Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pltrot

 

Może i dokładnie, ale nie jestem jeleniem by korzystać z takich rad i ofert. Przecież ta ofertę można mieć dużo taniej. Mam płacić tyle samo za mniej? Oszaleliście? Za tą cenę obecnie mam stary Superpremium z Canal+, HBO, HBO GO, Cyfra Plus On-Line, History, Multiroom i dwa Pace. Do tego na 7 miesięcy był Cinemax i Filmbox.

Ciekawe czy Wy przyjęlibyście taka ofertę migracyjna w dodatku pierwsza propozycja. Za taką cenę muszą dużo więcej dorzucić bym migrował na czele z Cinemax, Filmbox i jeszcze kilkoma rzeczami. Chociaż i tak moim celem jest obniżenie abonamentu.

Obyś sie bardzo nie zdziwił, przypomina to trochę sytuację jakbyś się dwa lata temu umówił z piekarzem że będziesz u niego codziennie brał chleb po złotówce. Przychodzisz do niego teraz chcąc przedłużyć umowę, a on Ci na to dwa i pół złotego. Też mógłbyś stwierdzić że oszalał, ale prawda jest taka że ponegocjujesz trochę zejdziesz do 2 złotych, ale o złotówce to już możesz zapomnieć.

Najlepsze oferty o jakich tu pisano ostatnio to było comfort, multi, extra, sport &film, hbo, MR na 15 i jakiś gratis jeszcze typu filbox na 5, albo vod na całość za 53,26 średnio. Z tym że MR z własnym jednym dekiem. Dwa pejsy kosztują 20 zł miesięcznie więc wychodzi 73,26, a i to niewiele osób to dostało bo więcej było takich bez ostatnich gratisów i z HBO na 5 miesięcy, albo ze wszystkim ale za średnią 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie zdziwi, bo jestem skłonny dać do 100zł miesięcznie, ale za bogatsza ofertę. Sam wymieniasz ofertę kolegi, który stronę wcześniej pisze iż z dwoma Pace ma ofertę za 73,26, nie jest to 89zł, jak w moim przypadku, wiec da się ruszyć. Warto powalczyć, chociażby z przekory, o 10zł rabatu na drugiego Pace czy żeby dołożyli coś gratis, jeśli nie zrabatują drugiego dekodera.

Nie rozumiem tylko waszego sceptycyzmu co do walki o jeszcze lepsza ofertę i rad typu rezygnuj z HBO czy drugiego dekodera a będziesz miał taniej. Może, któremuś z nas się uda coś więcej wywalczyć, wiec walczę i informuję co oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zawirowaniach z dekoderami również zmigrowałem szczęśliwie (moim zdaniem) do nc+ na następujących warunkach:

78765445766439270847.jpg

Z tym, że HBO i FILMBOX w gratisie na 5 miesięcy.

Opłaty: 5 x 0 zł + 10 x 79,90 zł = średnio 53,26 zł czyli standardowy łamaniec.

Najśmieszniejsze jest to, że udało mi się w ramach przedłużenia wynegocjować również drugi dekoder do multiroomu (Box+ co widać na załączonych obrazku) za 0 zł. Przypomnę, że gdy miałem odwrotną konfigurację w systemie tzn. Box+ (Sagemcom) był jako główny, a Ultrabox (Pace) jako dodatkowy do multiroomu z tego drugiego nie dało rady zdjąć opłaty miesięcznej 20 zł.

Dzięki wszystkich i życzę wytrwałości w negocjacjach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmigrowałem. Do tej pory miałem Optimum HD, 6 x C+, 2xcameleon, dekoder Pace, za 65 zł. Wcześniejsze telefony z kiepskimi ofertami i tylko łamańce, które mnie absolutnie nie interesowały oraz nie chcieli dać drugiego dekodera.

Dzisiaj telefon z Krakowa.

