Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza propozycja 44,90 zł na 15 miesięcy za Comfort+ Extra+ i mbox+ za 0 zł. Można coś lepszego wynegocjować? Wolałem Comfort+ ale za 39,90 zł to już lepiej przejść na DVB-T :/

Witam.Parę dni temu przedłużałem umowę w punkcie obsługi w Opolu.Pakiet Comfort +Multi 24.90 na 24 miesiące i do tego pakiet Exstra przez 9 miesięcy za darmo,póżniej przez 15 miesięcy +20 zł.Reasumując wychodzi 37.40 w umowie na 24 miesiące.Umowa na własnym sprzęcie czyli mam tylko kartę cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem telefon. Comfort+ Extra+ za 20 zł przez 5 miesięcy, kolejne 19m za 44,90 zł czyli średnio trochę ponad 39 zł. mbox+ za darmo przez cały okres (obecnie Sagemcom). Drożej proponowali wczoraj sam Comfort+. Zależało mi tylko na najniższej cenie więc tematy o C+ i HBO za darmo na kilka miesięcy nie zaczynałem choć konsultant coś sugerował. Aha, wypowiedzenie nie było wysłane, jutro umowa przechodziła na czas nieokreślony czyli jakieś 50 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca lipca, oferta:

umowa 15 m-cy

comfort+extra

6 x canal plus

HBO - 15 m-ce gratis

2 karty cameleon

5-mce 0 zł, 10 - 79,90 -(53,26srednia) na miesiąc.Pace nie chciał mi dolozyc w bezpłatne użytkowanie,stwierdzil konsul,ze od czerwca 20zl,i nie ma zmiłuj-co moglby jeszcze dolozyc od siebie?bo oferta chyba nie najgorsza?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+

Multi+

Extra+HB ITI

6xC+

Canal+VOD

HBO

HBO GO HB ITI

Cinemax

Filmbox

Multiroom

Pakiet Noc

Redlight

History HD

Soundance HD

Najem Ultrabox+

Net Vod+ konto podstawowe

Vod+Seriale+

Vod+Prapremiery.TVP

 

Stała cena 149.90 na 24 miesiące.

Plus reklamacja za brak w miesiącu lipcu Redlight i druga reklamacja z żądaniem zadośćuczynienia.

Wcześniej Prestiż +Multiroom 153zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banita24 mocno przerysowana oferta i abonament. Za mocno. Nie mogę uwierzyć, że to tak się skończyło.

 

I jeśli oczekujesz rekompensaty, to zabaw się w "terrorystę" - albo znacząca obniżka albo też zerwanie umowy. Jest mat i szach w zasięgu twojej wyciągniętej ręki. Więcej odwagi. Tak po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+

Multi+

Extra+HB ITI

6xC+

Canal+VOD

HBO

HBO GO HB ITI

Cinemax

Filmbox

Multiroom

Pakiet Noc

Redlight

History HD

Soundance HD

Najem Ultrabox+

Net Vod+ konto podstawowe

Vod+Seriale+

Vod+Prapremiery.TVP

 

Stała cena 149.90 na 24 miesiące.

Plus reklamacja za brak w miesiącu lipcu Redlight i druga reklamacja z żądaniem zadośćuczynienia.

Wcześniej Prestiż +Multiroom 153zł.

 

 

przepłacasz kosmicznie

 

sam mówisz że nie korzystasz wszystko co jest w C+ Vod pojawi się po określonym czasie w c+

 

vod seriale pra i sra premiery to wszystko jest dostepne za free na androidocwych szafkach które wystarczy podłączyć do czegokolwiek z obsługa HDMI in

 

pakiet noc to jest 500 zł rocznie i jeszcze płacisz za Reda który ostatnio zmienił schedule o 180 stopni.

History HD sam mam i ten kanał u mnie zostanie na długo

 

Sundance HD inny FOX HD no ale jeśli oglądasz :)

za cinemax to ja max płaciłbym 2zł i dlatego go nie mam :)

 

pomijam haracz za ichne dekodery ale tego już niekomentuje

 

bez obrazy ale jesteś ich sponsorem musiałbyś po prostu grozić definitywnym odejściem i do 100zł ostatniego dnia może i by dali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

dzis zmigrowalem (ostatni dzien umowy) z prestige hd z dwoma PACE'ami z hustlerem za 132zl na 24mce za 99zl

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

MULTI+

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

HBO

HISTORY HD

REDLIGHT HD

SUNDANCE HD

PREMIUM SPORT &FILM

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

CANAL+ VOD

VOD+ SERIALE+

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX x 1szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...