Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego napisałem, że mogą to być zmiany niekoniecznie na lepsze. Ale życie nie znosi próżni więc prędzej czy później musi się oferta zmieniać. Ofertę znam od samego początku istnienia telewizji N, której to byłem parę lat abonentem (gdy zaproponowali pierwszą szokującą ofertę w ramach już nc+ przeszedłem do CP). Ale nawet dla samych możliwości negocjacyjnych dla stałych klientów, warto chyba podpisać nową umowę- aby móc w późniejszym czasie negocjować fajną cenę za pakiet już z Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym podczas rozmowy z konsultantką na temat oferty przejęciowej została mi przedstawiona następująca propozycja:

 

umowa 15 miesięcy- Comfort+Multi+HBO na cały okres umowy- cena 49,9zł +Extra 6 miesięcy gratis (potem możliwość wyłączenia lub dopłaty 10 zł= 59 zł za całość), dekoder PVR aktywacja 49 zł +10 zł mies.

 

Zapytałem dwa razy czy jest pewna, że opcję Extra można wyłączyć po 6 miesiącu, gdyż dla nowych abonentów biorąc pakiet Comfort +Extra w promocyjnej cenie 39,9zł przez 6 miesięcy, później nie ma możliwości wyłączyć opcji Extra i dopłaca się 20 zł.

 

Konsultantka stwierdziła, że w ofercie przejęciowej jest możliwość wyłączenia lub opłaty 10 zł. Niestety nie miałem czasu by zadzwonić jeszcze raz i skonsultować to z kim innym na infolinii niemniej nie chce mi się wierzyć w taką ofertę.

Może to ktoś potwierdzić bądź wykluczyć?

 

A już z innej beczki- mają do wyboru Comfort dla nowych klientów z dekoderem PVR w cenie 44,9zł na 24 mies. lub 49,9zł na 15 mies. co proponujecie? Czy lepiej trochę więcej zapłacić ale móc wcześniej negocjować umowę, czy raczej brać dłuższą a tańszą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty chcesz skonsultować z innym konsultantem?Odpowiadała Ci oferta to było zamawiać.Tak samo zrobiłem pod koniec grudnia konsultantka przedstawiła mi Univers+6C+HBO dla nowych abonentów.Nie zastanawiałem się nawet chwili tylko zamówiłem.Oczywiście przyszła inna umowa czyli to co było Univers+Family&Sport+HBO za 59+ do 2 miesięcy Premium Film.W dzień odbioru dekodera reklamacja i mam to co przedstawiła konsultantka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@onifer2: W APS'ach cena cena za Comfort+Multi+HBO na 15 miesięcy to 49.90 + najem mediaboxa +10 zł, Extra+ gratis przez 6 miesiący a potem można wyłączyć :D Czyli tak samo jak usłyszałeś przez telefon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak skłaniam się ku samemu pakietowi Comfort+mediabox. W najtańszej przejęciówce z dekoderem PVR wychodzi 59,9zł, to już dla mnie trochę sporo. Mam tylko zagwostkę, czy brać

24 miesięczna umowę za 44,9zł, czy jednak 15 miesięczną za 49,9zł ale z możliwością wcześniejszych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...