Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wprowadził to, co miał wprowadzić i przez nieuwagę jeszcze zamieszał w systemie.

Reklamacja w drodze. Światełka czerwone mnie nie interesują. Również nadmiar kanałów przyrodniczych.

Szczerze przyznam też, że kanał Adventure HD nie miałem okazji zobaczyć. Po prostu byłem w innym miejscu kiedy promowano ten kanał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy 1 telefon z DUK

 

comfort + extra

multi

6 canal plus

Hbo

pvr pace

2 cameleon

filmoxy

11 miesiecy 79,90

4 miesiace za 0

Wiem ze niby moglem jeszcze 1 miesiac za free wydebic ale wyjezdzam na dniach na 2 tyg wiec nie mialbym mozliwosci przedłuzenie a umowa do konca octobera.

Pozdrawiam i dzieki poraz kolejny sat kurierze do zobaczenia za 13 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem za 99.90zł na 24 miesiące podobnie jak bogdan425. Pakiet Komfort z extra hd, 6xcyfra, 3hbo, filmboxy, cinemaxy, cyfra vod, vod seriale i na 9 miesięcy gratis history hd i sundance hd. Dodatkowo wymienili mój 2 lata temu wykupiony od nich sagemcon na własność na nowy sagemcon z gwarancją od nich na cały czas umowy. Stary sagemcom non stop mi się wieszał i wyłączał. Jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie i Panie kończy mi się właśnie umowa i co chwilę dzwonią do mnie z propozycją przedłużenia umowy.Ile płacicie za Full pakiet? Ja teraz płacę 159zł za Full pakiet włącznie z jakimiś vod i innymi [beep]ołami z których nie korzystam + dekoder w dzierżawie Zastanawiam się czy jestem w stanie coś urwać z tej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swój tuner i kartę Cameleon.

Czy Pakiet COMFORT+,opcje dodatkowe

MULTI+,EXTRA+ HB ITI w cenie 39,90 zł to dobra w/g Was propozycja?

Pakiety filmowe i sportowe mnie nie interesują.

 

na ile przedłużasz

 

i widzę że masz tuner opticum czyli własny sprzęt czy przez telefon była jakaś wzmianka o " koniecznym" lub proponowali naciskali by wziąć ichny box? czy nic z tych rzeczy i tylko negocjacje cenowe migracyjne? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań generalnie moja sytuacja wygląda tak że miałem pakiet za 67 zł w cyfrze umowa przeszła mi na czas nieokreślony i abonament wzrósł do 82 zł. Wypowiedzenie dotarło do nich 2 tyg. temu. Chcę zadzwonić i zapytać się czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane ale jeśli konsul przedstawi mi jakąś oferte to musze wiedzieć jak z nim gadać ile wołać za takie coś realnie a jak nie to podziekuję:

Comfort+Extra+Multi+6 x canal+ może jakiś nowy dekoder bo mam sagema hd z przed 2 lat albo i wiecej

Dzwonić na duk warszawa do duk kraków czy do tel. centrum abonenta? z góry dzięki za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czasami przejrzeć swoją pocztę. I okazuje się, że właśnie minął z nawiązką termin rozpatrzenia mojej reklamacji związanej z migracją. Zatem w przyszłym tygodniu powinienem oczekiwać "powiastki" :wink:

Ciekawe co w niej będzie?

Informacji telefonicznej, jako takiej, czy też drogą mailową o rozpatrzeniu tej reklamacji do dziś nie otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Szybkie pytanie i bardzo proszę o pomoc.

Jestem jeż w nc+, pakiet comfort i 6xC+.

Chcą dać mi to samo na 15 m, wynajem dekodera i multibox za 65 zł średnia cena.

Przystać na to czy czekać na lepsza ofertę?

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca roku.

Proszę pomóżcie, ma dzwonić dziś koło 16.

Dzięki z góry. Multiroom oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie !

zbliza się czas konca mojego abonamentu i zacztnaja aie telefony ze strony nc+. obecnie mialem comfort+ 6xC+ + MR - 12 miesięcy - 69zł. co na dana chwilę moge ugrac? do kwoty 80zl. nie ukrywam że mogli by dac cos wiecej. czy w tym przypadku musiałbym zlizyc im wypowiedzenie czy ugra się cos bez tego?

z góry dziękuję za pomoc ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...