Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szykują się drobne przetasowania na liście kanałów.Przy kilku pojawia się info o nowej pozycji.Co ciekawe zakres zmian jest rozłożony w czasie od 29 do 31/10

Czy coś jeszcze poza BBC Knowledge na 82 i CC HD na 62?

 

H2 HD będzie najprawdopodobniej na kanale 72 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni przy wprowadzaniu nowych kanałów uporządkować( duble) i aktualizować listę kanałów) HB+Astra).Zgodzę się przedmówcami że ten układ kanałów jest beznadziejny.Spotkałem się podobnymi opiniami u ludzi którzy mają NC+.Mam nadzieje że teraz gdy dodadzą CC HD, dodadzą też do listy MCM POP na dekoderach ADB bo nadal go nie ma.

Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie będzie dobrej listy kanałów, chociażby ze względu na konflikt interesów. Nadawcy chcą być jak najniżej, odbiorcy mają swoje preferencje. Gdyby kanałów było kilka na pewno nie byłoby problemu. Teraz bardzo dużo osób narzeka, a większość ma to gdzieś bo się przyzwyczaiła, a po zmianie przyzwyczai się na nowo. Ja mam własną listę, która ze względu na przyzwyczajenia jest modyfikacją listy dawnej cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buster Wyczuwam w twoim wpisie dziecinne "a nie bo byłem w N i moje było lepsze".

 

Obiektywnie pisząc lista kanałów Cyfry+ była dużo lepsza niż N i CP i własne preferencje nie mają tu nic do rzeczy. Chodzi o to, że kanały filmowe były wszystkie obok siebie, serialowe obok siebie, dokumentalne obok siebie, bez faworyzowania HD czy kanałów nie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego narzekania na listy, numery itd. Może dlatego, że mój tuner nie używa archaicznego pojęcia numer kanału i mam praktycznie nieograniczoną możliwość organizowania kanałów w grupy zwane ulubionymi. Mam tak jak ja chce Tylko to co ja chcę . Numerki kanałów to były dobre ale w latach 80 ubiegłego wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za głupota. Comedy Central HD na poz. 62, TVP Seriale na poz. 67, a na poz. 68 Comedy Central Family. Chyba ktoś tą listę kanałów w nc+ po pijaku układa.

Przecież takie układanie jest od lat, to model od n, gdzie kanały HD są najpierw danej kategorii, a dopiero później SD. Wyjątkami są pojedyczne grupy, jak sport czy lifestyle.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...