Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Wszystkich !!!

Jestem nowy na forum. Od lipca uważnie śledziłem wątek i dzięki waszym wszystkim sugestiom i radom podszedłem do negocjacji z moją kończącą się umową w Cyfra+.

Umowę miałem do końca września, wypowiedzenie wysłane na początku lipca.

Do tej pory miałem umowę na 18 miesięcy pakiet:

 

Canal+Superpremium HD

HBO na 18m,

Cinemaxy i FilmBoxy na 6m,

dekoder Pace PVR,

drugi dekoder SD jeszcze z poprzedniej umowy wykupiony na własność,

2 karty cameleon

całość za 97zł

 

W lipcu otrzymałem pierwszą propzycję pakietu z 6xC+ i HBO za 109,90zł (Warszawa)

w sierpniu to samo ale za 99zł (DUK Kraków)

na początku września jeden telefon z umową stałą na 24m za 79,90 ale bez HBO (DUK Kraków)

Od tego momentu cisza z ich strony tylko 8 promocyjnych SMSów

W zeszłym tygodniu pobrałem w APS drugi dekoder do multirumu PAce PVR z chęcią negocjacji jego za 0zł.

Od czwartku nie wytrzymałem i zadzwoniłem do Warszawy i rozpoczęła się walka o dekoder, za nic w świecie nie chcieli go zrabatować

Wykonywałem telefony do Warszawy i Krakowa ale wszędzie to samo za dekoder Pace PVR opłata 20zł, rozmowy z "kierownikiem"

też nie przynosiły oczekiwanego efektu.

Pakiety już ciekawsze na 15m "łamańce" 24m "stałe" ale zawsze 20zł za dekoder.

Za piątym telefonem z mojej strony stwierdzono, że mam zwrócić Pace PVR do APS i zadzwonić do nich to uszykują coś fajnego i dojdziemy do porozumienia.

Tu się poddałem i tak zrobiłem w końcu ten drugi Pace PVR i tak nie był mi tak niezbędny bardziej chciałem go wykorzystać jako monetę przetargową

do obniżenia ceny pakietu, zwróciłem więc wspomniany dekoder i następnego dnia zadzwoniłem do DUK Kraków.

Po 30 min doszliśmy do porozumienia - Umowa ze stałą opłatą na 24m za 79,90zł:

 

Comfort +

Multi+

Extra+HB ITI

Premium sport+film (6xC+)

3xHBO 24m 0zł

Cinemaxy 24m 0zł

FilmBoxy 24m 0zł

Canal+ VOD 24m 0zł

najem Ultrabox+ (Pace PVR) 24m 0zł

Multiroom standard (2x Cameleon) 24m 0zł

możliwość dobrania w ciągu 7 dni dekodera Sagecom DSI83 za 0zł

 

Myślę, że się opłaciło.

Zawdzięczam to między innymi Waszym sugestiom.

Jeszcze raz dziękuję i Podrawiam

JohnnyW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzajac umowe w miesiacu nastepujacym po ostatnim miesiacu umowy mozna liczyc na dodatkowy niepelny miesiac abonamentu (pierwszy) gratis? Czy dzwonią jeszcze po skończonej umowie a przed oddaniem sprzętu? Proszę o odpowiedź osobę tylko z takim doświadczeniem.

Czy dzwonią też nie wiem, smsy wysyłają na pewno. Miesiąc gratis dostałem, oczywiście reklamacja musiała pójść bo naliczyli jak za stawki bez promocji. Najważniejsza rzecz to zapytać o to konsula i w razie czego ponegocjować żeby dał. U mnie dał po "konsultacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

Wiem, że brzmi to niewiarygodnie ale tak jest naprawdę jak napisałem.

Początkowo też sam nie bardzo wierzyłem do końca czy tak jest naprawdę jak słyszałem to w słuchawce, pytałem 2 razy czy to dobrze zrozumiałem.

Sparawdzałem to w ICANC+ ale tam jest tylko wypisane z czego składa się oferta nie wyszczególnia na jak długo i za ile co.

Zaniepokiłeś mnie tym, że może coś jest nie tak więc poleciałem przed chwilą do APS (niby zapytać kiedy mogę pobrać ten dekoder Sagecom, czy mają go na stanie?)

Poprosiłem o sprawdzenie w systemie na jakich warunkach mam przedłużoną umowę, gościu wyszczególnił mi dokładnie co i za ile na jak długo - narazie wszystko jest tak jak napisałem więc chyba nie powinno się już nic zmienić.

