Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wałkowanie, wyważanie otwartych drzwi...specjalność.

2 godziny śmieci zrobionych przez ATM w tygodniu i godzina obcej produkcji premierowo...reszta powtórki i powtórki.

I ktoś liczy na coś podobnego do Planete choćby, wolne żarty, zerwanie z choinki ?

A tak serio...oglada ktoś jeszcze kanały Discovery?. Ta korporacja już pokazuje swoje oblicze na Eurosporcie...wybitnie nieudany partner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się już zaczyna. Wystarczy spojrzeć w ramówkę - w Planete+ pojawił się program "Daleko od miasta" produkcji Domo+. Kolejny przykład - Szkoła seksu Joanny Keszka. Obawiam się, że pozycji lifestylowych będzie tu coraz więcej. W końcu Planete+ nie może być lepsze od C+ Discovery, więc trzeba je trochę zepsuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie kopia Discovery Channel, tylko zupełnie nowy kanał. Emitowane będą m.in. programy dokumentalne z zasobów Discovery Networks (dlatego właśnie Discovery w nazwie kanału). Proponuję poczytać: https://satkurier.pl/news/113947/canal-d ... -maju.html

 

No i właśnie to jest problemem, że będą to programy z zasobów Discovery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Dziwne że serial "Wikingowie sezon 3" nie leci na naszym HistoryHD....

Dobrze ze jest coś takiego jak "sieć" i tam można mieć nowe odcinki które są z "History" ale nie tego naszego ...

Ciekawe czemu tak się dzieje że na naszym "Premium" kanale tego nie ma :?:

PS.Żona się wciągnęła w ten serial i trzeba sobie jakoś radzić 8)

 

Być może doczekamy się kolejnego sezonu Wikingów na kanale Lifetime :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie z nowym pakietem Canal+ w nc+, ale w kablówkach ma być tak, czyli masz-masz, jak w ramówce:

 

W nowej ofercie będa tylko 2 pakiety:

Pakiet CANAL+ Prestige zawierający 8 kanałów

Pakiet CANAL+ Select zawierający 6 kanałów

 

Aktualni Abonenci wszystkich pakietów c+ otrzymają dostęp do pełnej oferty 8 kanałów do końca obecnego zobowiązania (dla pakietów terminowych) lub do końca czerwca 2015 r. (dla pakietów bezterminowych).

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i od razu przepraszam za moje lenistwo. Ale mam pytanie związane z reorganizacją kanałów Canal+. Jak po tym zamieszaniu będzie wyglądała sprawa nSportów 36/37?

 

Czy znikną, czy może tylko jeden (zmiana na Canal+ Sport 2 HD)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/od ... alek-wideo

Nowe video promujace paczke 8-miu C+

Bedziemy mieli "Aż" ponad 1000 premier rocznie. Niezly "Belkot PR"

Na koncy artykulu, pisze tak : "O zmianach w ofercie Canal+ platforma nc+ poinformowała już korespondencyjnie wszystkich abonentów. Wraz ze startem nowych stacji ruszy też duża kampania reklamowa w mediach, której szczegóły operator ma podać w ciągu kilku dni."

Ja nie zostalem poinformowany, oszusci "Jedni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze wiekopomne zmiany już pukają do naszych drzwi może ktoś z Kolegów mających realną mozliwość techniczną i ciągoty statystyczne sprawdzi i porówna jakość nadawania dzisiejszej paczki i tej powiększonej do 8.

Czy owe 2 kanały dojdą z uszczerbkiem tych już istniejących, bo po prostu zostaną upchane kolanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie sprawdzę :)

 

Machnąłem im maila z frustracją, ale pewnie na nic się zda:

 

"Witam

"Gratuluję" utworzenia nikomu nie potrzebnych, kolejnych kanałów C+. Zawartość nie kwalifikuje się nawet na płacenie 5zł za całą paczkę. C+ Seriale? Powtórki, przeplatane Kilerem i zapchajdziurami typu W tonacji + , itp. C+ 1 - po co? Żeby pogorszyć jakość HD na innych kanałach? Ciekawe co jeszcze wciśniecie abonentom? Proponuję C+ Wojny magazynowe, albo C+ Warsztat samochodowy. To taka uwaga od stałego klienta, ale pewnie nikogo to nie obchodzi... Pozdrawiam."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak mi chcieli dosprzedac paczkę canal plus za 30 zamiast np 20 zl to oczywiście było gadanie, że paczka jest przecież powiększona. To jest takie denerwujące. Interesuje mnie ewentualnie tylko sport, ale nie wciskają wszystko w swojej cenie. Znak czasów. To jak z no limit w sieciach komórkowych. Wystarcza mi 300 minut wymienne na sms czy stacjonarne, ale nie bo jest no limit. Niemniej nie ma w no limit sms i stacjonarnych. I tak za 1 usluge 10 zl, a i tak wyślę może ze 100 sms i 10 zl stacjonarne a zadzwonię z 50 minut. Robia z ludzi idotow. Wielu się nabiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...