Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, dziś przy włączaniu dekodera wyskoczyło mi okienko OCHRONA PRZED... nie doczytałem bo wyświetlało się chyba z 1/2 sekundy :D chyba przed sharingiem lub piractwem :D ktoś miał coś podobnego?

To jest stare jak świat już w pierwszych dekoderach od starej n występował taki problem w media boxie u siebie tego nie widziałem ale w poprzednim dekoderze non stop oczywiście wszyscy winni ale nie nc+ pewnie jakiś relikt ze starego softu przenieśli przy aktualizacji lubią takie myki jedno s żeby drugie naprawić

 

A jest gdzieś to opisane która partia była gorsza a która lepsza? Na przykład po numerach seryjnych itp?

Jeszcze nikt tego nie rozgryzł istnieją teorie że te z początków produkcji mają lepszy obraz

A po numerach raczej nie poznasz bo musiał byś znać ich sposób kodowania bo numer 14e3a nie musi oznaczać wcześniejszej partii niż 14c3a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj (nie słuchając co niektórych narzekaczy) wymieniłem swojego DSI87 na Mediaboxa :) W skrócie ? Miazga totalna! Obraz żyleta, nieporównywalnie lepszy od starego DSI87, do tego masakryczna szybkość działania :) EPG w formie gazety - poezja ;) Nie mam pojęcia jak tyle lat mogłem się "męczyć" ...

Aktywacja karty trwała...może z 20 sek :) Jestem strasznie zadowolony z wymiany :) Świetny sprzęt, z którym już się raczej nie rozstanę ;) No chyba, że pojawi się Mediabox 2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli podłącze mediabox do projektora przez HDMI, to czy mogę puścić dźwięk z mediaboxa na wieżę za pomocą złącza SCART? Będzie to działało? Gdzieś coś kiedyś czytałem, że te złącza nie działają równolegle. Ma ktoś wiedzę w tym temacie?

Obraz na pewno nie pójdzie, ale może sam dźwięk by poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich zasadach podmieniłeś ten dekoder?Bo większość ma z tym duży problem.Obraz miazga?Ale faktycznie można zrozumieć Twój zachwyt jak sie przesiada z DSI87.Gorszego dekodera chyba nie miałem niż ten.

 

Zrobiłem zwykła podmiankę starego dekodera na nowszy model w APS :) Bez żadnego proszenia ;)

 

 

Co do Mediaboxa - dla mnie totalna rewelacja! Obraz duuużo się polepszył w stosunku do DSI87, do tego sporo innych funkcji i ta szybkość działania... :) Normalnie miód ;) Pewnie zaraz ktoś napisze, że na Pace obraz jest jeszcze lepszy, ale kompletnie mnie to nie interesuje... Ja ze swoim Mediaboxem nie zamierzam się już rozstawać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kilkanaście rozmów w sprawie przedłużenia - na siłę chcieli mi wcisnąć Turboboxa 99zł jednorazowa aktywacja lub 5zł najem, ale ten sprzęt kompletnie mnie nie interesował - co do Mediaboxów podobno mają deficyt i już ich nie oferują :D Nie miałem zamiaru się prosić, więc wyszło jak wyszło ;) Nawet jak mi się nie uda ugrać go za 0zł na nowej umowie no to ludzie rozchodzi się tu o "całe" 10zł - to tylko 3 dobre browary, a ich przerób miesięczny jest u mnie dużo większy ;)

Co najważniejsze - mój komfort użytkowania dekodera i walory optyczne zmieniły się o 360st ;) i jestem w stanie płacić za to 10zł bez dwóch zdań ;) Genialny sprzęcior powiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, 79zł aktywacja + 10zł najmu ...

Tak myślałem że jedynie na tych warunkach dostałeś ten dekoder.Bo to samo oferowali mi już jakiś czas temu w punkcie.Oferta gorsza niż dla nowych do tego te zachwyty obrazem co prawda nie mam tego dekodera ale widziałem jak to wygląda w punkcie.Obraz nie jest aż tak dobry jak na moich np Nboxie czy Newboxie.Deficyt tych dekoderów oczywiście mają i z DUK jest wielki problem go dostać ale np.w punkcie i z tak mało atrakcyjnymi warunkami dadzą z chęcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - obraz jest o niebo lepszy od tego w DSI87 - innego porównania nie mam, ale to co mam teraz w zupełności mi wystarcza ;) Wiadomo, każdy ma inne oko, i do tego zaszłości/porównania z innych dekoderów, ale moje oko jest zachwycone tym Mediaboxem :) Jest to tylko moja opinia, więc luz jak coś :) Nikomu nie narzucam swojego zdania, ani nie zamierzam walczyć z innym opiniami :) Dla Ciebie "nie jest aż tak dobry", dla mnie rewelka totalna i niech tak będzie ;)

Co do kosztów - wątpię, żebym w ogóle go ugrał przy przedłużaniu umowy ( chyba tych turbaczy mają na pęczki ), a do tego jeszcze z darmową aktywacją - WĄTPIĘ ;) Nie żałuję, jestem więcej niż zadowolony z wymiany ;) Peace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy tutaj płacili 199zł za aktywację Mediaboxa ;) To też "tragedia" ? ;) Każdy z nas ma "swoje" ceny, dla jednego będzie opłacalne to, dla innego tamto ;)

Mi zapłacona kwota w 100% odpowiada i w żaden sposób nie odczułem jej w swoim budżecie :) Miesięcznie wydaje się więcej na inne zbędne pier doły ;)

Można pewnie czekać miesiącami na lepsze oferty, odebrać/wykonać kilkanaście telefonów i stracić przy tym masę czasu, żeby zaoszczędzić 5-10zł miesięcznie, ale po co ? ;) Turbacza też bym nie dostał za free...

 

Dla nich Mediabox to enigma jakaś - w żaden sposób nie chcieli mi go dać na infolinii, nawet z chęcią opłaty aktywacji z mojej strony ... Tylko turbacz i koniec gadki. Ciekawa historia naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwróć uwagę że ci co zapłacili aktywację nie mają miesięcznego najmu.I bardzo duże szanse by przy przedłużeniu było tak samo.Inni co płacą najem przy przedłużeniu też tego raczej nie unikną.Było tu chyba tylko kilka osób jak sie nie mylę i to przy drogim abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę jednorazowa aktywacja nie zapewnia w 100% darmowego najmu przy kolejnej umowie ?

Tak czy siak stało się i płakać nie mam zamiaru :) Będę walczył o darmowy najem, a jak się nie uda to postaram się wywalczyć coś innego za 0zł np. HBO :)

Może ktoś potwierdzić/zaprzeczyć posiadanie Mediaboxa z darmowym najmem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...