Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki WIELKIE za info :) jak rozumiem musze czekac na MR do miesiaca poprzedzajacego koniec umowy z Cyfra +, nie da się tego załatwic w taki sposob, ze:

 

1. wysyłam teraz wypowiedzenie,

2. za ok 2 tyg ide po MR i do sierpnia ciesze sie z 2niezleznych kart cały czas negocjujac dobre warunki a pozniej migruje do nc+ na dobrych warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy, dowiedziałem się o tej stronie od znajomego. Czytam sobie Wasze wpisy i jest wszystko super, natomiast ja mam takie pytanie. Jestem użytkownikiem C+, umowa kończy mi się pod koniec czerwca 2014r, telefony już się urywają. Przed chwilą dzwonili do mnie i proponowali mi pakiet sport&film z MR za 104,90 zł. Wydaje mi się, ze to jest strasznie dużo, tym bardziej że teraz mam pakiet Optimum HD + MR 2x dekoder 500GB i place 102 i wszyscy mi mówią, że też dużo płacę. Co mogę od nich wynegocjować fajnego, generalnie zalezy mi na sporcie i HBO, AXN. A i czy złożyć wypowiedzenie umowy z początkiem maja? Proszę o pomoc, Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki WIELKIE za info :) jak rozumiem musze czekac na MR do miesiaca poprzedzajacego koniec umowy z Cyfra +, nie da się tego załatwic w taki sposob, ze:

 

1. wysyłam teraz wypowiedzenie,

2. za ok 2 tyg ide po MR i do sierpnia ciesze sie z 2niezleznych kart cały czas negocjujac dobre warunki a pozniej migruje do nc+ na dobrych warunkach?

Jeśli w maju weźmiesz 2 kartę i nie migrujesz do sierpnia, to w czerwcu,lipcu, oraz sierpniu zapłacisz po 20 zł. za każdy miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka - jestem nowy : z tego co się wczytałem to rozwiązanie na dodatkową w pełni działającą kartę kształtuje sie tak ?:

 

- wypowiedzenie mam wysłane - koniec umowy 31 maj

- w maju idę do APS gdzie mówię że chce dodtatkową kartę i od ręki taką dostaję.

- cieszę się do końca umowy 2 kartami

- w tym czasie przyjmuje warunki przejścia do NC i od czerwca mam moje wynegocjonowane pakiety działające za darmo na 2 karcie ?

 

dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla mnie jest taka chciałem pakiety podstawowy.

 

Pakiet Comfort + za 39,90 plus aktywacja 49 + opłata za dekoder 5 zł (już raz płaciłem aktywacje) :crazy:

Druga Opcja Comfort+Extra + 6 miesięcy HBO za jedyne 44,90 umowa 24 m :shock:

 

Podziękowałem i zapytałem kiedy można się rozliczyć ze sprzętu umowa do końca czerwca.

Czekamy dalej:) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzeciej ofercie zgodziłem się na migrację do NC+.

Zgodziłem się na:

Comfort+

Exxtra+

Canal+ Film&Sport (6xC+)

Multiroom

HBO na 9 miesięcy (odłączają sami)

umowa na 15 miesięcy

----------------------

wszystko za 4x10zł 11x89,90 czyli średnio 69,00 (4zł drożej niż płace teraz za C+optimum, hd promo, multiroom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzeciej ofercie zgodziłem się na migrację do NC+.

Zgodziłem się na:

Comfort+

Exxtra+

Canal+ Film&Sport (6xC+)

Multiroom

HBO na 9 miesięcy (odłączają sami)

umowa na 15 miesięcy

----------------------

wszystko za 4x10zł 11x89,90 czyli średnio 69,00 (4zł drożej niż płace teraz za C+optimum, hd promo, multiroom)

W tej cenie powinieneś mieć HBO na całą umowę.

 

@ IDTH. Wiesz, że dyszkę mogłeś zbić jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...