Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warunki Promocji

„Start+ Extra Premium Sport&Film 24m kurier”

 

Oferta ITI Neovision S.A. dostawcy platformy satelitarnej nc+.

Promocja umożliwia korzystanie przez Abonenta ze Srzętu – typ: WiFiBox+/turboBox+/mediaBox+, Pakietu Start+ Extra oraz Opcji dodatkowej Premium Sport&Film przez okres 24 miesięcy oraz Opcji dodatkowej HBO, konta podstawowego netVOD+ i usługi HBO GO na zasadach promocyjnych. Więcej tutaj! I tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama karta tylko przy najniższym pakiecie start+ extra - ale możesz wziąć kartę i dekoder do comfort lub comfort+extra sagemcom DSI 83 lub DSI 87 aktywacja 0 przy umowie na 24 m. lub wifibox aktywacja 49 przy każdym z abonamentów na 24m - wkażdym z w/w przypadków bezpłatne użytkowanie sprztętu na całą długość umowy - jeśli potrzebujesz samej karty to możesz schować dekoder do szafy i używać samej karty cameleon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie... Co mogę "ugrać" w NC+ jako nowy abonent przechodzący z telewizji POLSAT? Nie zależy mi na multiroomie , pakiet który mnie interesuje to COMFORT+ lub SPORT&FILM , umowa max na 24 miesiące... Czy da radę dostać dekoder z nagrywarką bez miesięcznych dopłat ? Czy da się wynegocjować np: HBO za darmo na całą długość umowy?

 

Poradźcie proszę ... no i nie wiem czy lepiej podpisywać umowę w APS czy telefonicznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie... Co mogę "ugrać" w NC+ jako nowy abonent przechodzący z telewizji POLSAT? Nie zależy mi na multiroomie , pakiet który mnie interesuje to COMFORT+ lub SPORT&FILM , umowa max na 24 miesiące... Czy da radę dostać dekoder z nagrywarką bez miesięcznych dopłat ? Czy da się wynegocjować np: HBO za darmo na całą długość umowy?

 

Poradźcie proszę ... no i nie wiem czy lepiej podpisywać umowę w APS czy telefonicznie....

 

Parę dni temu na stronie Media Marktu wyskakiwał banner z ofertą dla nowych abo z HBO na cały okres umowy.Dla klientów mBanku też jest jakaś promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...