Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W maju podpisałem standardową umowę z nc+ dla przechodxących z innych platform, tzn. comfort+, multi, extra+, Premium sport, multiroom, HBO na całą umowę, umowa na 15 miesięcy 5/69, 10/89. Zależało mi na całej paczce canal +, w sumie, to żona mi marudziła. W tamtym tygodniu zadzwoniłem na krakowski numer, szczerze mówiąc wątpiłem w przedstawienie mi dobrej oferty, wiadomo nowy klient. Wcześniej na BOK oferowali mi umowę na 24 miesiące ze stałą opłatą 95 złotych. Jednak tu konsultant zaproponował mi umowę na 15 miesiące, comfort+, extra +, multi, 6x canal+, canal+ vod, HBO na 6 miesięcy-6/79, 9/89. Po namyśle zdecydowałem się na taką umowę, tak jak pisałem wcześniej zależało mi na pełnej paczce canal+. Pewnie HBO wywalczyłbym na dłużej, ale specjalnie mi nie zależało, tu zdecydowała żona, ona filmy ogląda i chciała canal+. Pewnie można jeszcze lepsze warunki wynegocjować, ale ja i tak jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , byłem przez parę lat klientem CP ale postanowiłem zrezygnować na rzecz nc+ ciekawszej oferty i przede wszystkim lepsza oferta sportowa 8)

 

I mam parę pytań:

 

1) Czy ta oferta jest dobra? http://ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-o ... tAodVB0ARw

2) Czy warto konsultować się telefoniczne z nc+? Ugrało by się jakąś lepszą ofertę czy dać sobie spokój? Przypominam że jestem wieloletnim klientem CP , rachunki są :D

3) HBO czy C+ na ten moment jeśli chodzi o ofertę filmową?

4) Czy konieczne jest płacenie dzierżawy za dekoder z dyskiem z tego co pamiętam 500gb? Nie da się jakoś definitywnie kupić taki dekoder?

5) Warto czekać na ofertę świąteczną? Jeśli taka wgl będzie :/ Rok temu dawali coś ciekawego na święta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie..

 

1. Wolałbym dobrać ofertę z całą paczką C+

2. Jeżeli jesteś już abonentem platformy NC+ jak najbardziej :)

3. Seriale dla HBO, filmy na rzecz C+

4. Nie da się, chyba że weźmiesz NC+ MIX, przy przedłużeniu umowy można wyrwać bez dzierżawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też ile masz zamiar płacić?

Osobiście jeżeli teraz miałbym podpisywać umowę z NC+ wziąłbym jakiś tani pakiet, i po miesiącu dwóch zacząłbym do nich dzwonić i mówić, że mój znajomy ma taki i taki pakiet za tyle i tyle (oczywiście popatrzyłbym co dają i za ile na forum). Sam jestem w NC+ od września 2013, miałem na początku nieistniejący już pakiet "Canal+ Platinum" kosztował on 99 zł w jego skład wchodził obecny comfort+, extra+, pełna paczka C+ i jakieś [beep]erele, a po 3 miesiącach przeszedłem na Full Extra (to co mam w opisie), za to płacę 10 zł więcej, ale doszło Redlight HD, HBO, Cinemax, Filmbox, History HD, Sundace HD.. Z własnego doświadczenia wiem że platformy bezproblemowo zgadzają się na podniesienie rachunku.

 

Co do tej taktyki którą opisałem wyżej - nie biorę za nią odpowiedzialności :D aczkolwiek zrobiłbym tak jak opisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę płacić zbyt wiele może za dużo oczekuje , zależy mi jedynie na sporcie. Nie będę też się bawił w zamawianie jakiś tanich pakietów żeby potem kombinować , w dodatku nie bierzesz za to odpowiedzialności to tak samo jakbyś powiedział mi "skocz do wulkanu , może tam jest złoto".

 

Skopiuje to , może jeszcze jakiś ekspert z nc+ się jeszcze wypowie, przede wszystkim punkt 5 na którego nie uzyskałem odpowiedzi.

 

 

1) Czy ta oferta jest dobra? http://ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-o ... tAodVB0ARw

2) Czy warto konsultować się telefoniczne z nc+? Ugrało by się jakąś lepszą ofertę czy dać sobie spokój? Przypominam że jestem wieloletnim klientem CP , rachunki są :D

3) HBO czy C+ na ten moment jeśli chodzi o ofertę filmową?

4) Czy konieczne jest płacenie dzierżawy za dekoder z dyskiem z tego co pamiętam 500gb? Nie da się jakoś definitywnie kupić taki dekoder?

