Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do konca tego miesiaca (wypowiedziana 3 miesiace temu). Brak telefonow on NC+.

 

Dzisiaj sam zadzwonilem na 222200191.

 

Goraca oferta:

Comfort+

HBO

6C+

96zl na 15 miesiecy

 

Jutro rano wyjezdzamy na 5 tygodni wakacji. Trudno, karte odesle do NC+, wytrzymam bez nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam umowę do końca sierpnia(wypowiedzenie wysłane tydzień temu).W piątek i dzisiaj miałem dwa połączenia(czekam na rozmowę,po 3-4 minutach następuje jej zakończenie bez jakiejkolwiek reakcji konsultanta).

Czy ktoś miał podobną sytuację?

P.S.

Chciałbym migrować do nc+ na następujących zasadach:

-Comfort +

- Ekstra+

- 6 xC+

- Pace

- HBO na cały okres umowy

ewentualnie dodatkowo MR.

Kwota między 55-59 zł.

Jak myślicie jest realna szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar.kos i soyer29 szansa zawsze jest wszystko zależy od waszej siły przebicia (udawać niezorientowanego ofertą nc+ a bardziej wykazywać znajomość ofertą Cyfrowego Polsatu z tel. Plusa i abo -50%) @ircios@ czemu ludzi zniechęcasz potwierdzając "średnie" oferty :D Ja płacąc 84,90 i grając aktorsko osobę niezorientowaną a zdecydowaną na CP dostałem :

 

- umowa na 24 mieś. 6x 0,00,- pln / 18x 79,90,- pln (średnio 59,92)

 

- Pakiet Comfort+

 

Opcje dodatkowe :

 

- Multi+

- Najem ultraBOX+

- EXTRA+ HB ITI

- HBO

- History HD (1,99,- pln)

- SunDance HD (2,99,- pln)

- Premium Sport &Film

- CANAL+ VOD

- MULTIROOM STANDARD (x2 karta)

 

Całość z History HD i SunDance HD 64,90

---------------------------------------------------------

Umowa kończyła się z końcem miesiąca Lipiec 2014

Był to pierwszy tel. 122947879 od złożenia wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu tego roku migrowałem z cyfry do nc

Otrzymałem pakiet silver, canal+film & Premiere na cały okres umowy, HBO na 6 miesięcy gratis, umowa na 12 miesięcy za 69 zł

Teraz w lipcu mija mi 6 miesięcy i zrezygnowałem z HBO

Jakie moje było zdziwienie kiedy włączyłem dekoder a tam brak canal+ oraz film i film2 a HBO działa

Wykonałem telefon do nc i konsultant stwierdził że nigdy nie miałem canal+, ja mu odpowiedziałem że nawet we wszystkich fakturach jest ta opcja uwzględniona

Niestety ale do niego nic nie trafiało i tylko powiedział że może przyjąć reklamacje i oczywiście 30 dni na odpowiedź. Co za banda

Także nie ma co się cieszyć z takich super ofert bo nie wiadomo co wam zniknie za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, za ile można wyciągnąć, przy migracji rzecz jasna:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

3xC+ (Sport, Family, Family2)?

 

Czy w ogóle jest szansa na taką ofertę? :) Byłaby dla mnie idealna, bo płaciłbym tylko za to co oglądam :P

5 m-cy x0zł i 10 m-cy x79zł i to z całą paczką c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic sensownego nie wynegocjowałem...

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone w APS rzutem na taśmę w ostatniej chwili nie pomogło - nikt nie zadzwonił, ani jednego telefonu przez cały lipiec, a wcześniej dzwonili codziennie jak szaleni.

Drugiego wyjeżdżam na wakacje, w domu panika, że sygnał wyłączą jak mnie nie będzie i musiałem sam zadzwonić do Krakowa.

Miałem optimum z c+ i multiroom oraz dwa dekodery z którymi teraz miałem największe problemy:

jeden to moduł CAM przypisany do umowy i PACE PVR przypisany do multiroomu.

I teraz w APS nie mieli możliwości zrabatowania PVR, to samo w DUK - tu już w ogóle stwierdził, że moduł CAM mam na własność :shock: , a PVR na wynajem za jedyne 20zł.

Pierwsza propozycja z umową na 24m, ale chciałem na 15m, to zaproponował łamańca ze średnią 68,2 + 20zł za dekoder. No prawie 3 złote taniej niż płaciłem.

Comfort +

Multi

Extra+

6xC+

2xcameleon

moduł Cam

Pace PVR

dorzucił jeszcze canal + VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taką samą sytuację dzisiaj jak wyżej rallyrychu. Dotąd płaciłem 81 zł. Też nie szło ruszyć ze sprzętem i dawali mi 24 m umowę. Po moim telefonie zaproponowali łamańca na 15 m ze średnią 58 zł + 20 za dekoder PACE. Na pytanie o HBO dorzuciła HBO i Filmbox na 5 miesięcy, pewnie można byłoby na dłużej, ale nie mam czasu już się z nimi męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...