Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios. A teraz jak masz? 5 kanałów firmowych? Ktoś tu jęczy, że jest 5, a będą 2. Więc napisałem, że tak samo będzie 5 jak jest teraz. Czy kanał filmowy poznaje się po tym ile ma premier w tygodniu?? T ile musi mieć aby zaliczyć go do filmowego? Canal+ i +1 można liczyć, że to jeden kanał... Z takim podejściem możesz napisać, że te wyimaginowane 5 kanałów teraz to tak na prawdę jeden kanał, bo filmy się na nich powtarzają!

 

Ludzie, wyluzujcie trochę. Dzisiaj każdy wymaga aby było kilka kanałów filmowych z premierami codziennie (najlepiej dwoma lub trzema), a jutro będzie narzekał, że przy przedłużeniu nie dają mu paczki canal+ za 10 zł.

 

Ocenimy zmiany miesiąc/dwa/sześć po ich wprowadzeniu. Dzisiaj to gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co maja dla kanalow filmowych, ocenia zmiany na totalna kiche, tak naprawde bedzie jeden typowo filmowy kanal, a to za malo, minimum 2 kanaly a najlepiej 3. Teraz moze o dwa bylo za duzo, ale pozostawiajac tylko jeden stricte filmowy, to strzal w stope. Sportowi widzowie moga byc zadowoleni. Ja wiem ze to nie przejdzie w takiej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informacje dostałem na e mail nt c+ seriale i discoveryinformacje na temat oferty stacji CANAL+ SERIALE i CANAL+ DISCOVERY

Postaramy się przekazać najszybciej jak to tylko możliwe. Obecnie mogę natomiast powiedzieć, że w ciągu roku CANAL+ DISCOVERY pokaże premierowo do 450 godzin różnorodnych programów dokumentalnych, w tym

120 godzin polskich produkcji w najwyższej jakości. Będą one starannie dobrane z myślą o CANAL+ DISCOVERY i wyemitowane po raz pierwszy w Polsce. Z kolei w ramówce CANAL+ SERIALE każdego wieczoru będzie serial.

Niektóre ze światowych hitów serialowych znajdą się na antenie kanału już w ciągu kilku dni po światowej premierze. To dla niedowiarków,że nie będzie premierowych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nadal brak jakichkolwiek informacji o premierach na Canal+ Seriale i Canal+ Discovery. Chyba, że coś mi umknęło :).

 

 

Jakich to cudów oczekujecie od C+ Discovery?? :shock: . Obecnie panuje moda na wojny magazynowe, zbieraczy staroci, lombardy i nagi instynkt przetrwania(chociaż.. dla niektórych ostatnia propozycja np. parka w tym jakaś polska top modelka wrzucona gdzieś na mokradła mazurskie mogłoby być ciekawie). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planete+ niegdyś lider wśród kanałów dokumentalnych wzór nieszablonowości ze szczyptą francuskiej świeżości..szkoda. Cóż jak to się mówi: nie mój cyrk-nie moje małpy.Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanały filmowe to nc+ powinno wywalić np Filmboxy , Cinemaxy , CBS czy nadawany w tragicznej jakości TCM a zastąpić swoimi kanałami tematycznymi bez przerywania reklamami.Mogliby zrobić Ale Kino Horror , Comedy czy Action.

 

Dlaczego Cinemaxy oraz Filmboxy - przecież są premium?? Są w FullHD i bez reklam, Cinemax-y są takim samym uzupełnieniem HBO jak AleKino do C+ A FilmBOXHD też ma ciekawszą ofertę od chociaż kanałów z NTC i w dodatku bez reklam - a przy miłej/grzecznej/kulturalnej prośbie dają to nawet free do umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzyłby mi się taki CANAL+Discovery, który nadawałby programy typu Inżynieria Ekstremalna znany z dawnego DISCOVERY, dodatkowo programy o zwierzątkach takie jak nadaje Animal Planet i Nat Geo HD (oczywiście BEZ REKLAM, bo szlak mnie trafia jak co 8 minut muszę oglądać proszki do prania), programy turystyczne o wyprawach, wybrane cykle programu National Geographic, jak "Koszmarna wyprawa", "Ucieczka z więzienia", "Pułapki Umysłu". Tego typu kanał wart byłby "oflagowania" przez CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W reklamie z przed półtorej roku było ''500 premier filmowych rocznie'' co wyszło wiadomo. Na moje spostrzeżenia wychodzi ze wracają do koncepcji sprzed dwóch lat gdzie na głównym C+ był sport na C+ FILM premiery i tylko kupę zwana C+ FAMILY 2 zastępują C+ SPORT 2 i dodają dla zamydlenia oczy C+ SERIALE i C+ DISCOVERY ażeby ''łosi i jeleni'' [beep]ić ilością a nie jakością aby sobie PR poprawić :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei w ramówce CANAL+ SERIALE każdego wieczoru będzie serial.

Niektóre ze światowych hitów serialowych znajdą się na antenie kanału

już w ciągu kilku dni po światowej premierze. To dla niedowiarków,że nie będzie premierowych seriali.

Czyli ze na tym kanale bedzie troche filmow ? Troche wiecej niz sie przypuszczalo, a serialowo to nie bedzie taka typowo zapchajdziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei w ramówce CANAL+ SERIALE każdego wieczoru będzie serial.

Niektóre ze światowych hitów serialowych znajdą się na antenie kanału już w ciągu kilku dni po światowej premierze. To dla niedowiarków,że nie będzie premierowych seriali.

 

A kto powiedział, że nie będzie nowych seriali w Canal+ Seriale. Będą, ale tych "hitowych" produkcji wcześniej premiery będą w głównym Canal+ :D

Naprawdę nie oczekujcie, że Canal+ Seriale to będzie hiper-wypasiona oferta VOD. Będzie to jedna wielka powtórka i przypominacz seriali, które znane będą z innych anten Canal+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 bo te kanały jak C+ SERIALE czy C+ SPORT 2 i C+ DISCOVERY będą ''atrapami'' kanałów premium z kontentem powtórkowym ;-) Ta nowa odsłona paczki C+ ma na celu nie poprawienie oferty lecz jedynie ''delikatne przypudrowanie'' i zrobienie dobrego wrażenia na osobach którym na okres letni/jesienny zapada koniec 24 miesięcznych umów i będą teraz im kity wciskać ze nie maja 6 a 8 kanałów i ze z abo które mieli 49/59 lub 69 trzeba będzie teraz płacić więcej bo więcej będzie programów w paczce C+

 

Ja w żadne cuda i zmiany na lepsze nie wierzę :mrgreen: Pisałem kilka postów wyżej co na ten temat myślę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wraz ze startem same złe informacje o utracie jednych praw filmowych. Praw sportowych poza ligą mistrzów i żużlem też jeszcze nie przedłużyli. Zaraz się wyjdzie na to, że ten canal sport 2 niepotrzebny, bo będzie mało praw.

Tobie już połowę kanałów sportowych było nie potrzebnych a te które kupiły ciekawe prawa dla ciebie były wybrakowane lub nie po twojej myśli.Obawiam sie że ciebie nie zadowala żaden kanał i nigdy nie zadowoli.Może pora przerzucić się na radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na/razie wraz ze startem same złe informacje o utracie jednych praw filmowych. Praw sportowych poza ligą mistrzów i żużlem też jeszcze nie przedłużyli. Zaraz się wyjdzie na to, że ten Canal Sport 2 niepotrzebny, bo będzie mało praw.

 

Jakie prawa filmowe utracił C+?? :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...