Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobierales drugiego pace to płaciłem coś za dekoder? Ile wtedy chcieli miesięcznie za wynajem przed migracja?

Ja dzis odebrałem druga kartę ale gość w ASP stwierdził ze mozna dobrać tylko sagemcomy wiec wtf

Czy po migracji jestes Zwolniony z opłat z obydwu czy tylko jednego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie CYFRA+ posiadane pakiety :

 

- Canal+ Optimum HD 65,00,- pln (18 miesięcy umowa)

- HD Promo 0,00,- pln

- Multiroom 0,00,- pln (x2 karta)

- Pace PVR 0,00,- pln

- HBO/Cienamx/Filmbox 7 mieś. gratis

- HBO przedłużone po gratisie za 19,90 do końca umowy

 

- 84,90 koszt całości (średnia 77,16)

---------------------------------------------------------

===--- Przedłużone NC+ ---===

 

- umowa na 24 mieś. 6x 0,00,- pln / 18x 79,90,- pln (średnio 59,92)

 

- Pakiet Comfort+

 

Opcje dodatkowe :

 

- Multi+

- Najem ultraBOX+

- EXTRA+ HB ITI

- HBO

- History HD (1,99,- pln)

- SunDance HD (2,99,- pln)

- Premium Sport &Film

- CANAL+ VOD

- MULTIROOM STANDARD (x2 karta)

 

Całość z History HD i SunDance HD 64,90

---------------------------------------------------------

Umowa kończyła się z końcem miesiąca Lipiec 2014

Był to pierwszy tel. 122947879 od złożenia wypowiedzenia.

Trzymają byłych cyfrowiczów do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobierales drugiego pace to płaciłem coś za dekoder? Ile wtedy chcieli miesięcznie za wynajem przed migracja?

Ja dzis odebrałem druga kartę ale gość w ASP stwierdził ze mozna dobrać tylko sagemcomy wiec wtf

Czy po migracji jestes Zwolniony z opłat z obydwu czy tylko jednego?

 

Mi z kolei Pan w APS mówił że będąc jeszcze w C+ nie może mi dać sagemcoma tylko PVR, dopiero jak przejdę do nC+ będzie mógł mi dać sagemcoma jako drugiego i że dostanę go "za darmo" na czas umowy. Niestety po przejściu do NC okazało się że muszę płacić 20 zł/miesiąc. Dlatego trzeba będzie coś kupić na allegro za 200 zł bo nie mam zamiaru płacić im co miesiąc jeszcze za wynajem deka.

 

Pytania tylko czy są jakieś wartę uwagi dekodery w cenie do 200? czy lepiej kupić używanego sagemcom`a dsi87?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobierales drugiego pace to płaciłem coś za dekoder? Ile wtedy chcieli miesięcznie za wynajem przed migracja?

Ja dzis odebrałem druga kartę ale gość w ASP stwierdził ze mozna dobrać tylko sagemcomy wiec wtf

Czy po migracji jestes Zwolniony z opłat z obydwu czy tylko jednego?

 

Mi z kolei Pan w APS mówił że będąc jeszcze w C+ nie może mi dać sagemcoma tylko PVR, dopiero jak przejdę do nC+ będzie mógł mi dać sagemcoma jako drugiego i że dostanę go "za darmo" na czas umowy. Niestety po przejściu do NC okazało się że muszę płacić 20 zł/miesiąc. Dlatego trzeba będzie coś kupić na allegro za 200 zł bo nie mam zamiaru płacić im co miesiąc jeszcze za wynajem deka.

 

Pytania tylko czy są jakieś wartę uwagi dekodery w cenie do 200? czy lepiej kupić używanego sagemcom`a dsi87?

 

A dlaczego nie chcesz PVR ? Ludzi po negocjacjach przy migracji dostawali wynajem obydwu za free ( o ile dobrze rozumiem ich wpisy )