5) Warto czekać na ofertę świąteczną? Jeśli taka wgl będzie :/ Rok temu dawali coś ciekawego na święta?

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , byłem przez parę lat klientem CP ale postanowiłem zrezygnować na rzecz nc+ ciekawszej oferty i przede wszystkim lepsza oferta sportowa 8)

 

I mam parę pytań:

 

1) Czy ta oferta jest dobra? http://ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-o ... tAodVB0ARw

2) Czy warto konsultować się telefoniczne z nc+? Ugrało by się jakąś lepszą ofertę czy dać sobie spokój? Przypominam że jestem wieloletnim klientem CP , rachunki są :D

3) HBO czy C+ na ten moment jeśli chodzi o ofertę filmową?

4) Czy konieczne jest płacenie dzierżawy za dekoder z dyskiem z tego co pamiętam 500gb? Nie da się jakoś definitywnie kupić taki dekoder?

5) Warto czekać na ofertę świąteczną? Jeśli taka wgl będzie :/ Rok temu dawali coś ciekawego na święta?

 

Jestem w identycznej sytuacji ;) po analizie wszystkich opcji na ten moment najlepiej opłaca się:

 

- skorzystać z promocji "zmień operatora"

- podpisać umowę nie dzisiaj ale w pierwszych dniach listopada - dostaniesz do 1.12 swoje kanały za darmo

- umowa na 15 miesięcy a nie 24

- po uśrednieniu wychodzi 71,90zł / miesiąc za Comfotr+Ekstra+ HBO + Sport + na całą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku w grudniu była oferta Univers+HBO+Family&Sport za 59 zł i dodatkowo do 2 miesięcy Premium Film była to oferta świąteczna.Tak więc może warto poczekać jeszcze ponad miesiąc.Jeśli chodzi o ofertę filmową to C+ jest lepsze dekodera Z dyskiem nie kupisz możesz zapłacić aktywację 199 i wtedy jest beż opłat(chyba że ostatnio się coś zmieniło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedyś miałem cyfrę, ale po zmianach na nc+ zrezygnowałem.

Teraz chcę powrócić, stąd moje pytanie.

 

Interesuje mnie pakiet canal+->69,90zł miesięcznie (w pakiecie canal+sport, canal+film, na tym głównie mi zależy).

Oferta jest na 24 miesiące.

 

Ktoś orientuje się, czy można coś tutaj jeszcze wynegocjować, czy nie da rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupisz możesz zapłacić aktywację 199 i wtedy jest beż opłat(chyba że ostatnio się coś zmieniło)
Zgadza się, zapłacisz aktywacje (199 zł) i dekoder nadal jest własnością platformy (jeżeli skończy się umowa, będziesz musiał go zwrócić). Osobiście wziąłem dekoder za 5 zł miesięcznie, a przy przedłużeniu umowy "zażądam" zrezygnowania z opłaty za niego. Zawsze wychodzi ciutke taniej :D

 

@thesui, raczej będziesz traktowany jako nowy abonent i nic nie ugrasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że darmowa dzierżawa Mediaboxa przy kolejnym/-ych aneksowaniu/przedluzaniu jest możliwa tylko gdy w systemie mają ze abonent płacił pierwotną aktywację w opcji z darmową dzierżawą. Tzn już parę osób to pisało w którymś z tematów i w sumie też wywnioskowalem to po czytaniu setek podstron tematu z przedłużeniami umów oraz własnej rozmowie z konsultantem który sam w sumie (mimo że był ogarnięty i nie bawił się w ciuciubabkę bo szybko się zorientował ze jestem doinformowany do ich ofert) nie chciał dać darmowej dzierżawy mediaboxa bo 'z tym dekoderem się nie da' by po chwili stwierdzić że jednak faktycznie może w systemie dać za darmo bo aktywacja jest wpisana. Choć można liczyć ze coś z tym zmienia ale na ta chwilę wiem że konsensus był taki ze bez aktywacji wcześniejszej taniej niż za 5zł/msc nie dają przedłużającym (jeśli chodzi o ten dekoder bo za resztę to z tego co wiem da się utargowac każdy inny za 0zł/msc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może niedługo szykują się święta i będzie nowa oferta + nowy dekoder? kto wie? :D

ircios, pracujesz w NC+?

może wiesz kiedy wejdzie oferta świąteczna bo bardzo na nie czekam :) ale podobno lepiej czekać na okres Boże Narodzenie - Nowy Rok bo wtedy taniej już się nie da mieć abonamentu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...