Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jesteśmy jedną wielką NC+ rodziną... 8)

To nie zmienia faktu że praktyki dodatkowej opłaty za nowości są z Cyfry+ ....

Przydał by się nowy gracz na rynku np : SKY 8)

Może wtedy byśmy zobaczyli co to znaczy "premium" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History HD....później npremium 1 i 2 .Teraz za nc+ nie lepiej .Fuzja z korzyścią dla abonenta? Coraz bardziej operator w gumki sobie leci.Pomału dobre się kończy- marchewka się już skończyła.

Promocje i darmowe miesiące wkrótce będzie można o nich zapomnieć i znów będzie można usiąść z wrażenia gdybając czy Sky lub inny gracz zainteresuje się Nową Cyfrówką Polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszym niusie z głównej strony SK, wnioskuję, że CC HD będzie płatny. Czy to jakiś żart?!!

http://media2.pl/media/114903-Comedy-Ce ... ge-TV.html

A tam zdanie:

"Po tym okresie kanał Comedy Central HD będzie częścią pakietów, w których dostępny jest Comedy Central SD."

Więc, nie, kanał na pewno nie będzie dodatkowo płatny".

Co więcej, CC HD znajdzie się na pozycji 62 i tym samym zastąpi TVP Seriale, bo CC SD jest na pozycji 67. Znowu rozdzielą oba kanały, albo zostawią SD tam gdzie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszym niusie z głównej strony SK, wnioskuję, że CC HD będzie płatny. Czy to jakiś żart?!!

http://media2.pl/media/114903-Comedy-Ce ... ge-TV.html

A tam zdanie:

"Po tym okresie kanał Comedy Central HD będzie częścią pakietów, w których dostępny jest Comedy Central SD."

Więc, nie, kanał na pewno nie będzie dodatkowo płatny".

Co więcej, CC HD znajdzie się na pozycji 62 i tym samym zastąpi TVP Seriale, bo CC SD jest na pozycji 67. Znowu rozdzielą oba kanały, albo zostawią SD tam gdzie jest.

 

Tylko że w komunikacie prasowym nie ma nic na temat dalszej dystrybucji - co więcej jak widzimy kanał nie zastapi CC SD, co było chyba normalną praktykę.

Autor tego ostatniego zdania na media2.pl nie napisał źródła swojej informcji - być może to są jego przypuszczenia lub pobożne życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w komunikacie prasowym nie ma nic na temat dalszej dystrybucji - co więcej jak widzimy kanał nie zastapi CC SD, co było chyba normalną praktykę.

Autor tego ostatniego zdania na media2.pl nie napisał źródła swojej informcji - być może to są jego przypuszczenia lub pobożne życzenia

Gdzie jest napisane, że nie zastąpi? Przesuną CC HD, żeby były razem z innym kanałami HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja jest lepsza, bo przynajmniej za History nie trzeba dopłacać. Płacę 1,90 za History bo lubię ten kanał, ale już jedną nogą jestem u konkurencji, ponieważ nie dość, że konkurencja nie ma durnych dopłat za podstawowe kanały jak History, to mam dodatkowo m.in. paczkę Viasat i cały pakiet za 44 zł. Życzę powodzenia w dodawania kanałów po 2 i więcej złotych, to jest dobre jeżeli dodajemy wynalazki w stylu paczki France czy erotyków, a nie dopłaty podstawowych kanałów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja jest lepsza, bo przynajmniej za History nie trzeba dopłacać. Płacę 1,90 za History bo lubię ten kanał, ale już jedną nogą jestem u konkurencji, ponieważ nie dość, że konkurencja nie ma durnych dopłat za podstawowe kanały jak History, to mam dodatkowo m.in. paczkę Viasat i cały pakiet za 44 zł. Życzę powodzenia w dodawania kanałów po 2 i więcej złotych, to jest dobre jeżeli dodajemy wynalazki w stylu paczki France czy erotyków, a nie dopłaty podstawowych kanałów..

W nc+ możesz mieć cały worek za jedną cenę, łącznie z kanałami "przyrodniczymi" i to za cenę całkiem przystępną, kto doświadczył ten wie.

Dlatego nie chwal tak CP, póki jeszcze nie zamoczyłeś nóg w tamtej sadzawce.

