Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temy wysłałem wypowiedzenie z C+.

Wczoraj dzwoniłem się dowiedzieć czy wpłyneło, ale do razu przełaczono mnie do "innego działu"

 

Zaproponowano mi Comfort+ Exta+, 6xC+, MR (PVR ich, drugi dekoder jest mój), za 79 z jakimś ogonkiem czyli 80 na 15 miesiecy.

Mam próg bólu na 75 bo tyle płace teraz (a w grudniu 2012 udawało się niektórym zejsć do 65 zł), Osiągalny ?

Czy jest szansa wyrwać HBO na kilka miesiecy gratis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pierwszy tel. ze świąteczną propozycją przedłużenia umowy:

Comfort+

Multi+

MR cameleon

HBO, CINEMAX

History HD

2 dekodery PACE PVR.

Umowa na 15 msc za 119zł. Do tej pory miałem to za 99zł.

Ile można za taką ofertę wyciągnąć po wysłaniu wypowiedzenia?

oczywiście także 6xC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca czerwca, obecnie posiadam CANAL+ KOMPAKT HD z dek. Pace za 60 zł i HBO za 20 zł z którego mogę w każdej chwili zrezygnować.

Przy migracji chce Comfort+, Extra+, 6xC+ i najem Pace lub wymiana na Mediaboxa, wszystko za jak najniższą cene bez żadnych dodatków typu HBO, MR itp. nie chce sztucznie podwyższać kwoty :wink:

 

Tak się teraz zastanawiam czy przed negocjacjami nie lepiej zrezygnować z HBO i startować z abo. 60 zł?

 

Zdaje sobie sprawę że jest możliwość dostania HBO na całą umowę za darmo ale zależy mi na najniższej umowie i nie chcę sztucznie podwyższać kosztu umowy.

 

No i oczywiście jaką mniej więcej mogę dostać ofertę, oczywiście po wypowiedzeniu umowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugą kartę do MR powinieneś sobie dobrać w APS przed migracją, najlepiej w miesiącu w którym będziesz migrował. Nie wpływa ona na wysokość abonamentu, a jest to ostatnia okazja, żeby ją mieć. Nie muszę chyba mówić, że daje sporo możliwości i w razie potrzeby będzie jak znalazł. Jeśli HBO Cię nie interesuje to odłącz. W negocjacjach będziesz startował z lepszej pozycji (cenowo), a przy obecnym rozdawnictwie enceplus i tak jest spora szansa, że się na gratisowe HBO załapiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę część pytań tutaj (pisałem w złym wątku)

 

Witam

Mam pilne pytania - jutro konsultant ma dzwonić (dzwonił wcześniej ale propozycja to 109zł :mrgreen: za to co mam teraz). Posiadam C+ na swoich własnych dekoderach, pakiet chyba najwyższy (HBO itd, bez Cinemaxów tylko) za 100zł/msc, rozdzielone na kilka tv (splitter). Trochę poczytałem i mam kilka wątpliwości, nie wiem jak wygląda to obecnie. Umowy nie wypowiedziałem i nie zdążę już przed upływem 30dni od końca umowy, kończy się jakoś w maju, ale mogę zawieźć do punktu cyfry w każdej chwili więc chyba mogę później ?

 

Za to płacę 100zł.

=====

"Aktualnie posiadasz

pakiet

CANAL+ OPTIMUM HD107zł

opcje dodatkowe:

HBO HD27zł

HD - Optimum promo

======

 

Najlepsza opcja przy własnym sprzęcie jaką znalazłem w wątku dla abonentów NC+ (nie migrujących) to opcja kolegi kris3114.

COMFORT,EXTRA,MULTI,6X CANAL+ ORAZ HBO NA 15m ----> 5m 0zl i 10m 79,90 - średnia ok 53zł

 

Pytania:

czy mogę taką właśnie ofertę dostać + druga karta Cameleon, przy migracji z C+ ?

ewentualnie co max. można wycisnąć za 60zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 30 czerwca mam: Canal+ Optimum HD, HD Optimum Promo, Exxxtra dekoder, Pace PVR i MR. Za wszystko płace 128 zł. Pierwsza oferta na przejście do NC+ niby Full opcja, ale bez HBO, Cineamx i Filmbox - za 129 zł +15 zł za Exxxtra... Wczoraj świąteczno-urodzinowa promocja i telefon z NC+ oferta za 139 zł (bez Fimbox) na 24 m-ce, po rozmowie z przełożonym oferta za 104 zł na 15 m-cy, ale bez HBO, Cinemax i Filmbox z informację, że później to będzie jeszcze drożej ! Skuteczna i delikatna odmowa na zasadzie "chcę wytrwać w starej umowie do końca i w czerwcu podjąć decyzję (bez słowa na temat wypowiedzenie umowy na koniec maja br.)... Po mojej propozycji, że jestem gotów zapłacić za pakiet full (tzn. Comfort+, Extra+, 6x Canal+, MR, Pace PVR i HBO i Cinemax za darmo przez całą umowę na 15 m-cy i kwotą 79,90 za cały okres, sympatyczny Pan podziękował i rozłączył się... Co to za promocja "świąteczno-urodzinowa" ??

 

Zaczyna się chyba walka o klienta z umowami z czerwca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie w miarę rozsądna oferta: comfort+, sport+ (c+sport, c+family1 i 2) za 6x0zł + 18*59,9 gdzie średnia wychodzi ~45zł (obecnie c+start hd). Oczywiście wciskają mi dekodery box/mediabox. Spytałem się czy mogę pójść do APS i dobrać sobie pvr pace, Pan powiedział że nie ma problemu jak mi się uda to dostanę go za free. Oczywiście dobiorę sobie przy okazji drugą kartę tylko nie wiem co na to konsultant powie bo wypowiedzenie jeszcze nie wysłane i jednak będę miał dość niski abonament.

Dziwnę jest to że nie ma dla mnie żadnej innej ofert i albo wezmę to albo kończymy współpracę (miał gdzieś tam w systemie takie info napisane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...