Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam C+ Optimum HD + Multiroom za 65 zł. Pan zaproponował mi Canal+Platinum za 99 zł + Multiroom za 0 zł. Oczywiście Ferguson i Peace do wymiany na ich nowe dekodery

 

Zadzwonili raz jeszcze i mogę potwierdzić, że 0 zł Multi jeśli wezmę nowy, czyli wymiane deko. jeśli zostanę przy starym to 20 zł. Czyli razem 119 zł. No byebye NC+ witaj CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co mają zamiar zrobić z osobami które mają jeszcze długo umowę w C+ albo N

ja przy tych cenach niespecjalnie miałbym ochotę się migrować

 

nie boj sie zmusza cie, wywalaja przeciez teraz universale z racji ze ten wydawca w to miejsce bedzie wprowadzac universal hd, tylko ze juz starym tego nowego kanalu nie dadza. i tak beda przycinac az wiekszosc zmusza do przejscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o 11 przedluzylem umowe w nc + na takich warunkach:

 

18 miesiecy all inc - 179 zl

do tego wimp 19 zl

4 kanaly mezzo 5 zl

 

mam wszytko oprocz 3 serwisow vod erotycznych i vod da vinci

 

Multiroom na 18 miesiecy dostalem za darmo.

 

W Cyfrze mozna zostawic stary multi w nc +ale platny 20 zl , nowy multi bezplatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tu polską ligę popularyzować. Z obecnych 60zł za "C+ Kompact HD" fundują 100% podwyżkę do 119zł za C+ Platinum.

 

Obecnie mam C+ Optimum HD + Multiroom za 65 zł. Pan zaproponował mi Canal+Platinum za 99 zł + Multiroom za 0 zł. Oczywiście Ferguson i Peace do wymiany na ich nowe dekodery

 

no faktycznie super oferta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o 11 przedluzylem umowe w nc + na takich warunkach:

 

18 miesiecy all inc - 179 zl

do tego wimp 19 zl

4 kanaly mezzo 5 zl

 

mam wszytko oprocz 3 serwisow vod erotycznych i vod da vinci

 

Multiroom na 18 miesiecy dostalem za darmo.

 

W Cyfrze mozna zostawic stary multi w nc +ale platny 20 zl , nowy multi bezplatny.

 

Pytam kolegę co prawda na priv, ale jest to bardzo istotne ; czy faktycznie w nc+ dostałeś Mezzo, i dlaczego piszesz, że 4, skoro są dwa : Mezzo i Mezzo Live HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o 11 przedluzylem umowe w nc + na takich warunkach:

 

18 miesiecy all inc - 179 zl

do tego wimp 19 zl

4 kanaly mezzo 5 zl

 

mam wszytko oprocz 3 serwisow vod erotycznych i vod da vinci

 

Multiroom na 18 miesiecy dostalem za darmo.

 

W Cyfrze mozna zostawic stary multi w nc +ale platny 20 zl , nowy multi bezplatny.

 

Pytam kolegę co prawda na priv, ale jest to bardzo istotne ; czy faktycznie w nc+ dostałeś Mezzo, i dlaczego piszesz, że 4, skoro są dwa : Mezzo i Mezzo Live HD?

 

Nie wiem, facet cos wyraznie mowil o pakiecie 4 kanalow mezzo moze zle zrozumialem...

 

i jeszcze jedno: jest zablokowana migracja z cyfry na nc + dla abo majacych oferty gadzetowe swiateczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie: co z modułami? Mam cyfroplusowy CI+ na wypożyczeniu włożony do telewizora, i jeśli nie będzie go już można używać to żegnaj Cyfro, idę do kablówki. Podobną ofertę (licząc z internetem) będę miał 25 zł taniej niż płacę w sumie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie: co z modułami? Mam cyfroplusowy CI+ na wypożyczeniu włożony do telewizora, i jeśli nie będzie go już można używać to żegnaj Cyfro, idę do kablówki. Podobną ofertę (licząc z internetem) będę miał 25 zł taniej niż płacę w sumie teraz.

modułow nie ma sa dekodery tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi... bo nie wiem cy brać pakiet gold czy premium.

NIE zależy mi na sporcie, tylko na filmie... czy na C+ film i C+ film2 bedą premiery filmowe , czy te najwieksze premiery beda na głównym Canal+?

 

Wychwyciles niuans, wlaslnie masz w [beep]ie sport ale chcesz premiery to i tak musisz bulic za sport. Swoja droga ceny to mega zlodziejstwo, jeszcze przed rewolucja za 99 zl mialem npremium, hbo, multiroom a teraz wedlug strony w tej cenie nawet nie bedzie podstawowej oferty z pelnym pakietem canal ze o multirrom nie wspomne :PPPPP KPINA

 

Nie mowiac ze po polaczeniu liczylem ze wkoncu zawitaja moduly a tu wrecz efekt odwrotny wogole rezygnuja z modulow. To podejscie, ta oferta to zart.....Bye bye satelito, kablowko witaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli chce obejrzeć film i sport musze płacić 119 zł?

Przeżucam się na stream i filmy ściągam z internetu. Bo innego wyjścia nie wyobrażam sobie.

 

Mam pytanie, ktoś wie ile dla migrujących będzie kosztował Canal+ Silver? 79 zł? Czy może spuszczą do 69 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...