Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Ircios - nie bronię ani Pace PVR HD ani MediaBoxa - oba tunery idealne dla zwykłego użytkownika - pooglądać, nagrać - takiego co więcej nie wymaga. Wymiana na nowy w razie uszkodzenia. No może żeby mniej się wieszał Pace i działały szybciej. Jak na dedykowany sprzęt może być.

 

Ten co wymaga więcej ma swój dekoder i kropka tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie czytasz. Nie ma sensu archiwizować nagrań na dedykowanym wypożyczonym sprzęcie, tylko na własnym. Rozumiesz już?. Gdzie tu zaprzeczam sam sobie. Archiwizowanie nagrań, to dla mnie trzymanie materiału długo na dydku i 500 dla mnie jest mało. Ja na dysku trzymam filmy za nim wypalę,które mają 20-30gb.

 

Temat archiwizacji został dawno wyjaśniony.Ja czekam na uzasadnienie po co w Mediaboxie potrzebny Ci większy dysk niż obecne 500 giga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak wielkość ma znaczenie :mrgreen: A tak na poważnie to 500gb przy braku możliwości archiwizacji jest wystarczające. Nagrywasz , oglądasz , kasujesz. Skoro brak możliwości archiwizacji to nie widzę potrzeby większego dysku. A jak ktoś ma większe wymagania musi zainwestować we własny sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeśli ktoś dużo nagrywa to się przydaje te 500 GB. Tym bardziej, jeśli mediabox jest dekoderem głównym do Multiroom Premium. Dekoder od MR Premium korzysta z dysku dekodera głównego przecież. Ktoś z rodziny coś zawsze nagra z drugiego dekodera sobie. Do tego jak się ma 2-3 dzieci to jeszcze bajki dochodzą. Bajek to może być sporo bo jak to z dziećmi, dziś teraz ta bajka a za godzinę inna. Spróbuj nie mieć na dysku ulubionej bajki dziecka to od razu masz bunt w domu. Nie mówiąc o ulubionych serialach żony - jak nie będzie to głowa ją będzie bolała cały rok. ;)

 

I tak naprawdę nagle nie ma miejsca na 500 GB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tak jak jazda samochodem w kasku - niby bezpieczniej tylko po co :)

 

Na poważnie to monster box wyszedł w wersji z dyskiem 1TB dużo dużo wcześniej. Jeszcze w czasie gdy nikomu się nie śniło połączenie N z C+. Taka niby nowość to była żeby przyciągnąć klientów lub złapać na przedłużenie.

 

https://satkurier.pl/news/70411/n-mo ... udnia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie wrażenie że obraz w mediabox jest za bardzo jaskrawy,jasny, mało ostry? Zmieniałem ustawienia i na dekoderze i w tv i nic nie pomaga :(.

u mnie na plazmie 42'' obraz wygląda bardzo dobrze. Nie mam odczucia żeby był jaśniejszy , mniej ostry. Może mało wiem bo wcześniej używałem hd6000 od CPT :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z regulacją głośności w mediabox+. Z reguły nie działa jak się ogląda różne programy. Dopiero jak np. skorzystam z fukncji TimeShift i cofnę sobie o np. 30 sekund, to ta regulacja głośności działa. Po powrocie do telewizji na "żywo" również działa, ale już po przełączeniu kanału często zanika możliwość regulacji. Tzn. na grafice widać jakby działało, ale nie ma to odzwierciedlenia w poziomie natężenia dźwięku. I muszę głośność ustawiać pilotem od tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie wrażenie że obraz w mediabox jest za bardzo jaskrawy,jasny, mało ostry? Zmieniałem ustawienia i na dekoderze i w tv i nic nie pomaga :(.

u mnie na plazmie 42'' obraz wygląda bardzo dobrze. Nie mam odczucia żeby był jaśniejszy , mniej ostry. Może mało wiem bo wcześniej używałem hd6000 od CPT :mrgreen:

Natomiast u mnie na mediabox+ w porównaniu z new box+ który posiadam obraz na media( czcionka oraz napisy i loga kanałów) są mało ostre, lekko rozmyte natomiast na new box + obraz bardzo dobry ostrość ok :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...