Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę mam do dzisiaj wypowiedzenia nie uznali bo liczy sie data doręczenia a nie stempla pocztowego. Wczoraj do nich zadzwoniłem i podpisałem umowę.

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBOx5miesięcy

Filmbox 5 miesięcy

C+vod

NetVod+

Pace 500gb

53,27zł (5*0zł+10*79,90zł) umowa do listopada 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jednej rozmowie się Pani wykłucała ze mną własnie o te netvod+, bo chwaliła że teraz będę miał dostęp do super kolekcji netvod+ której nie miałem, zaznaczyłem że c+ na życzenie aktualnie już posiadam, a nic innego mi na Phillipsie ani na Pace nie włączą, bo oprogramowanie tego nie obsługuje, ale ona i tak swoje :) Odpuścilem temat bo i tak nie przedłużylem wtedy umowy :) Ogólnie to nadal czekam, bo mam czas do końca miesiąca.

 

Myślę nad oddaniem drugiego deka (Phillipsa PVR HD) i wstawieniu na jego miejsca czegoś kupionego na wolnym rynku, bo to szrot, a z wypowiedzi wynika że ciężko zrabatować drugi dekoder, mi niby to proponowali ale oferta 15x79,9 :/

 

Co do daty stempla pocztowego a wpływu, miałem rozmowę na ten temat z jedną konsultantą, która upracie twierdziłą że liczy sie data wpływu, jedna po konsultancji przyznała mi ostatecznie rację, stwierdzając że dla abonentów C+ nadal liczy się data stempla (a dopiero po migracji data wpływu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem:

Comfort+

Multi+

Extra+

6 x Canal+

3 x HBO na 4 mieś.

Multiroom cameleon

Pace PVR HD + Phillips PVR HD (z możliwością wymiany Phillipsa na inny model)

Cena:

15 x 58,59zł + sundance 2,99zł

 

Konsultant od razu podał stałą kwotę przez 15 miesięcy, nie wspominał nic o łamańcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bez większej róznicy czy zapłacę cenę uśrednioną czy stałą, ważniejsza jest końcowa kwota :) Wiem że można było starać ugrać coś więcej, jednak z oferty jestem zadowolony, a i tak miałem już chyba z 6-7 telefonów od nich w sprawie przedłużenia, dzisiaj był drugi po otrzymaniu przez nich wypowiedzenia wysłanego z półtorej tygodnia temu.

Teraz płacę mniej za więcej, także ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chcieli 20zł za drugi dekoder, jednak rozważałem zrezygnowanie z niego, jednocześnie twierdząc że ten Phillips jest złomem, to konsul zadeklarował zrabatowanie drugiego dekodera i wymianę na inny po konsultacji z kierownikiem.

Resztę rzeczy z pakietu dał w tej cenie od razu, jedynie zapytałem się o jakąś promocję na HBO to powiedział że dorzuci na 4 miesiące.

Wcześniej miałem C+ Optimum HD + HD Promo za 75zł miesięcznie, do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam nadzieje że obędzie się bez niemiłych niespodzianek i reklamacji :) Przy poprzednim przedłużeniu naliczyli 10zł za multiroom który miał być gratis, po reklamacji zrobili korektę :).

Teraz przyjdzie pora na polowanie na nowy dekoder, po 48 godzinach ma być widoczna w systemie możliwość wymiany i wtedy mogę się wybrać do APSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz dzięki forum udało mi się korzystnie przedłużyć umowę. Do tej pory miałem Optimum z MR za 65 zł z ostatniego tygodnia przed fuzją. Parę razy dzwonili z różnymi ofertami najniżej proponowali 69 zł, było też 79 i 89zł(koniec umowy 30.09). Po złożeniu wypowiedzenia przestali dzwonić. Zadzwoniłem wczoraj sam do DUK Kraków i powiedziałem, że chciałem sobie wykupić siatkówkę ale nie mogę tego zrobić jako abonent Cyfry więc może jednak u was zostanę. Na wstępie gość się zapytał czy już miałem jakieś propozycje. Powiedziałem od razu szczerze, że interesuje mnie tylko opcja 5x0 + 10x79,9 której pani ze zwykłego działu dla mnie nie ma i, że szkoda się tak szarpać do końca września jak ja i tak się na nic innego nie zgodzę a wy pewnie w ostatnim tygodniu i tak to dacie. No i gość przyznał mi rację.

Tak, że mam teraz comfort+, multi+, extra+, sport&film i MR za średnią 53 zł i jest to bardzo w porządku. Brakujące kanały(TVP Historia, Stopklatka,TVP ABC itd) zaczęły świecić dosłownie minutę po rozmowie.

