Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety z powodu błędu przy moderacji musimy zacząć od początku, cały wątek się ulotnił :( Analizowałem sytuację, czy mogę go jakoś uratować, ale cofnięcie się do ostatniej kopii bazy danych jest bardzo czasochłonne i narobi więcej szkód niż pożytku, więc uznałem, że najlepiej będzie jednak wystartować od zera. Przepraszam ze swojej strony, mam nadzieję, że więcej takich numerów nie będzie... Zasady bez zmian.

Dla zainteresowanych starą treścią Google ma jeszcze resztki dyskusji, można podejrzeć TU, wybierając "Kopia" na poszczególnych wynikach.

 

Przypominam, że wątek jest założony celowo, bo gdy go nie było, to dyskusja o nc+ latała po różnych miejscach na forum i trudno było pilnować porządku. Gdy dyskusja jest prowadzona w jednym miejscu - łatwiej jest utrzymać porządek - jeśli nawet nie w niej samej, to przynajmniej na reszcie forum...

 

W wątku ogólnym stale panował śmietnik - informacje prawdziwe przeplatały się z (być może) przeciekami oraz totalnymi wymysłami uznałem, że chyba najsensowniejszym rozwiązaniem na chwilę obecną będzie osobny wątek.

 

W efekcie mamy tak:

- stan aktualny: informacje tam mają być wyłącznie 100% potwierdzone (komunikaty platformy lub innych podmiotów) i dotyczyć wyłącznie tego, co się już wydarzyło. Reszta będzie wylatywać.

- zapowiedzi: informacje tam mają być wyłącznie 100% potwierdzone (komunikaty platformy lub innych podmiotów), ale dotyczą spraw, które dopiero się wydarzą. Reszta będzie wylatywać.

- przecieki, info niepotwierdzone (czyli tu): informacje typu: mam wujka w drukarni, on widział ulotkę i znam ceny albo ktoś gdzieś tam na jakimś forum coś napisał.

 

Podział banalny i jasny jak słońce.

 

Proszę mieć na uwadze, że w obecnym okresie "przecieków" będzie na pęczki, tylko trzeba zrozumieć, że nie każdy kto cokolwiek napisze - musi pisać prawdę. Niektórzy na fali zamieszania mają ochotę pogrzać się w blasku sławy przez 5 minut, wrzucając jakieś "supertajne info", inni celowo chcą namącić, żeby trudniej było rozeznać co jest prawdą, a co nie. Branie każdej wypowiedzi od dosłownie kogokolwiek za pewnik jest naiwne. Nie dajcie się zwariować i spróbujcie przepuścić każdą rewelację przez zdrowy rozsądek. Jaka jest szansa, że prawdą jest coś, co napisała przykładowo osoba z paroma postami na koncie, której dotychczasowy dorobek na forum to głównie pytania o promocje w C+? Zarówno na forum n jak i tu widzę, że nagle okazuje się iż co drugi użytkownik ma przynajmniej jedną osobę pracującą albo w n lub CYFRZE+ na stanowisku kierowniczym, albo w drukarni, gdzie akurat przypadkowo drukują teraz ulotki nc+

 

Ten wątek jest jedynym, w którym można sobie pisać o cenach, parowaniach itp., czyli wszystkim, co nie zostało (stan na dzień 21-02-2013) w żaden sposób oficjalnie potwierdzone. Żaden z postów tu nie może być traktowany jako pewnik, news, czy fakt, bo piszecie anonimowo i teoretycznie każdy sobie może zmyślać co chce. Tak jak na drodze należy zachowywać zasadę ograniczonego zaufania względem innych kierujących, tak i na forum podobnie trzeba podchodzić rozsądnie do działań innych userów. Wątek będzie czyszczony z offtopic, śmieci, kłótni i wycieczek w kierunku obsługi forum, ale w luźniejszy sposób niż w wątku ogólnym. Jeżeli taki podział oraz to jasne oznaczenie wątku nie pasuje, to po prostu proszę sobie darować dyskusję.

 

Jednocześnie wszelkie informacje POTWIERDZONE proszę wrzucać w stosowne wątki. Pamiętajcie, że są osoby, które czekają na konkrety, a nie bajki i przebijanie się przez 20 stron postów o niczym konkretnym jest wkurzające. Dajcie szansę osobom szukającym faktów, aby dało się je znaleźć, a przecieki, przynajmniej do czasu ich potwierdzenia lub zaprzeczenia im, niech będą tam, gdzie ich miejsce. Uważam, że takie rozwiązanie powinno wszystkim zainteresowanym przypaść do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj AFAIK mają być tylko szkolenia dla pracowników APS-ów. Raczej nie wszystkich na raz w całej Polsce, ale jeśli ktoś robi w APS i akurat będzie, to może coś się dowie. Nie spodziewałbym się jednak żadnych szokujących info - szkolenie ma dotyczyć kwestii czysto techniczno-sprzedażowych (obsługa systemu, zasady, kary itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie temat gorąco interesuje, bo z końcem marca, tak się ciekawie złożyło, że kończą mi się umowy z Cyfra + i n. Chciałbym przejść jak najszybciej do NC+. Za nieco ponad miesiąc umowy wygasają a operatorzy nie dzwonią. Ciekawe czy pójdę pójdę na pierwszy ogień dla nowej platformy.

