Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Czy dobrze rozumiem... Wypowiedzenie mogę wysłać już teraz, ale potem lepiej jest długo nie przystawać na ich kolejne propozycje, tak?

I na jakiej podstawie mógłbym przed migracją dobierać dekoder do MR? Mają teraz jakąś akcję wymiany dekoderów/promocję? Przepraszam, nie jestem zorientowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios przecież ja piszę do Kolegi a nie do Ciebie :P

 

@Janusz_ dobrze zrozumiałeś. A podstawa? Bo chcesz i możesz :mrgreen: idziesz do APS i dzierżawisz dekoder do MR. W miesiącu w którym go pobierzesz nic nie zapłacisz a podczas negocjacji załatwisz go w dzierżawie 0zł.

 

Przegapiłem wczoraj Twojego posta. :P Czy aby na pewno dam radę później wynegocjować dzierżawę tego dekodera za 0zł? I jeszcze jedno, najbliższy punkt nc+ mam ponad 40 km od siebie, pracuje na miejscu i ta praca przez najbliższych kilka tygodni raczej nie pozwoli mi podjechać do punktu nc+, żeby dobrać ten dekoder. Czy mógłbym upoważnić kogoś, żeby to zrobił za mnie, ewentualnie czy mógłbym zamówić (odpłatnie) wysyłkę tego dekodera na mój adres na przykład telefonicznie lub przez Internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz_ zanim kogoś wyślesz lepiej przedzwonić i zapytać czy dekoder Pace PVR mają na stanie oraz o kwestię upoważnienia http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic Z dobraniem dekodera lepiej się wstrzymaj do miesiąca w którym masz zamiar i "pewność" migracji. Może najlepiej początkiem ostatniego miesiąca umowy, bo dobranie teraz a migracja w czerwcu będzie Cię kosztować za każdy miesiąc 20zł dzierżawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie mam pakiet z cyfry+: CANAL+ OPTIMUM HD + HD OPTIMUM PROMO + PACE PVR HD + MR [2x Cameleon] + HBO HD. miesięcznie 89,90 (71zł bez HBO), umowa do lipca. nc+ zaczyna już dzwonić, więc chciałbym zapytać forumowiczów za ile mogę to wszystko utrzymać? jeśli dobrze rozumiem, byłaby to migracja do nc+ na pakiet Comfort+ z Exxxtra, 6xC+ i (ewentualnie) HBO HD, z zachowaniem dotychczasowego tunera i kart do MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zadzwoniłem zapytać czy dotarło wypowiedzenie. Dotarło. Jednocześnie oferta do migracji:

Umowa do 31.07.14

Comfort Plus Extra plus 6 x C+

3 x Hbo na 7 miesięcy - 0zł

pakiet Filmbox na 7 miesięcy - 0zł

peace i multiroom - 0zł

umowa 15 miesięcy

79.90 pln miesięcznie - odmówiłem czekam na lepszą propozycję - jaką cenę można uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet Canal+Optimum + Optimum HD Promo za 65zł/mies. Umowę mam do końca lipca bodajże. Chciałbym się od was dowiedzieć, za jaką możliwie najniższą cenę mogę mieć te kanały w pakietach nc+ :) . Dawno nie przeglądałem tego forum i nie wiem jakie obecnie promocje panują. Wiem, że pare miesięcy temu Universe+ i 6xCanal+ można było wyciągnąć za 59zł/mies. Nadal jest to możliwe? Lub może da się taniej? :D i jaki polecacie do tego dekoder? Obecnie posiadam sagemcoma na bezpłatne użytkowanie. Te informacje przydałyby mi się, abym wiedział jak z nimi negocjować :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zadzwoniłem zapytać czy dotarło wypowiedzenie. Dotarło. Jednocześnie oferta do migracji:

Umowa do 31.07.14

Comfort Plus Extra plus 6 x C+

3 x Hbo na 7 miesięcy - 0zł

pakiet Filmbox na 7 miesięcy - 0zł

peace i multiroom - 0zł

umowa 15 miesięcy

79.90 pln miesięcznie - odmówiłem czekam na lepszą propozycję - jaką cenę można uzyskać?

