Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO na cały okres umowy. History HD za free dodatkowo. Bez darmowych miesięcy dodatkowych. Łamaniec dający 65zł, pierwsze 4 miesiące po 10zł.

 

 

Ja w końcu się dogadałem. Przeszedłem z C+ do NC+

 

Umowa na 15m za 64zł.

Comfort +

Extra+

MR (2 karty)

6 x C+

HBO

History HD

 

jak długo HBO ? i jakieś miesiące za free na początku umowy? za history HD 1.99 czy w prezencie?

 

 

ciekawe ile by wołali przy 24msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam, poczytałam i już co nieco się orientuję. Ale jeszcze proszę o potwierdzenie czy dobrze załapałam :)

 

Umowa do końca sierpnia ( umowa na 15 miesięcy), Dotychczas Kompakt, 6C, pace za 55 zł.

Wypowiedzenie przez gapiostwo wysłane dziś ( mam nadzieję, że zdąży dojść)

 

Rozumiem, że na początku sierpnia idę i dobieram drugą kartę do multi , czy mogę też bez dodatkowych kosztów wziąć drugi dekoder czy tylko kartę? Jaki dekoder? Mam jakiś wybór?

Czy karty będą działały oddzielnie ( potrzebuję na dzialkę)

 

Dotychczas to co proponowali to jakas kpina Comfort + 6C , 24 mies, HBO na 9 mies, VOD na 24 mies najpierw 79,90, ostatnia propozycja Comfort + 6C- 69,90 lub +3C 59,0

 

Za ile mogłabym dostać Comfort , 6C, multi i 2 dekodery - umowa może być na 24

 

Ludzie najkorzystniej to wybierali:

comfort+

extra+

multi+

multiroom

pace

6xC+

HBO i FilmBOX na 5 mc

cena 5 x 0 zl i 10 x 79,90 = srednio 53,27 z

 

kolega wyzej mial z hbo na cala umowe ale bez multi+ za 64

 

pytanie do Wielkich ktore moze byc pomocne dla mnie i gaji: czy przy takich warunkach mozna cos jeszcze wyciagnac?

Jak dobrze rozegrac wynajem drugiego pejsa? Czy da sie go dolozyc do tych warunków czy wtedy doliczaja jakas oplate?

a jak tak to ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

 

Wlasnie wszedlem na konto ICA aby zaplacic 2 rachunki a tam:

Pakiet - puste (mam Canal+ Optimum HD)

Opcje dodatkowe - puste (mam HBO i HD Optimum Promo)

Platnosci i rozliczenia - saldo 0zl (chociaz im wisze za dwa miesiace)

Sprzet - karta kameleon

Rachunek do platnosci - numer jak zawsze

 

Czy ktos tak juz mial? Umowa do konca miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa na 15 m-cy do października 2015 roku, do tej pory płaciłem 92zł, obecnie będzie to:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

MR (2 cameleony)

6x C+

 

4 m-ce za 0,- + 11 m-cy za 79,90,- co daje średnią 58,60 ,-/m-c jednakże po kilkudziesięciu minutach negocjacji nie udało się zrabatować Pejsa i opłata za niego to 20,-/m-c ;/ Musiałem się zgodzić, ponieważ wyjeżdżam i nie przedłużyłbym wgl tej umowy, nie jestem zadowolony z tej opłaty, jednak w DUK nawet po rozmowach z kierownikiem upierali się, że nie ma mozliwości zrabatowania tego sprzętu w MR ani nawet wymienić na drugiego sagemcoma ;/ Poinformowano mnie jedynie, że musiałbym oddać pejsa i we własnym zakresie kupić sprzęt, wtedy do niego mam 2 kartę a opłata za drugi dekoder w kwocie 20zł przepada, wtedy płace normalnie za 58,60 na m-c a nie 79 jak to w ostateczności wychodzi. Pogmatwane ;/

 

Stąd moje pytanie, jaki sprzęt warto i opłaca się kupić we własnym zakresie by móc korzystać z cameleona w opcji MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DrNo idziesz sobie na alledrogo sekcja tunery zaznaczasz full hd i masz liste i sobie wybierasz bo jeśli chodzi o sam dekoder tylko do oglądania samej nc+ to możesz zakupić którekolwiek pudło za 180-250zeta i tak taniej niż płacić co miesiąc 20zeta i po 10 miesiącach wydać równowartośc takowego pudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, nie chcę tutaj spamować bo wiem od czego to dział ale w topicu ze sprzętami pomogą mi chyba w wyborze najlepszego dekodera? Najlepszy w moim zamyśle to najniższa cena do najwyższej jakości (nie zależy mi na pojemności, jakiś ekstra opcjach czy coś) - po prostu, żeby dobrze odbierał i działał z kartą Cameleon i nie ścinał ;)

 

To była moja pierwsza myśl - warunki są dobre gdyby mi przyszło płacić 59zł/m-c w łamańcu ale skurczybyki 20zł wam nie popuszczę ;/ Nie rozumiem tylko dlaczego oni tak UPARCIE twierdzili w rozmowie ze mną, że NIE DA SIĘ zrabatować pejsa przy przedłużeniu. Ok 40min negocjacje trwały, z chęcią bym nie przystał ale jak wspomniałem wyjazd na dłuższy czas sprawił, że byłem i tak pod ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ gaja2112

Tak jak napisałeś. Dobierasz kartę i deka. Staraj się wziąć Pejsa, bo mogą dać Ci Sagemcoma. Tak, karty działają osobno. Muszą tylko być w zasięgu Hot Birda.

 

Dzięki,

a dlaczego nie Sagemcom? Jaka jest różnica ?

Chciałabym ten drugi dek też wydębić za free i obawiam się że z pejsem raczej się nie udało nikomu więc pewnie i ja jestem bez szans ale bedę próbować ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się rozwinąć? Masz superpremium i HBO Ci się należy na całą umowę z taką ofertą co masz max za 99, a możesz to mieć za min.69 i to z 2 dekami ! . Zobacz na stronie nc co dają za 109 i następnym razem jak wyskoczą z taką ofertą, to powiedz, aby sobie żarty robili 1 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ircios

Nie chciałem już tak naprawdę z nimi się użerać i zaproponowałem , że za tą samą kwotę co płacę w tej chwili i tą samą ofertę programową migruję do nc , odpowiedz "teraz nie ma takiej oferty" , jak pisałem wcześniej rozmowa trwała grubo ponad 30 min.Chyba nie chciałem zbyt wygórowanych warunków :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem z C+ do NC+ na takich warunkach -

Sperpremium

MR (cameleony)

Pace

HBO GO

paczka Filmbox

na 24 miesiące ze stałą ceną 99 zł.

 

Według NC+ to wygląda tak

 

pakiet Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Multi+

Najem ultraBOX+

HBO GO HB ITI

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

HBO

Premium Sport &Film

netVOD+ konto podstawowe

VOD+ Picture BOX

VOD+ Seriale+

MULTIROOM STANDARD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...