Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam "zagwozdkę" bo umowa kończy się z ostatnim dniem sierpnia, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane, a tu jakoś nie dzwonią :shock: Jest to dla mnie o tyle dziwne, że jestem wieloletnim klientem C+, regularnie opłacającym swoje niemałe rachunki, a obecnie posiadam Superpremium + MR + 2 x Peace. Czyżby nie chcieli już moich pieniędzy ?

Podrzućcie mi nr Warszawski lub Krakowski to sam zadzwonię i sprawdzę czemu mnie nie chcą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem spokojny jak woda w kałuży 8) ale niestety koincydencja końca mojego kontraktu z dość odległym wyjazdem za granicę zmusza mnie do wykonania pierwszego ruchu. Z dwojga złego wolę to ja zadzwonić, niż mieliby to oni zrobić ostatniego dnia kontraktu, bo wtedy koszty rozmowy i negocjacji znacząco wpłynęłyby na podniesienie kosztów ogólnych przejścia do nc+. I żaden udzielony rabat nie miał by szans tego skompensować :roll:

Na szczęście nie mam ciśnienia na C+ i jak będą mocno usztywnieni w swoich propozycjach to spróbuję z CP (50% rabatu za telefon w Plusie). Tak przy okazji to coś podobnego do tego co mam w tej chwili (Superpremium + MR + 2 x Peace) za jakie pieniądze można od nich wyrwać ? Bo szczerze mówiąc mam mętlik z tą ich pakietyzacją :/

Podrzućcie proszę te nr telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@o|af. Max 70zł.

 

@Lukasz.bxl. Jak najbardziej jest. Załatwisz to przed migracją w APS. A konsula nie słuchaj. Zwłaszcza tego z Krakowa, który jest pozostałością po n i pewnie chce zarobić na Tobie kasę wciskając Ci ADB z opłatami.

 

@taba. Oferta ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios dzięki wielkie za odpowiedz.

 

Dzwonili dzisiaj do mnie po raz drugi i oferowali to samo co poprzednio czyli:

- Comfort+ extra,

- Multi,

- 6 x Canal +,

- Canal+ VOD,

- HBO za 0zł na 6 miesięcy,

- Mediabox+ za 5zł/msc

To wszystko za 65zł w tym opłata miesięczna za Pace500GB (5zł). Umowa na 24 miesiące.

Obecnie płace 55zł za pakiet kompakt+ i umowa kończy się 31 sierpnia.

Co o tym sądzicie ?? Wydaję mi się, że można to otrzymać troszkę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi ktoś rzucił hasło "5 zł za Pace" - to bym go od razu uprzedził, że jeśli mówi poważnie to rzucam słuchawką....

Nawet 1 grosza za ten szajs...

Dekoder do naziemnej za marne pieniądze (80 zł ?) działa 5 razy szybciej (zmiana kanałów, info o aktualnym nadawanym programie.

 

Nie zmienia to faktu, że nikt do mnie nie dzwoni z ofertą. Może odpuścili (dzwonili 3 razy, byłem wtedy na wakacjach i nie odebrałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nieświadomie wprowadziłem Was w błąd. Opłata 5zł/msc dotyczyła mediabox+. Przekonany byłem, że mediabox+ to Pace500GB, stąd to nieporozumienie.

Dlatego ponawiam pytanie do Was czy mając obecnie sagecom dsi87, mogę się starać o mediabox+ bez żadnych opłat czyli bez tych 5zł/msc bądź tych 149zł jako opłaty jednorazowej ? Sorry za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem Comfort+ oraz

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO - na 6 m-cy

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD

CANAL+ VOD

dodatkowo SunDance HD jak również pozostał Pace PVR 500gb za średnią prawie 60zł na 24 m-ce w łamańcu.

Może jeszcze jakiś drobiazg bym wynegocjował, ale trudno. Aneks do umowy przyszedł z NC+- czyli że migrowałem?

Cieszę się, że pozostały karty Cameleon bo są bardzo wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - pace to istny koszmar, dla porównania chociażby w CP szybciej dekodery śmigają. Nie wspominam o fergusonach - wcześniej używałem (dwa) wraz z full opcją pakietów- to był pershing, demon szybkości i sprawności działania.

Jak zmieniam kanały w pace500 to odczuwam na własnej skórze jak upływa mi życie.

Z lekkim sarkazmem: Kiedy zaczynam przeskakiwać na pilocie w górę od kanału 1, na którym właśnie rozpoczyna się film to dochodząc do kanału 90 ten film na kanale pierwszym właśnie się kończy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...