Np. przez 5 m-cy 0zł i 10 m-cy 79,90 średnio wyjdzie taniej :wink: acha i w tej cenie HBO na całą umowę

Ewentualnie negocjuj stałą cenę w przedziale 59-69zł

 

@sieko 94

Wysyłasz wypowiedzenie i negocjujesz taką ofertę(comfort+, extra+ 6xc+) za 59zł w tym wymieniasz sagemcoma na pace-a, no chyba że myślisz o zakupie własnego sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sieko_94 nie ma sensu sugerować się darmowymi bonusami obecnymi przy standardowej ofercie dla nowego klienta. Ciebie interesuje konkretna propozycja a mianowicie odpowiednik aktualnej promocji tj. Comfort+/Extra+/6xCanal+ na cały okres umowy za mniej niż płacisz teraz. Poza tym nie idź na łatwiznę tylko przeczytaj posty od 09.04 a zobaczysz co i za ile możesz dostać, oraz dowiesz się dlaczego warto jeszcze przed migracją zainteresować się MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona bez wypowiedzenia po konsultacji z prezesem iti na warunkach: comfort+ z opcją extra+ i multi, 6xC+, multiroom+ pace i hbo 7m gratis za 79,9. Umowa na 15 mies. Wiem, że z wypowiedzeniem można taniej ale mam to z głowy przynajmniej. Do tej pory miałem c+ optimum hd promo i pace za 65. Teraz doszedł multiroom i kilka kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą+ do końca czerwca, Canal+ Optimum HD, HD Promo, paczka Canal+ HD, HBO HD, Pace PVR HD, za wszystko płacę 90,90 zł / mies.

 

Pierwszy telefon z ofertą i propozycja... 169 zł. Skąd oni wzięli taką cenę? :shock:

 

Gdy konsultant zrozumiał że go zbywam chciał zaproponować lepszą, promocyjną ofertę, nie dałem mu już dojść do słowa i powiedziałem, że nie będę słuchał cały dzień jego propozycji, miał okazję złożyć propozycję oferty to ją złożył. Jak mają mi zawracać głowę takimi "ofertami" to lepiej niech wcale nie dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon: 74,90 zł (Comfort+, Extra+, 6XCanal+, MR) + HBO 7 mies. free. Powiedziałem już wyraźniej, że oczekuję lepszej ceny i mają to wziąć pod uwagę.

To jest gra. A w tej grze na pewno trzeba być cierpliwym. :) Póki co negocjacje bez wypowiedzenia.

 

@256PL

Nie przesłyszałeś się? Toż to granda jakaś. Ale co w tej cenie? Może wszystko co jest, ale i tak cena konkretna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka granda? Abonenci nie takie rachunki płacą. Przecież to nie instytucja charytatywna i jak chcecie albo pozwolicie to wydym... Was bez mydła wciskając ofertę w "standardowej" cenie :P Jak zaznaczył Kolega tomaszzz cierpliwość i asertywność jest kluczowa, ale dodatkowo-wypowiedzenie daje siłę nacisku i jest pewnego rodzaju polisą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomaszzz, nie przesłyszałem się, dokładnie taka padła oferta, 169 zł. Konsultant nie doprecyzował "za co", wspomniał tylko o "ofercie odpowiadającej obecnemu pakietowi", czyli domyślam się, że zapewne Comfort+, Extra+, Sport&Film+ i HBO plus dekoder który i tak od samego początku miałem za 0 zł. Zaczął propozycję od ceny więc prawdę mówiąc nie chciało mi się go dalej słuchać. Może chciał mnie zmiękczyć, rzucił taką kwotą aby zaraz zejść do jakiejś normalniejszej propozycji, ale nie dałem mu się wygadać. Mam czas, umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wyślę w maju, jeszcze zdążymy sobie pogadać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...