Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dlatego że niemam ich sprzętu z tego co wyczytałem..( by te kanały online w domu z nboxa działaly muszę miec org soft i org dekoder opa...a ja go nie mam)mam 2 swoje karty 0100;)

 

Napewno gdybym wykupił za 1,99 konto podstawowe miał bym tv poza domem* tak to zrozumiałem czytając na necie na ten temat.Miał bym również kolekcje vod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego IPADA 3 specjalnie dla NCgo i powiem tak.. jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony jak dobrze działa ta aplikacja, chociaż są małe błędy to jednak przecież głównie chodzi o oglądanie kanałów a one na tym tablecie działają extra. Jakość kanałów HD jest naprawdę super, obraz płynny, wszystkie kanały działają tak samo nagrania.. Naprawdę szkoda, że nie jest ona już wspierana o nowe urządzenia.. bo jest to naprawdę jedna z najlepszych opcji dodatkowych tej platformy. Miejmy nadzieję, ze to się zmieni i za niedługo na moim ipadzie mini retina również kanały HD odpalą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mateuszbednarczyk najlepszą opcją dodatkową było oglądanie kanałów tv na konsoli ps3 :shock:

Niestety komuś to bardzo przeszkadzało i zablokowano po "cudownej" fuzji .....

A szkoda bo śmigały na konsoli wszystkie kanały.......

Wyobraź sobie ....

Konsola w jednym pokoju + turbodekoder w drugim pokoju + sieć....... i co wychodzi :?::?:

Darmowy MR 8)

 

Ten filmik już wrzucałem nie raz ale,zapewne nie wszyscy widzieli...nagrany przeze mnie 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ Jakość kanałów HD jest naprawdę super, obraz płynny......... Miejmy nadzieję, ze to się zmieni i za niedługo na moim ipadzie mini retina również kanały HD odpalą..

To jak to jest z tym HD?. Piszesz,że jakość kanałów jest super itd, a za chwilę piszesz,że masz nadzieję,że kanały HD Ci odpalą. Policz mi ile masz w apce kanałów HD :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam czy działają, bo wiem to. Pytam, czy na ekranie na danym programie jest logo np TVN HD24. Bo sprawa tak wygląda. Odpalasz dany kanał niby HD, ale odbiór masz SD. Tak jest np . na Canal+ Sport. Czyli jak nie ma znaczka HD, to znaczy, że ciągną dygnał SD. Z resztą sama jakość Cansl+ S. mówi, że to SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym odruchu też winę zwaliłem na router, ale dlaczego hbogo działa bez problemu, dlaczego kanały tv działają bez problemu, a problem z płynnością pojawia się tylko w serwisach vod, gdzie obraz staje co kilka sekund.

 

A router też do byle jakich nie należy, bo mam Ovislink AirLive GW-300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .....mam umowę z nc+ go tv.......mam pytanie gdy chce się zalogować na telefonie prosi o jakieś hasło literowe....w umowie nic nie mam takiego. ...mam takze canal + vod ale gdy próbuje odpalić na dekoderze przy próbie odtworzenia filmu pisze BŁĄD PRZETWARZANIA ZAMOWIENIA .....ktos wie o co chodź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...