Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nc+ go tv konto podstawowe wcale nie uprawnia Cię do odbioru innych usług typu Canal+ vod itp. Musisz posiadać usługi w abonamencie. A tak w ogóle nc+ go tv podstawa to nie nc+ go na smartfon,tablet czy dekoder. To usługa, która daje Ci zielone światło do odbierania kolejnych płatnych usług. Prawie to znaczy prawie. A nawet jakbyś miał najwyższy abonament, to nie znaczy, że wszystko musisz mieć w nim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale w punkcie nc+ powiedzieli mi, że w moim abonamencie będę miał dostęp do tych rzekomo 13 000 pozycji :-D w skrócie polecacie nc+ GO TV, czy nie? Bo muszę zainwestować ok. 100 zł za router, który podzieli mój internet na dekoder i na neta do PC? I się zastanawiam, czy warto...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to włącz sobie nc+ go tv konto podstawowe za 1,99 miesięcznie. Za kolejne usługi zapłacisz jeszcze więcej. A to już nie warto. Chyba, że podczas aneksowania dostałbyś to za free. Na dzień dzisiejszy za free są seriale + na 2 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawko1, dzieki za to podsumowanie jak dziala nc+go na roznych wersjach androida. Od siebie dodam, ze na Naxusie z androidem 5.0.2 jest taka sama beznadziejna jakosc na kanalach poza domem jak na 4.4.4.

 

Testowanie Androida 5.0.2 sobie odpuściłem bo wiedziałem że będzie lipa :lol2:

Tak czy siak Nexus 7 (2012) to chyba jedyny tablet z Androidem dobrze działający

z aplikacja NC+ GO, bo działają kanały HD w domu, jak i programy w opcji poza domem.

Kupiłem ten tablet specjalnie pod NC+ GO i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do uzytkowników uslugi nc + go internet. Czy w opcji "poza domem" są dostępne mecze ekstraklasy LIVE na kanałach NSPORT czy też CANAL+SPORT??

Czy tez wszystko jest blokowane? Bo nieukrywam że właśnie próbowałem odpalić aktualnie mecz Pogoń- Bełchatów i widzę lipa, komumikat " obecnie nadawana audycja dostępna jest tylko za pośrednictwem dekodera satelitarnego"

Jeśli blokady na meczach live to standart to lipa całe te nc+go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata aktywacyjna za nc go to 10 zł. Abonament miesięczny to 3 zł. Czy jeżeli po kilku miesiącach korzystania z usługi zrezygnuję z niej np. na miesiąc a później ponownie ją podłączę, to czy po raz kolejny zapłacę 10 zł?

Po rezygnacji zawsze trzeba płacić aktywacje od nowa, chyba że konsultant będzie miał w tym czasie jakąś promocję na nc+Go to nie, lub inną mniejszą kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...