Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam obecnie pakiet CANAL+ START HD. Płaciłem 54zł miesięcznie (była to moja pierwsza umowa z cyfrą. Od stycznia dostawałem oferty z bardzo niekorzystnymi warunkami. Końcem lutego wysłałem wypowiedzenie i telefonu ustały. Umowę mam do końca kwietnia. Dopiero chyba w ubiegły czwartek dostałem smsa potwierdzającego wypowiedzenie a w piątek dostałem telefon z ofertą. Było to chyba Comfort+ Extra z Canalem plus tylko sport, HBO za darmo na 9 mies - cena 79zł. Wczoraj dzwonił gość ponownie i mówił praktycznie to samo tylko dołożył Pełny Canal+ Sport+Film. To również 79zł z tym, że na początku za darmo. Średnio wychodzi chyba jakieś 53zł. Za multirooma chciał 20zł dodatkowo. Mówił, że to jest ostateczna oferta i już nie będzie dzwonił. Jeśli bym bym zainteresowany to mam się sam odezwać. Zostało już niewiele dni. Jak mam to rozegrać? Czy mogę jakoś sobie pomóc, czy tylko cierpliwość do końca i co mogę ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie.

Umowa do końca lipca. W tym momencie Optimum HD Promo + paczka C+, multi i dwa Pejsy PVR. Płacę 80 zł. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.

Dziś zadzwonił konsultant i zaproponował mi Comfort+ Ekstra (to ponoć dawny Universe) z paczką C+ za 71 zł za wszystko, łącznie z multi i dwoma tunerami. Na 15 miesięcy.

Wydaje mi się to podejrzanie dobrą ofertą jak na brak wypowiedzenia. W sumie by mi pasowała ta cena. Wcześniej jak proponowali to oscylowało koło stówki.

Jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że wtedy jest jeszcze większa szansa, nawet już mam wypowiedzenie przygotowane na kompie tylko nie miałem czasu wysłać, ale w takim przypadku będę miał wszystko z głowy. Zadzwoni o 20, będę musiał jeszcze raz o wszystko wypytać, czy aby na pewno za wszystko 71, czy na pewno przez całe 15 miesięcy będzie ten pakiet Ekstra+ czy jakoś tam. Jak nic nie wzbudzi moich podejrzeń to wyrażę zgodę i tyle. To i tak mniej niż płacę teraz a dojdą kanały które teraz "nie świecą".

HBO mogliby dorzucić choćby na pół roku, Grę o Tron był oglądał w TV chociaż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie.

Umowa do końca lipca. W tym momencie Optimum HD Promo + paczka C+, multi i dwa Pejsy PVR. Płacę 80 zł. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.

Dziś zadzwonił konsultant i zaproponował mi Comfort+ Ekstra (to ponoć dawny Universe) z paczką C+ za 71 zł za wszystko, łącznie z multi i dwoma tunerami. Na 15 miesięcy.

Wydaje mi się to podejrzanie dobrą ofertą jak na brak wypowiedzenia. W sumie by mi pasowała ta cena. Wcześniej jak proponowali to oscylowało koło stówki.

Jak uważacie?

 

Przyzwoita oferta przy stałej cenie ale możesz ugrać to co mam w sygnie z dwoma pvr za 10 zeta więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przed chwilą uprzejma Pani zaproponowała:

Comfort+multi+extra+C+6x za 71.92zł umowa na 15m-cy

pierwsze 3miesiące za darmo pozostałe 12 za 89.90..

HBO nie "chciała" dorzucić;(...

wypowiedzenie nie wysłane jeszcze a umowa do końca czerwca...

dodam jeszcze, że multiroom i pejsego mam już:)...

 

Jak myślicie warto przedłużyć ofertę?..na hbo jakoś nie zależy mi szczególnie...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ircios za podpowiedź:)

ciekaw jestem w jakiej konfiguracji "chodzą" te oferty po 59 co mi zaproponowała pani za 71,29zł(comfort+extra+multi+6xC+ pejs i multiroom 3m-ce za darmo a potem 9m-cy za 89.90))?..moja stara umowa to canal+ optiumum HD + pejs 500gb(5zł dzierżawa) + free multiroom za 70zł...

nie wiem czy uda mi się znaleźć j tu na wstecznych stronach czy może ktoś ostatnio przedłużał za podobną cenę ok 59zł?

jak już pisałem na hbo mi nie zależy ale jak można to za mniej wytargować to trzeba próbować i już:)...

w poniedziałek wysyłam wypowiedzenie i czekam..:)

pozdr

ps.w sumie 71.29zł to cena podobna jaką teraz płacę ale skoro można mniej to czemu nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...