Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

History też miał inną ramówkę (i ofertę) ileś lat temu.

Discovery miało inna Discovery Science miało inną. Civilisation -> World -> Xtra....

 

Tak na początku będą kusić a potem to samo będzie co na History.

Widać nie mają nawet materiałów na utrzymanie ramówki na okres w sumie promocyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najwidoczniej jest tak, że główny kanał jest od czegoś innego, a to co powinno być jest na dodatkowych kanałach. Historia na HISTORY? Nie, na H2. Dokumenty na Discovery Channel? Nie, na Discovery Historia czy Discovery Science. Muzyka na MTV? Nie, na MTV DANCE, MTV ROCKS czy MTV HITS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak

 

Całkiem niedawno ktoś zapodał takie hasło

 

History HD - bez historii

 

Travel - bez programów podróżniczych mamy coraz wiecej programów ala reality jak wybrać dobry dom

 

Muzyczny - bez muzyki

 

A szczytem to był jak skoki których nie oglądam były na TVP Info w SD

A na TVP Sport HD był program publicystyczny

 

Takie rzeczy tylko u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/108856/fox-com ... wideo.html

 

W tej wiadomości czytamy że Fox Life HD ma być zastąpiony od 16 Stycznia 2015 roku kanałem Fox Comedy a patrzyłem na stronę ncplus.pl i Fox life jest gwarantowany czy to mię uprawnia do wypowiedzenia umowy w 14 dni od wprowadzenia zmian bez kary umownej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil stacji się diametralnie zmieni, wiec nie jestem pewny czy nie będzie możliwości składania wypowiedzeń, teraz w aktualnej ramówce sa programy lifestyle'owe i reality show + seriale, a w nowej odslonie z tego co na razie wiadomo to będą tylko seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przeczytać profil kanalu opisany na stronie nc+ http://ncplus.pl/oferta/kanaly/fox-life-hd, nowy twor będzie dalece od tego co opisują do bierzacego kanalu, a szczególnie te 30% ramówki o ktorej pisza, tego na pewno nie będzie w Fox Comedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co panikować. Każde posunięcie nc+ będzie odbierane źle i podejrzanie. Ponadto oni sami nie wiedzą co z tym począć. Inną sprawą jest to, że abonenci tylko czekają na furtkę, która umożliwia rozwiązanie umowy bez konsekwencji.

I koło zębate się zazębia. Impas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przeczytać profil kanalu opisany na stronie nc+ http://ncplus.pl/oferta/kanaly/fox-life-hd, nowy twor będzie dalece od tego co opisują do bierzacego kanalu, a szczególnie te 30% ramówki o ktorej pisza, tego na pewno nie będzie w Fox Comedy.

Już była taka sytuacja, Discovery World zmieniło się w DTX i nie było możliwości rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

image.jpg

 

Ciekawe jak rozwiążą kwestie tych abo co mają HistoryHD w swojej ofercie?

Mam nadzieje ze będzie w cenie abo ... jeśli nie to totalna bzdura to tak jakby podzielić paczkę np:Cinemax lub HBO

ps.płakać nie będe ale ktoś w NC+ "strzeli sobie w kolano" taką bzdurną decyzją....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...