Może na tych szkoleniach powiedzą, jak mniej więcej będą wyglądały pakiety. Ludzie piszący tutaj podają tylko dwa kanały sportowe C+ i nSport+. Nie chce mi się wierzyć, że tylko na tych kanałach zmieściliby ofertę sportową. Z tak bogatą ofertą spokojnie mogą istnieć 4 autorskie kanały sportowe np Canal + Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Gol i nSport+. Chyba, że kombinują do końca sezonu wcisnąć całą ofertę także w kanałach premium Canal+. Albo od nowego sezonu Premier League w dodatkowych kanale. Wtedy 3 kanały sportowe plus czasem coś w premium miałoby sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W dniu wczorajszym dzwonił do mnie konsultant z propozycją włączenia kanałów C+ gratis. Mam eNkę full pakiet. Nie traktujcie to jako ściemę tylko piszę to poważnie. Jak tylko uruchomią dam znać. CO prawda nic mi po nich bo i tak mam też Cyfrę+ oddzielnie :) ale niech włączą.

 

Ej zaje... bo pozwoliłem sobie teraz oddzwonić, miła Pani poinformowała mnie, że tak włączone zostaną ale za 5 zł :), od razu podziękowałem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem do konsultanta z cyfry,powiedział że on nic niewie o tym czy włączą n-sport ,mgm .Powiedzaiałem mu ze na forum sat kuriera są tacy co niby dzwonili z proozycją przedłużenia umowy z nc+ i 6 miesiecy będą mieli te kanały włączone.Powiedział że to co ludzie tam piszą to jedno wielkie kłamstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że cała ta akcja włączania wybranym abonentom n-ki kanałów C+, to nic innego jak test. Nie da się zaprzeczyć, że taki fakt ma miejsce (są już zdjęcia, potwierdzają to także konsultanci z BOK), natomiast ograniczony zasięg tego działania sugeruje właśnie działania testowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem do konsultanta z cyfry,powiedział że on nic niewie o tym czy włączą n-sport ,mgm .Powiedzaiałem mu ze na forum sat kuriera są tacy co niby dzwonili z proozycją przedłużenia umowy z nc+ i 6 miesiecy będą mieli te kanały włączone.Powiedział że to co ludzie tam piszą to jedno wielkie kłamstwo

 

I piszesz chyba prawde. Jak mozna dzwonic z propozycja przejscia do nowej platformy jesli nie zna sie oferty, sprzetu, ceny? Jak ktos moze przejsc do nc+ nie wiedzac co dokladnie w zamian dostanie, czy niektore mecze nie beda dodatkowe platne, jaka bedzie obsada redakcji sportowej. Chociaz na tym forum niektorzy tylko czekaja na telefon, tak sa podnieceni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem umowę i konsultant dał mi na 6 miesięcy kanały nsport i mgm. Mają działać od dzisiaj. Czy działają to nie wiem bo jestem w pracy. Wieczorem sprawdzę. Nie widzę powodu, dla którego konsultant miałby oszukiwać zwłaszcza, że jak tych kanałów nie będę miał to złoże reklamację. Zaznaczam jeszcze, że sam od siebie to dorzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zarówno cyfre plus jak i elastyczna umowe z n na własnym dekoderze. Zastanawiam się czy juz rozwiazac umowe z n, ponoc mozna bez konsekwencji. A moze bedzie jakies przejscie z 2 umów do jednej w nc+? Czy cos wiadomo? W każdym razie chce nc+ gdy tylko sie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem umowę i konsultant dał mi na 6 miesięcy kanały nsport i mgm. Mają działać od dzisiaj. Czy działają to nie wiem bo jestem w pracy. Wieczorem sprawdzę. Nie widzę powodu, dla którego konsultant miałby oszukiwać zwłaszcza, że jak tych kanałów nie będę miał to złoże reklamację. Zaznaczam jeszcze, że sam od siebie to dorzucił.

Ja wczoraj dzwoniłem do c+ a tam pani konsultant powiedziała mi że nsprt i mgm to faza testów. Sami nic nie wiedzą kiedy będzie można oglądać w/w kanały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpisali tak:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż aktualnie nie posiadam informacji na temat pojawienia się na naszej platformie wspomnianych przez Pana kanałów. Staramy się wzbogacać naszą ofertę programową o interesujące kanały, które zaspokoją gusta wszystkich naszych Abonentów.

 

Zapewniam, że wszystkie sugestie naszych Abonentów są wnikliwie analizowane i wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich działaniach związanych z obsługą Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już wcześniej wspomniałem to konsultant mi to dorzucił już po mojej akceptacji przedłużenia umowy i nie wierzę, że kłamał :)

 

Czyli nie przeczytał Ci tego przy odczytywaniu aneksu/Cyfra Powrót tylko tak na koniec wspomniał jako sam bonus ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...