Mam nadzieję, że na papierze będzie to samo i będę mógł oddychać spokojnie.

Cały czas twierdzę i sam sobie to tak tłumaczę, że trochę się zagubili z tym dekoderem Pace PVR który pobrałem w zeszłym tygoniu.

W rachunkach mieli opłata stała 97zł (ostatnie 18m) a w systemie naliczało dodatkowo 20zł za dekoder od października więc stwierdzili, że jak oddam dekoder to pakiet wyniesie 77zł (tak ja sobie to tłumaczę, ale to tylko moje rozumowanie może tak nie jest).

W każdym razie może to być cenna uwaga dla tych którzy chcą jeszcze coś więcej od nich wyrwać za mniej.

Nie wiem próbować trzeba może się uda !!!

 

P.S. Połamania w negocjacjach dla wszystkich jeszcze w cyfra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+

Extra+

Multi+

Sport & Film (6x Canal+)

HBO

History HD

Canal+VOD

Multiroom

2x Pace

 

Umowa na 15 miesięcy. Łamaniec ze średnia 73,26.

 

Do tego gratis na 9 miesięcy Cinemax HD i Filmbox HD.

 

Migrowałem kilka dni temu i miałem już dość telefonów od nich. Jestem zadowolony z tych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ludzmi na infolinii to jakaś tragedia. Dzwonie z zapytaniem czy wpłynęło do nich moje wypowiedzenie wysłane 22 września(umowę mam do końca września, a pani twierdzi że NIE mimo ze wysyłałem list z potwierdzeniem odbioru i dostałem to potwierdzenie 25 września. Do tego paniusia mówi, że obowiązuje mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia mimo, że tłumacze jej że jestem abonentem CYFRY+ i liczy się data stempla pocztowego.

Każe jej połączyć mnie z kimś bardziej kompetentnym i łączy mnie z panem który powtarza to samo co ta paniusia. Po raz kolejny proszę o kogoś oczytanego z działu utrzymania klienta... łączą mnie z panem(oczywiście z działu technicznego) który zauważa że jednak umowa z wypowiedzeniem wpłynęła i będę musiał zapłacić tylko za pazdziernik, a nie za 3 miesiące!!!

 

 

Oczywiście nie pada żadna propozycja z ofertą z jego strony na moje pytanie do kiedy mogę zdać dekoder.

 

Nie wiem teraz czy czekać jutro na telefon, czy samemu zadzwonić i przedłużyć, bo za pazdziernik będę miał do zapłaty 175zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan dobrze prawi podstawa do migracji jest zażądanie dowodu migracji w postaci elektronicznej ja to wziąłem od razu jako priorytet przerywając rozmowe i nie stwarzali problemu a było warto bo pierwszy rachunek przyszedł zawyżony i tym mailem się posłużyłem jako korekte.

 

@Johnny W

żeby tylko nie zrobili cie w bamboocha bo to jest pakiet platynowy warty 99zł pomijam najem dekoderów tutaj większość na hasło tych kanałów dostaje odpowiedź nie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA NC+ podają tylko z jakich składników składa sie Pakiet i jaki posiadam sprzęt, nie wyszczególniają cen.

W punkcie APS w sysytemie mają to bardzo szczegółowo przedstawione z wyszczególnieniem cen co za ile, na ile miesięcy, jaki rabat.

Narazie wszystko jest tak jak pisałem.

Zastanawiam się jak można to jeszcze sprawdzić?

Czy pozostaje mi tylko czekać na umowę w formie papierowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna oferta z DUK Kraków:

 

Comfort+Extra

Multi

6xC+

HBO

netVOD+ konto podstawowe

History HD

multiroom (2 karty)

Pace i Philips

nc+GO :lol:

Cinemax 6mies za free

 

Umowa na 15 miesięcy, stała cena 94,90zł. 20 zł to najem Philipsa (do tej pory było 10), jeśli bym go zwrócił -20zł. Sprzętu oddawać nie chcę. Nie zdecydowałem się, choć konsultant stwierdził, że nic więcej nie da się zrobić. Czekam. Jutro najwyżej będzie dzień bez TV po wyłączeniu sygnału :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych względów to nie wchodzi w grę :wink: Pytałem o wymianę Philipsa bo są z nim problemy (może być nawet dek bez dysku), to konsultant się coś zamotał. Że niby nie bardzo, itp itd. Z tego co ludzie tu piszą jest to możliwe dlatego też zdecydowałem się czekać. Zobaczymy co przyniosą następne dni. Bez telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...