Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może w ogóle pójść o (siedmiomilowy) krok dalej i dać możliwość tworzenia ludziom swoich własnych pakietów. Każdy kanał płatny 2 zł (no może premium 5 zł) i w taki sposób każdy płaci tylko za to, co tak naprawdę chce i ogląda. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to nigdy nie będzie, bo to się nie opłaca operatorowi, np. taki kanał VH1 załóżmy kosztowałby 1,99zł, i co to za zysk, a tak to abonent musi dobrać opcję Extra+ i płaci więcej, mimo iż zależy mu tylko na tym VH1. Koniec OT, bo i tak te posty polecą do kosza. :wink:

 

A ja jestem w stanie sobie podobny scenariusz wyobrazić i spróbować zrobić opłacalnym. Prosta piłka:

  • Pakiet bez premium: cena minimalna powiedzmy 20zł. Czyli musisz wziąć 10 kanałów, bo i tak za nie zapłacisz, co powyżej - po 2 zeta.
  • Pakiet z premium: cena minimalna powiedzmy 40-50zł. Kanały zwykłe jak wyżej, premium pewnie po te 5-10zł, czy paczka (jak np. HBO, czy Canal+Film czy Sport) za 20-30zł.

Jasne, że operator musi zarobić, stąd cena minimalna. A ja nie muszę brać całego krapu z satelity, tylko to co chcę. I jestem pewien, że w 50-60zł (tu mam punkt oporu w płaceniu za TV) bym miał wszystko to na czym mi może zależeć.

 

Miłym ukłonem ze strony operatora (ale niekoniecznie wymaganym) byłoby dołączenie pakietów z DVB-T za darmo.

 

I może wreszcie poleciałby ten cały krap do kosza, za który nikt nie chce płacić i może poprawiłaby się jakość przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie... TVN 24 Biznes i Świat HD? Program od samego początku jest realizowany w HD, co widać czasami po wydaniach specjalnych TVN 24 nadawanych z ich studia. BBC Entertainment zostanie przesunięty na poz. 128, więc poz. 28 - obok TVN 24 - pozostanie wolna, także mogliby tam przenieść wersję SD, po ewentualnym starcie simulcastu w HD.

:)

 

Mako, być, to będzie, ale na pewno nie będą się bawić tworzenie kopii przekazu. Dodadzą Conax oraz Nagrę Media Access do tego z tp. 112 i tyle.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...