Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pisze w imieniu siostry, która aktualnie posiada pakiet Cyfry + chyba kompakt za 39,9. W czerwcu kończy się jej umowa, chciała by ten sam pakiet ewentualnie aktualny w NC+ pakiet Comfort+ + opcja EXTRA (zależy jej na kanale Nick Jr.), o jaką cenę można walczyć dla takiego pakietu? za 35zł ugra taki pakiet?

Dekoder ma sagemcom i tego zostawi, bez multiroomu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności niech wyśle wypowiedzenie,bo bez tego ani rusz. Doradzam wziąć MR. Może się przydać za jakiś czas,a teraz to ostatni dzwonek aby dobrać. Ma szansę dostać to co chce za minimum 29, max 49. Z pewnością będzie ciężko o te 29, ale jest szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon z NC+, niestety nie mogłem rozmawiać i poprosiłem o telefon w innym terminie , posiadam jak widać Superpremium HD, MR 2X Pace, 99zł, czy Comfort+, Extra+, 6x C+ z MR z jednym Pacem( tu nie musi być drugi Pace, gdyż posiadam jeden dekoder swój ) bez HBO (praktycznie nie oglądam ) dało by się wytargować mając wcześniej Superpremium w granicach 60-65zł?

Umowa jeszcze do końca września, więc wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem, oczywiscie to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie i główną przeszkodą jest przede wszystkim wysokość Twojego aktualnego abonamentu, ale nie ma się co za wcześnie poddawać i rezygnować z dzierżawy dekoderów, bo na to zawsze jest czas. Wypowiedzenie, negocjacje i bliżej września dostaniesz to co i za ile chcesz. Bądź dobrej myśli, bo nie takie oferty się trafiają i w kwocie 64zł nawet 2xPace można zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem abonentem Cyfry + do sierpnia tego roku. Teraz zaczynają dzwonić do mnie konsultanci z NC+ w celu namowy mnie na migrację. W związku z tym mam kilka pytań do doświadczonych użytkowników tego forum:

1. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę teraz nabyć multiroom aby po przejściu do NC+ mieć dwie niezależne karty.

2. Jakie koszty są z tym związane?

3. Jaką cenę mogę wynegocjować za pakiet z wszystkimi kanałami Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem abonentem Cyfry + do sierpnia tego roku. Teraz zaczynają dzwonić do mnie konsultanci z NC+ w celu namowy mnie na migrację. W związku z tym mam kilka pytań do doświadczonych użytkowników tego forum:

1. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę teraz nabyć multiroom aby po przejściu do NC+ mieć dwie niezależne karty.

2. Jakie koszty są z tym związane?

3. Jaką cenę mogę wynegocjować za pakiet z wszystkimi kanałami Canal+?

1. W APS. W miesiącu migracji dobierasz 2 kartę

2. Zerowe,o ile do stosujesz się do punktu nr 1 ;)

3. 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ircios @regenwalde dzieki za dobre info :)

 

Czyli reasumując:

1. Czekam do powiedzmy poczatku lipca

2. wysyłam wypowiedzenie

3. po wysłaniu wypowiedzenia (na poczatku sierpnia) tez ide do APS i prosze o MR (czy bede płacił wiecej wtedy?) czy nie wyglada to lekko ze tak sie wyraze cwaniacko?

4. dostaje MR na miesiac czasu

5. negocjuje warunki przedłuzenia

6. dostaje dobre warunki przedłuzam umowe z MR na 2 niezaleznych kartach?

 

Sorry za dociekliwosc ale sprawa wazna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...