Od razu zapytałem czy to samo dostanę dla siostry której przy każdej okazji ogarniam umowę w ten sam sposób, że ja załatwiam a ona(lub dziewczyna, żona czy kto tam jest pod ręką) podchodzi tylko do telefonu i w odpowiednim momencie mówi: tak, zgadzam się. Konsultant się zgodził, sam oddzwonił 2h później, ponieważ nie było siostry ani innej kobiety mogącej się za nią podać. Tu sytuacja była nieco inna bo na tej drugiej umowie był pakiet Kompakt bez MR (za 50 zł). Nie chciał dać do tego drugiej karty cameleon - "jeśli nie było wcześniej MR to tylko mogę wymienić na sprzęt ADB" więc nie napierałem bo i tak jej to niepotrzebne(chociaż gdzieś czytałem, że ktoś dostał).

Nie dostałem żadnych gratisów w postaci HBO na 5 miesięcy - zapytałem ale powiedział, że nie może mi dać(sam dzwoniłem, zaproponowałem pakiet więc udawać nieugiętego dla kilku miesięcy HBO byłoby lekko niepoważne, zwłaszcza, że uważam te kanały za średnio atrakcyjne). Canal+vod nawet nie wiem czy mam w pakiecie(w ica nie ma) ale mam sagemcoma więc i tak bym nie skorzystał.

Zapytałem jeszcze o możliwość dobrania drugiego deka sagemcom(lubię ten dekoder bo ważniejsze od nagrywania czy vod jest dla mnie własna lista kanałów) ale powiedział, że on tego nie załatwi i trzeba pytać w APS. Zaproponował, że być może wymienią mi starego pace 221 sd (którego parę lat temu dostałem za symboliczną złotówkę na własność i gdzieś leży w szafie). Miał ktoś taką sytuację? Ile to kosztowało?

No to tyle, może to komuś pomoże w negocjacjach.

Zadzwoniłem na nr 12 294 78 79 a konsul oddzwaniał z nr 12 291 55 55...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, trochę skopałeś sprawę, bo jakbyś dobrał w APS cameleona przed migracją to byś go dostał za free, teraz już raczej nie da rady. Na infolinii w nc+ nigdy nie dawali drugiego cameleona, ale w punkcie zawsze :) No i w punkcie na 100% nie dostaniesz drugiego sagema za free (rozumiem, że tu chodzi o tę umowę z multiroomem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że tym razem nie udało mi się wycisnąć maksa od nich na obu umowach :/

Nie wiem tylko czy ten myk z dobraniem by przeszedł w ostatnim miesiącu umowy na wypowiedzeniu, no i czy tak chętnie by dali w nowej umowie za darmo jak się wcześniej płaciło 10/20zł? Zwykle jest tak, że jak coś było za darmo to dają tak dalej a jak się płaciło to utrzymują cenę - to ich słynne ARPU. Na szczęście nie był to produkt pierwszej potrzeby, tylko na zasadzie dadzą to się pomyśli z kim się można "podzielić" a jak nie to zostaje po staremu. No i to 53 zł to tak naprawdę 10 funtów dla siostry jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Radzique

Powiadasz, że dzięki forum masz korzystną umowę. A ja myślę, że tylko liznąłeś powierzchownie to co jest napisane w temacie. Po pierwsze wiedziałbyś, że drugą kartę można dobrać za free w APS.. Po drugie módl się aby wszystko grało z Twoją umową, bo straciłeś możliwość odstąpienia w ciagu 10 dni, jakby Cię oszukali,bo zgodziłeś się na natychmiastowe włączenie oferty..

 

Nie wycisnąłeś maksa, bo Ci się śpieszyło.

Polak, to nawet jak i 10 razy więcej zarabia za granicą od tego co w kraju, to i tak się trzęsie na każdy grosz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Tak, śpieszyło mi się bo chciałem wykupić mś w siatkówce (uznałem, że za te 40 zeta nie będę się męczył ze streamami gdzie futbol jeszcze idzie obejrzeć, ale siatka czy kosz rzucone na duży tv to już słabo wyglądają).

A tak ogólnie to bez przesady - to TYLKO telewizja. Modlić to się można o zdrowie chorej babci w szpitalu a nie o to czy mi jakiegoś kanału w tv nie włączą 8). Gościowi dwa razy kazałem powtórzyć to co mam w umowie, w ica jest to samo napisane, jak się coś nie będzie zgadzać to jest jeszcze nagranie a jak zaginie to w ostateczności można zrezygnować z dalszej współpracy z niepoważną firmą. Droższe od pieniędzy to z pewnością nie będzie.

I nadal uważam, że wszystkie kanały z MR (lub bez na drugiej umowie gdzie nie wiadomo czy się w ogóle przyda) za 5 dych to KORZYSTNA oferta. No ale to pojęcie względne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

Powiadasz, że dzięki forum masz korzystną umowę. A ja myślę, że tylko liznąłeś powierzchownie to co jest napisane w temacie. Po pierwsze wiedziałbyś, że drugą kartę można dobrać za free w APS.. ;)

W którym momencie przed końcem umowy taką kartę dobrać, żeby była za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...