Sagecom ? Wolalbym za 300zl kupic zmodyfikowane BSLA o ile karta kameleon bedzie z nim dzialać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konczy mi sie jeszcze umowa z N jakos teraz, cos na poziomie comfort+extra i 6xC+. Mam multiroom premium (turbodekoder + bialy dekoder - bialy mam na wlasnosc) i place za multiroom dodatkowo 20 zl - za programy 54 i 20 za multiroom. Czy przy przejsciu do nc+ nadal musze zachowac multiroom premium i placic te 20zl? Czy moglbym dostac taki multiroom jak tutaj niektorzy pisza, czyli 2 karty (aktualnie dekodery sa polaczone ethernetem)? Czy nowa karta pasowalaby do tego bialego dekodera czy jest on sparowany z obecnie wlozona tam karta? Jest szansa, ze dalej bym placil podobne pieniadze za caly ten pakiet? (nie zalezy mi na niczym nowym, najchetniej bym zostal przy tym co mam, ale umowa sie konczy i kapa, ale jak nie to pasowaloby mi comfort+extra, multi+ i 6xC+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko. Aktualnie posiadam "pakiecik" Canal+HD Play. Płacę jeden rachunek na Play'a, ale umowy mam dwie- jedna play, druga (jeszcze) Cyfra+. We wrześniu kończy mi się umowa. I teraz pytanko. Czy jest szansa dostać coś lepszego przy migracji niż dla nowego abonenta? Czy wysłanie wypowiedzenia może pomóc?

Na marginesie-interesuje mnie tylko i wyłącznie sport, jak najmniejszy pakiet byleby był C+sport, family i family2. Jeśli jest możliwość żebym dostał coś lepszego niż nowi, to wielu z was jest tu doświadczonych, więc może będziecie wiedzieć, czego mogę się spodziewać.

Pozdrawiam :)

Z góry dzięki za podpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miało być tak pięknie a tu kit wypowiedzenie poszło umowa do końca lipca ( telefonicznie dostałem ofertę na 15 mies za 79 zł w tym 6 x C+, Hbo i multiroom cena pod warunkiem że oddam jeden z dwóch posiadanych dekoderów Peace 500GB aby nie płacić za wynajem 20zł ), powiedziałem ok pomyślę i proszę o telefon jutro. Dziś dzwoniła miła pani i mówi że tak nie da rady oferta dla mnie pozostała 99zł lecz nie mogę sobie pozostawić karty i oddać samego dekodera bo nie będzie mi działać, muszę na ich dedykowanym sprzęcie oglądać. W związku z tym mam małe pytanko do znawców tematu: czy jeśli obecnie oglądam programy z oferty C+ ( stara umowa ) na dwóch dekoderach PEACE 500GB niezależnie ( dom i działka ) to mogę oddać przed migracją do NC+ jeden dekoder a pozostawić samą kartę i na zakupionym dekoderze np. Ferguson oglądać dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam, poczytałam i już co nieco się orientuję. Ale jeszcze proszę o potwierdzenie czy dobrze załapałam :)

 

Umowa do końca sierpnia ( umowa na 15 miesięcy), Dotychczas Kompakt, 6C, pace za 55 zł.

Wypowiedzenie przez gapiostwo wysłane dziś ( mam nadzieję, że zdąży dojść)

 

Rozumiem, że na początku sierpnia idę i dobieram drugą kartę do multi , czy mogę też bez dodatkowych kosztów wziąć drugi dekoder czy tylko kartę? Jaki dekoder? Mam jakiś wybór?

Czy karty będą działały oddzielnie ( potrzebuję na dzialkę)

 

Dotychczas to co proponowali to jakas kpina Comfort + 6C , 24 mies, HBO na 9 mies, VOD na 24 mies najpierw 79,90, ostatnia propozycja Comfort + 6C- 69,90 lub +3C 59,0

 

Za ile mogłabym dostać Comfort , 6C, multi i 2 dekodery - umowa może być na 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem skonsultowałem się przez e-obsługę z nc+ w sprawie migracji i przedłużenia umowy. Mam pakiet C+HD Play. Umowa do końca września. Co się dowiedziałem? Że w tym momencie nie mają przygotowanych ofert dla abonentów z tą ofertą. Mogę wypowiedzieć umowę i podpisać nową.

Konsultowałem się też przed południem i konsultant napisał, że muszę zgłosić się do działu utrzymania klienta w tym celu, nic nie wspomniał o braku możliwości migracji.

Jakaś paranoja, weź tu bądź mądry.. Już sam nie wiem, czy napisać wypowiedzenie i poczekać na rozwój wypadków, czy udać się do POK-u i podpytać, co i jak.

@cyfra.tv Może ty byś coś podpowiedział, widzę, że jesteś doświadczony w tych sprawach :)

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...