Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przez pewien czas miałem obydwa dekodery Pace 500 jak i Mediaboxa praktycznie równocześnie podłaczone pod TV. Mediabox z pierwszej dostawy, zaraz jak sie NC+ pojawiło. W moim przypadku zamglony obraz jak i wyprane kolory były właśnie na Pace. Na Mediabox, kolory zdecydowanie żywsze jak i ostrość lepsza, no i prędkość działania nie porównywlanie szybsza niż w Pace. Żadnych problemów nagrywaniem czy EPG, co było zmorą mojego Pace. Po mojemu to nie ma co uogólniać, moze faktycznie zależy to od partii Mediabox'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mediaBox+ jak tylko pojawił się w ofercie. Działa już 16 miesięcy bez zarzutu. Szybki i bezproblemowy. Zdecydowanie bardziej lepszy od Pace, który bez przerwy dziwnie się zachowywał, nie wspominając bardzo częstego zawieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace pod koniec jego funkcjonowania u mnie to było czyste zło, czarna puszka Pandory. Mediaboxa mam z pierwszej partii, obraz żyleta, kolory nasycone, szybkość bez zastrzeżeń. Proponuję iść po sprzęt osobiście i kazać go sobie podłączyć w celu sprawdzenia parametrów obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tego co widzę to na Mediabox'a nie narzekają tylko użytkownicy, którzy mieli go z pierwszych dostaw, zaraz po rozruchu NC+, tak jak w moim przypadku. Czy można jakoś zweryfikować po numerze fabrycznym, które są z tych pierwszych dostaw i są ok, i późniejsze, na których obraz jest gorszy? Może to komuś by pomogło i u dystrybutora by szukał z numerami fabrycznymi z pierwszej partii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam pytanie da sie obslugiwac MediaBoxa bez pilota? pojechalem na tydzien na dzialke, gdzie mam wykupione ncplus ale z najslabszym dekoderem i pakietem i chcialem przelaczyc na mediaboxa na ktorym mam pakiet all inclusive, ale zapomnialem pilota do media, da sie jakos to uruchomic i kanaly przerzucac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym przypadku idzie iść do punktu i zapłacić za nowy pilot to chyba wydatek rzędu 100 złotych.. Dodam że kiedyś w Cyfrze wysiadła mi pilot od philipsa to dali mi nowy dekoder z nowym pilotem.. Może i tu tak zrobią.. Oddasz obecny tuner i wymienia ci na dekoder z pilotem ( za pilot zapłacisz..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phii..narzekacie na PAce 500 a co mam powiedzieć z moim "wiekowym" 5-letnim Philipsem PVR? Obraz świetny, ale to raczej zasługa TV ,a poza tym... przełączanie kanałów to jakaś masakra, włączanie "cofnij" lub "pilot" - koszmar, wieszanie się itd. Widziałem mBoxa w akcji - przedłużam umowę TYLKO z mBoxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...