COMFORT +

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD

Najem Pace

Najem Sagemcom HBO na 6 miesięcy To wszystko za 64.90 stała cena, łamaniec wyszedłby taniej pewnie ale mi zależało na stałej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, że z ludzi chcą jakichś niedorozwojów zrobić. Nazwa nic nie mająca wspólnego z ofertą Multiroom HD :shock::D , jak jest w ofercie MR standard. ;) Nie ma czegoś takiego jak MR HD i Antena sat HD. :crazy:

 

@ biw

W tej cenie to HBO na całą umowę powinieneś mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie tylko jeszcze jedno co sądzicie o tym sprzęcie jako drugim dekoderze do Pace i 2x Cameleon?

 

NBOX BSLA 250GB - ENIGMA2 WGRANA DO NAND

Enigma 2_OpenPli v8.3 NAND ( zawiera YouTube player, najnowsze IPTV Player - dzięki temu możemy oglądać filmy i seriale z popularnych stron takich jak TVN Player, VOD ONET, VOD TVP itd.., dj crash downloader - pobieranie listy kanałów z internetu, CLearMem, Open Webif)

DEKODER DZIAŁA Z KARTAMI CYFRY+, SMART HD oraz ze Spliterami

POSIADA 2 GŁOWICE - możemy jednocześnie oglądać i nagrywać

inny kanał

(czytnik uniwersalny)

Wtyczka IPTV Player - dzięki temu mamy możliwość do wielu materiałów multimedialnych

 

340zł z przesyłką sprzęt odnowiony i przerobiony na jakichs lepszych kondensatorach i sofcie baardzo popularny na Alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@liczba+ - mam Arivę 250 COMBO i BSLA z graterlią. Ariva leży na półce, szkoda nerwów. A dwa BSLA śmigają w multiroomie po sieci. Oba mogą nagrywać, oba mają DVB-T na USB.

 

Arivę teoretycznie można do nich podpiąć jako slave'a (również z fabrycznym softem), ale nie mam zdrowia do tego softu, jest maksymalnie niedopracowany, No i nie mam (potrzeby) trzeciego TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę mam do końca września na poniższych warunkach:

Superpremium

HBO GO

2xPece

Multiroom

wszystko za 104 zł

 

W wakacje miałem śmieszne telefony z beznadziejna ofertą. Po wysłaniu wypowiedzenia miesięczna cisza.

 

W zeszły piątek oferta z Krakowa na powyższe z jednym Pejsem za 99 - odmówiłem

 

Dziś rozmowa i wstępne ustalenia na powyższe + Filmboxy i nc+ GO za 99 oczywiście z 2xPece - walczyłem jeszcze o Cinemaxy, ale ponoć jak wcześniej nie miałem to nie da rady zrabatować.

Kolejny telefon ma być w poniedziałek i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się abonament w cyfrze+, już wypowiedziałem umowę - pakiet podstawowy za 14zł. Zaproponowano mi pakiet comfort+ za 29zł na 24 m-ce. Jestem pewien, że nic więcej mi nie zaproponują. I teraz mam pytania:

- jeśli zgodzę się na nowy abonament to czy on będzie aktywny dzień po zakończeniu starej umowy czy też wcześniej tzn. z dniem rozmowy z konsultantem i zgodą na nowy abonament.

- czy muszę zwracać stary dekoder (SAGEM) i w punkcie nc+ mi go wymienią na jakiś inny?

- jaka jest forma zawarcia kolejnej umowy po rozmowie z konsultantem - wysyłają kuriera? Jeśli tak., to w jakim terminie od rozmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez telefon . Co kurier ma wozić Ci pytania i odpowiedzi? . Nie będzie kolejnej umowy, tylko będzie aneks.

Kurier miał wg mnie tylko przywieżć umowę/aneks do umowy w wersji papierowej do podpisania, that's all.

Nigdy nie miałem do czynienia z przedłużaniem umów przez tel i dlatego to pytanie. Dzięki za odp.

A czy jest szansa na wymianę dekodera na inny (w tym moim coś nie działą opcja nagrywania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...