Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj dzwoniłem na infolinie by aktywawać kanały z pakietu Multi+ w NC+GO TV. Pan od razu powedział mi że aktywuje mi także NC+GO Internet. W ICA zobaczyłem żę wyskoczyła :"Opłata za urządzenie" .Co to jest ? Czy to chodzi o jednorazową opłatę w wysokości 10zł za aktywację NC+GO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innej opłaty za urządzenie nie ma, jak tylko aktywacja właśnie 10 złociszy.

Zadzwoniłem dzisiaj do BOK. Okazało się że jest to opłata za rejestrację nowego urządzenia , która wynosi 0zł :D . Co ciekawe ma też NC+GO Internet i nie mam nic do załaty za jego aktywację :jupi: Przynajmniej tak powiedział mi konsultant...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tego nie ma nigdzie napisane ale na infolini powiedziano mi że ta promocja za darmo ma tylko okres na 2 miesiące. Po tym normalna cena 1.99pln

 

Jest napisane TU http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktual ... a-zyczenie

 

Promocja obowiązuje do odwołania. O odwołaniu promocji ITI Neovision poinformuje Abonentów stosownym komunikatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla upewnienia się wysłałem wczoraj zapytanie odnośnie nc+go Tv i dostałem odpowiedz " Szanowny Panie. Wszyscy jej nowi użytkownicy uzyskują bezpłatny dostęp do niej. Informuję, że opłata za tę usługę nie zostanie doliczona do Pana abonamentu." Z wyrazami szacunku, xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxx Specjalista ds. Komunikacji Elektronicznej platforma nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie ma nigdzie napisane ale na infolini powiedziano mi że ta promocja za darmo ma tylko okres na 2 miesiące. Po tym normalna cena 1.99pln

 

Jest napisane TU http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktual ... a-zyczenie

 

Promocja obowiązuje do odwołania. O odwołaniu promocji ITI Neovision poinformuje Abonentów stosownym komunikatem.

 

Nie oto chodzi, że zamawiając np ty dostaniesz tą usługę tylko na 2 miesiące za 0zł bezpłatny dostęp... tego nie ma napisane. Jest tylko napisane

"W ramach promocyjnego dostępu Abonent będzie mógł korzystać bezpłatnie z kolekcji nc+go TV" a gdzie napisane na jaki okres na rok? parę miesięcy?

 

Czepiam się bo dzwoniłem i mi powiedziano że tylko na 2 miesiące są przyznawane darmowy dostęp każdemu kto go nie ma. Także promocja już określona z góry dla każdego abonenta tylko na 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...