje się do tego, kable to kabel), ale 4K działa naprawdę super, mam najdzieje, że NC+ GO wkrótce wprowadzi materialy 4K do swojej oferty, bo wygląda to niesamowicie, dzięki kodekowi H265..

H265 to przyszłość, bo mamy najlepszą jakość i najwyższą kompresje zarówno dla 4K, jak i zwykłych materiałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam nc+go TV? U mnie wyskakują jakieś błędy. Działa mi tylko HBO Go i HBO OD. Przy każdej próbie uruchomienia czegokolwiek wyskakuje prośba o pin, potem opcja z zamówieniem a na górze tej strony jest napisane że mam już dostęp do tej kolekcji :crazy: Nawet gdy wciskam ok i zatwierdzam to potem wyskakuje błąd serwera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kolekcji TVN Player dostępnej przez NC+Go. Chciałem dzisiaj puścić dziecku bajki z tej kolekcji, ale po włączeniu okazało się, że większość bajek zniknęła a zostały tylko dwie. Też tak macie? Tuner to WiFiBox.

 

Edit:

Sorry, nie zauważyłem że temat dotyczy urządzeń mobilnych. Można mojego posta skasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...