Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i minęło kilka dni od aktualizacji oprogramowania i po moich obserwacjach jest gorzej niż było. Najpierw plusy czyli wygląd ogólny na plus i media player to tyle z +. Minusy jednak są cięższego kalibru. Po pierwsze dekoder juz 2 razy mi się zawiesił głównie kiedy wyszukiwalem wpisywalem tytuł filmu. Po drugie EPG z działającego świetnie zmienił się w katorge nie działa już tak płynnie tnie. Wyświetla nieczytelne godziny zamiast godziny widnieje 26 ? A jak zleca nagranie zamiast dawnego zegara wyświetla się 70 ? Ucierpiała płynność działania u was też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D Dzięki mezzmo wszystko śmiga jak trzeba :D

Filmy Ci śmigają? Bo u mnie coś nie bardzo, pojawi się czerwony krzyżyk i koniec. Próbowałem różne serwery - Mezzmo, Serviio, PS3 Media Server - i na każdym mam to samo. Zastanawiam się teraz po czyjej stronie leży wina - Mediabox czy komputer?

 

Wszystko :D Filmy w .avi, .mp4, muzyka w .mp3, zdjęcia w .jpeg :D Nie testowałem dokładnie, ale wszystko co chciałem odtworzyć to się udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj w Mezzmo włączyć transkodowanie. To co prawda obciąża cpu serwera, ale za to klient otrzymuje content zgodny z dlna.

Włączyłem, obraz się pojawił ale dźwięk jest poszatkowany.

Nie wiem czy problemem może tu być system (Win 8.1) gdyż na PS3 wszystko chodzi elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2-3 dni mam problem z netVOD+. Po uruchomieniu mam czarny ekran. Nie ma poszczególnych logo "programów", np hbo go, smaczki, itp. Jednak jak nacisnę OK na pilocie to włącza mi się ale dość powoli TVN Player. Inne internetowe usługi, np radio działają bez problemów. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie odnośnie połączenia z Internetem. Mam Lveboxa z Neostradą który niestety stoi daleko od TV. chciałem kupić najtańszy adapter żeby podpiąć pod mediaBox+ i połączyć z liveboxem. Czy taki router wystarczy? TP-LINK TL-WR740N (http://www.x-kom.pl/p/52256-router-tp-l ... 0mb-s.html)

Czy po dodaniu w liveboxie MAC routera TP automatycznie będzie internet w mediaBox+? ( chyba wcześniej gdzieś chyba będę musiał wpisać hasło Neostrady)

 

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników Mediaboxa podłączonych do routera.

Czy dekoder odpowiada na pingi jak puszczacie w swojej sieci domowej?

U mnie, jest to jedyne urządzenie na którym mam "Upłynął limit czasu żądania", chociaż serwisy internetowe mi działają (radio internetowe, Portal+, YouTube)

Problem mam czasem z planowaniem nagrań przez internet (długie oczekiwanie na odpowiedź z dekodera),

i w NC+ GO aplikacja uruchamia się i łączy z dekoderem jakieś 20 minut (przez sieć WiFi) przez 3G aplikacja działa prawidłowo, ale wtedy właśnie nie ma dostępu do dekodera.

Nie wiem gdzie leży problem, w dekoderze, czy ustawieniach routera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już dość mojego PACE'a...

ciągłe problem (m.in. zawiesza się, nie nagrywa zaplanowanych nagrań, od 2 miesięcy nie działa funkcja pliot). to juz mój 3ci egzemplarz i efekt taki sam...

jak się sprawuje ten mediabox ?

macie go na własność czy na wypożyczenie ?

koniec umowy mam dopiero za pół roku, więc póki co napisałem do nich reklamację na pace'a i powalczę o wymianę na inny. ten mediabox chyba najrozsądniejszy wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już dość mojego PACE'a...

ciągłe problem (m.in. zawiesza się, nie nagrywa zaplanowanych nagrań, od 2 miesięcy nie działa funkcja pliot). to juz mój 3ci egzemplarz i efekt taki sam...

jak się sprawuje ten mediabox ?

macie go na własność czy na wypożyczenie ?

koniec umowy mam dopiero za pół roku, więc póki co napisałem do nich reklamację na pace'a i powalczę o wymianę na inny. ten mediabox chyba najrozsądniejszy wybór

 

Także przesiadłem się z PACE 500GB i przeżywałem to co Ty.

Ja z Mediaboxa jestem zadowolony, prędkość przełączania kanałów, EPG na cały dzień, a nie tylko nastepny program, czytelny wyświetlacz, zdalne nagrywanie...

Oczywiście z minusów:

parowanie kart (mi nie przeszkadza, mam 1 TV, w przyszłości będzie mydelniczka wtedy muszą być połączone do routera)

Jeśli chcesz korzystać z multiroom i zdalnego nagrywania, dekoder cały czas pracuje nawet po wyłączeniu.

Podobno gorszy obraz nić z PACE, ja osobiście albo się już przyzwyczaiłem albo nie zauważyłem.

Za aktywację nic nie płaciłem, tylko 5zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, dzięki za info.

parowanie karty mi nie przeszkadza. TV jest tylko dla mnie ;) więc totalnie mi to nie robi.

gorszy obraz ? jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to kwestia oprogramowania/aktualizacji ?

z tym pacem ciężko żyć i myślałem że warto powalczyć o mediabox, ale jeśli faktycznie obraz gorszy ? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...