Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nad tym myślałem. Zaproponowali mi 6 x Canal Plus i HBO na 9 miesięcy. Pierwszy rok 59 zł, a drugi 69.Ja na/razie nie skorzystałem, bo nie wiem czy na pewno kupią ligę. A gdyby sie okazało, że wziąłem a oni nie nabyli praw to bym żałował. A i umowa się wtedy przedłuża w odróżnieniu od ofert sieci komórkowych, gdzie zwiększenie to nie aneks i nie powoduje wydłużenia czasu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt wiedziałem gdzie zapytać więc piszę tu :) Jak to jest z osobami co mają swoje dekodery?? Kiedyś kupiłem 2849st z TNK HD później działał w abonamencie a teraz leży i się kurzy...Zastanawiam się nad zmianą operatora TV i wpadłem na pomysł wykorzystania tego dekodera. Czy na infolinii dostanę coś lepszego niż opcje opisane tutaj -->http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus ? Jak wogóle taka osoba jak ja jest traktowana jako zwykły abonent czy jako MIX?? Jak wygląda sprawa po roku traktują mnie już jak abo czy nadal jak MIX??

z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem nowym abonentem NC+. Dostałem fajny kupon na pakiet Comfort+Extra+ za 12m/0zł+12m/59,90. Postanowiłem skorzystać. Natomiast przy rozmowie telefonicznej z konsultantem pytałem o ewentualna możliwość dokupienia kanałów/pakietu sportowego przede wszystkim z C+Sport, C+Family i C+Family2. Przed podpisaniem umowy powiedzieli żeby kontaktować się po podpisaniu umowy z pytaniem o dodatkowe kanał/pakiety, bo są takie możliwości. Zatem tak zrobiłem. Umowę podpisałem i po kilku dniach zadzwoniłem z pytaniem o dokupienie kanałów które mnie interesują. Powiedzieli mi że nie ma takiej możliwości dokupienia tych kanałów, czy to osobno, czy to w pakiecie i zaproponowali aneks na całkiem inną umowę, w której straciłbym przede wszystkim rok tv za darmo.

Napiszcie czy rzeczywiście nie da sie nic z tym zrobić? Czy trafiłem na niedoinformowanego konsultanta? Czy nie warto iść osobiście do punku? Trochę czuję się wkręcony. Bo pakiet dla rodziny jest fajny, natomiast chciałem w miarę mozliwości, czy też rozkręcenia sie sezonu piłkarskiego mieć coś dla siebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeśli chodzi o poniższą ofertę

http://ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-o ... -telewizji

 

to rozumiem, że jest to pakiet SPORT&FILM+EXTRA+ pomniejszony o 3 kanały filmowe C+? Przeczytałem, że do skorzystania z tej oferty trzeba pokazywać jakieś rachunki za abonament u innego operatora, a czy może to być potwierdzenie przelew? Jest w tej ofercie jakiś haczyk? Bo oferta wygląda na dosyć korzystną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem nowym abonentem NC+. Dostałem fajny kupon na pakiet Comfort+Extra+ za 12m/0zł+12m/59,90. Postanowiłem skorzystać. Natomiast przy rozmowie telefonicznej z konsultantem pytałem o ewentualna możliwość dokupienia kanałów/pakietu sportowego przede wszystkim z C+Sport, C+Family i C+Family2. Przed podpisaniem umowy powiedzieli żeby kontaktować się po podpisaniu umowy z pytaniem o dodatkowe kanał/pakiety, bo są takie możliwości. Zatem tak zrobiłem. Umowę podpisałem i po kilku dniach zadzwoniłem z pytaniem o dokupienie kanałów które mnie interesują. Powiedzieli mi że nie ma takiej możliwości dokupienia tych kanałów, czy to osobno, czy to w pakiecie i zaproponowali aneks na całkiem inną umowę, w której straciłbym przede wszystkim rok tv za darmo.

Napiszcie czy rzeczywiście nie da sie nic z tym zrobić? Czy trafiłem na niedoinformowanego konsultanta? Czy nie warto iść osobiście do punku? Trochę czuję się wkręcony. Bo pakiet dla rodziny jest fajny, natomiast chciałem w miarę mozliwości, czy też rozkręcenia sie sezonu piłkarskiego mieć coś dla siebie.

Pozdrawiam

Nic nie zrobisz, nie ma opcji zakupienia samych kanałów C+. Możesz sobie dobrać HBO i inne kanały dodatkowe, ale C+ są sprzedawane tylko w pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się w sumie na tą promocję. Czekam tylko na zgodę współnoty mieszkaniowej, ponieważ instalacja anteny musi być na dachu. Mam nadzieję że nie będę musiał czekać zbyt długo na decyzję , jeszcze promocje zlikwidują.

Mam do Was kilka pytań.

Na stronie jest informacja o jednorazowej opłacie za dekoder HD wifi -99zł, oraz promocyjna cena za antene 1zł.

Czy ta cena za dekoder jest jednorazowa i nie trzeba będzie co miesiąc płacić za jego użytkowanie?

Czy warto brać ten dekoder ze strony wraz z anteną =cena atrakcyjna 100zł czy lepiej samemu zakupić inny dekoder no i wiadomo antene - jeśli lepiej zdecydować się na inny dekoder tak to jaki?

 

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy do czego go w pełni wykorzystasz i od zasobności portfela. Lepszym jest P.box

 

Który to jest z tej listy http://ncplus.pl/pomoc/uzytkowanie/obsluga-dekoderow

 

W czym jest lepszy od innych np od tego: Dekoder HD z WiFi i dyskiem 500GB?

Pisałem o wifi Premium box. Nie ma go na liście

@tomulus. To jest cena aktywacji i jego nie kupujesz. Będziesz musiał go kiedyś oddać jak zakończysz umowę. W tym wariancie nie płacisz miesięcznego haraczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadając konwerter singiel czyli z jednym wyjściem na kabel i dekoder z dyskiem nie będziesz mógł np nagrywać jeden program a oglądać drugi.Do tego bez dysku możesz podpiąć dysk zewnętrzny ale tam masz jedną głowicę czyli jak coś nagrywasz to innego programu nie możesz oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do NC+ i zapytałem czy jak zapłacę zgodnie z regulaminem jednorazowo 199zł za dekoder Premiumbox (opłata zwalnia z miesięcznego najmu 5zł.) to czy mogę uznać, że opłaciłem już dożywotnio najem tego tunera i po 24 mies. (przy przedłużeniu lub kolejnej umowie) również będę zwolniony z miesięcznej opłaty najmu? I jakież było moje zdziwienie - konsultantka poinformowała mnie, że NIE - zwolnienie z opłaty najmu dotyczy TYLKO bieżącej umowy. Po 24 miesiącach opłata za najem (5 zł lub więcej) pojawi się ponownie. Byłem bardzo zaskoczony taką odpowiedzią bo uiszczenie jednorazowej opłaty jest kompletnie nieopłacalne (suma miesięcznych opłat z 24 miesięcy daje przecież 120 zł.) Nie dość, że płacę jednorazowo na starcie to jeszcze o 80 zł więcej, nie uzyskując nic w zamian. Rozmowę mam nagraną a więc dysponuję wszystkimi danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...