Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar migrować do NC+ dostałem ofertę na 15mies za 79zł ( w tym 6x C+, Hbo i multiroom ). Cena pod warunkiem że oddam jeden z dekoderów Peace 500GB aby nie płacić za wynajem 20zł, teraz małe pytanie czy jeśli mam antenę z konwerterem na dwa kable i dokupię dekoder HD załaduję kartę ze starej C+ będzie mi to działać ( nie wiem czy we wszystkich dekoderach jest przyłącze na dwa kable antenowe, chodzi mi o nagrywanie ). Czy szukać jakiegoś dekodera z przyłączem do dysku aby na niego się nagrywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna.......

 

@erp.

Dwa przewody do Pejsa,kolejne do innych tunerów. Wymienić musisz LNB na quada

 

Konwerter Inverto na dwa kable antenowe jest zamontowany tam gdzie ma być 1 nowy dekoder ( jeszcze nie kupiony ), stąd moje pytanie czy wszystkie dekodery np. Ferguson lub Opticum ( jakie polecałeś ) mają po 2 wejścia antenowe ( chodzi mi aby współpracowały z NC+ i była możliwość nagrywania ).?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca sierpnia 2104r. mam jeszcze pakiet OPTIMUM HD i z opcją dodatkową HD - OPTIMUM PROMO.

Opłata za miesiąc 51zł. z kartą CAMELEON, dekoder mam swój.

Żadne dodatkowe opcje z Canalami i HBO mnie nie interesują.

Wypowiedzenie wysłane już dawno.

W jakiej cenie mogę od nc+ dostać podobny pakiet, oczywiście z karta Cameleon i moim dekoderem?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca sierpnia 2104r. mam jeszcze pakiet OPTIMUM HD i z opcją dodatkową HD - OPTIMUM PROMO.

Opłata za miesiąc 51zł. z kartą CAMELEON, dekoder mam swój.

Żadne dodatkowe opcje z Canalami i HBO mnie nie interesują.

Wypowiedzenie wysłane już dawno.

W jakiej cenie mogę od nc+ dostać podobny pakiet, oczywiście z karta Cameleon i moim dekoderem?

Pozdrawiam!

 

 

Dotychczas: umowa 18 miesięczna kończąca się w lipcu 2014: pakiet Optimum HD plus HD Promo plus dekoder Pace PVR – całość 47zł brutto.

Wypowiedzenie wysłałem w czerwcu 2014, zadzwoniłem dwa dni temu aby potwierdzić czy dotarło. Po rozmowie z konsultantem wybór padł na następującą konfigurację:

Comfort + ekstra + HBO na cały okres umowny + filmbox na 6 m-ca bez opłat (później 15zł z możliwością wyłączenia) + Pace PVR w cenie: 5 m-cy – 24,90zł brutto, 19 m-cy – 44,90zł brutto. Średnia na m-c w okresie umownym 40,73zł brutto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj smsa, że taka super promocja jest i jak zadzwonię i przedłużę dziś umowę to będzie super. Miało być miło a skończyło się jak zawsze. Mam teraz stary prestiż + pace+ hustler+ hbo go za 133 zł. Tłumaczę, że nie potrzebuję hustlera, cinemax, filmbox a hbo to w sumie nie wiem, w zależności od ceny. No to mi zaproponowali 129 zł za "wszystko" bez fikołków a jak wymienię dekoder na mediabox ( + 10 zł) sic! to jeszcze będę miał inne ciekawe kolekcje. Dziękuję za taką promocję. Konsultant poprosił abym zadzwonił !! kiedy indziej - nie zadzwonię jak sami nie zadzwonią i nie dadzą czegoś ciekawego do 80 zł to z końcem sierpnia dziękuję za współpracę, albo pójde wezmę nc ale to co ja bedę chciał a nie narzucają z racji, że wysoki pakiet to i wysoko musi być teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończy mi sie abo cyfry +. Dlatego przed podpisaniem migracji zależy mi nad dobraniem MR z 2 niezaleznymi kartami kameleon...

po kilku perypetiach w ASP oraz infolinii - odmowa...udało mi sie dowiedzieć w jednym ASP ze to ja muszę zadzwonić na infolinie z Reklamacją.

Po rozmowie z konsultantką uruchomiła mi opcję dobrania MR na warunkach: 100zl za aktywację, 20zl msc i dekoder HD.

Moje pytanie brzmi: Czy rzeczywiscie powyższa aktywacja istnieje przy dobieraniu MR, czy mozna to ja obnizyc lub usunać ?

Czy MR cene msc mozna jeszcze zbic w doł? Oraz czy dekoder HD przed migracją nie lepiej wymienic na peace PVR? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej aktywacji karty.Bzdura totalna. Dekoder i MR dobierasz w miesiącu w którym migrujesz i nic nie płacisz.

 

Uwazasz ze powinien zadzwonic na infolinie z powtorna reklamacja tym razem dotyczaca tej nieszczesnej oplaty aktywacyjnej?

czy podejsc do ASP i sprawdzic czy ta kwota rzeczywiscie jest?

 

20zl to oplata miesieczna z MR. Warto negocjowac teraz obnizenie? dostal ktos taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios ostatnio też podobnie odpowiedziałem to jakiś :censored: o nicku https://forum.satkurier.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21920 zaczął mi ubliżać :brawo::brawo: że lepiej żebym zamknął dziób :censored:

BTW ja rozumiem pytać o jakieś ważne informacje ale o takie które 6 latek potrafi wyszukać w :google: to już lekka przesada.

A to że temat ma 1500 stron to właśnie przez takie durne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erp. Te deki mają po jednym wejściu sat. Możliwiść nagrywania mają po podłączeniu dysku lub pena.

 

Witam, dzięki za cierpliwość i wyczerpujące info. Tak wszystko - zrozumiałem że podłączam nowy dekoder na jedno wejście ant a drugi kabelek sobie dynda i jest wszystko ok :wink: mogę odbierać NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...