 

Jestem w CP już jakiś czas i na pewnym etapie skonstatowałem, że ani dnia dłużej, bo to co tam dostaję, to jakieś jedno wielkie nieporozumienie.

Mam w CP pakiet Premium, więc praktycznie wszystkie kanały, ale powiadam Ci, że firmowanych przed Polsat, czyli stricte ich produkcji zwyczajnie nie da się oglądać z powodu przerośniętych bloków reklamowych, dotyczy to również Viasatów, na których gościłem może dwukrotnie i tyle tego.

Dostajesz np. na dekoderach CPT Iplę, ale filmy są tam zamieszczane w jakości VHS w dodatku z rozjeżdżającą się fonią i wszystko z lektorem, kto może takie coś strawić, temu gratuluję żołądka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko obawy czy H2 nie będzie jedynie niekończącą się falą powtórek z History :/

 

Naiwni co wierza że będzie inaczej. Samo History nie ma od dawana co puścić wartościowego na antenę to sklonowany kanał będzie miał?

 

Taraz tylko powinien być ruch ustawodawców: kanał płatny to zakaz całkowity reklam, kanał darmowy - reklamy tak ale tylko w przerwach pomiędzy audycjami - odcinki serii nie mogą być puszczane ciurkiem po sobie, tzw autopromocję traktować jako reklamę.

Ilość niestety zabiła jakość. sprawa prosta nie będzie mnożenia za wszelką cenę śmieciowych kanałów. Kto nie ma produkcji tez padnie, z korzyścią dla oglądaczy TV.

wole 4 - 5 kanałów o dobrej wartości merytorycznej niż 100 kanałów [beep]owej papki. Reklamy wszędzie lecą takie samie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History twierdzi,że nie jest kanałem o Historii, że to tylko taka nazwa . Oto co odpowiedzieli mi na fb na moje pytanie :

''A co ten kanał ma wspólnego z Historią, poza nazwą oczywiście? Kanał premium, bez programów historycznych, wypełniony reklamami.''

 

'' ''HISTORY Polska'' Nie jesteśmy kanałem historycznym, nasza nazwa to marka a na historię patrzymy bardzo szeroko. Jesteśmy stacją rozrywkową pełnymi mocnych, charyzmatycznych bohaterów i fascynujących historii. Reklamy to część naszego dochodu, byśmy mogli cały czas inwestować w nowe programy.''

 

Kolejne pytanie pozostało bez odpowiedzi

 

'' ''Reklamy to część naszego dochodu.........'' A dlaczego nc+ kasuje dodatkowo za wasz kanał 1,99 , gdzie w CP jest w pakiecie.....? Rozumiem,że to też część waszego dochodu i z abonentów drogiej platformy można, a nawet trzeba zdzierać ''

 

Tak więc nie szukajcie Historii na tym kanale,który jest tylko po to,aby zarabiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taraz tylko powinien być ruch ustawodawców: kanał płatny to zakaz całkowity reklam, kanał darmowy - reklamy tak ale tylko w przerwach pomiędzy audycjami - odcinki serii nie mogą być puszczane ciurkiem po sobie, tzw autopromocję traktować jako reklamę. (...)

Nikt czegoś takiego nie wprowadzi. Kwoty z abonamentów są za niskie i jest zbyt mała baza klientów, żeby mogli się tak utrzymać bez reklam. A jeśli nawet, to strasznie podrożały by obecne ceny pakietów. A na to na pewno nie będzie zgody, bo już teraz z cenami wiele osób ma problem. Na takie rozwiązanie w chwili obecnej może sobie pozwolić tylko TVP. :P

 

(...) Reklamy wszędzie lecą takie samie.

To świadczy o tym, jak mało jest reklamodawców.

 

 

Tak więc nie szukajcie Historii na tym kanale,który jest tylko po to,ąby zarabiać ;)

Jasno wyjaśnili ci czym jest marka. Wszystkie kanały są po to, aby zarabiać. Nawet te TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios:

Przecież tematykę też ci wyjaśnili. Czyli, co dla nich znaczy pojęcie "historia". Pamiętaj, że to amerykanie, a nie Polacy tworzą ten kanał. :P Oni patrzą na to inaczej. Dla Amerykanina historią są samochody, jakieś stare przedmioty w domu, lombardy, wydarzenia sportowe, popkultura z lat ubiegłych, budownictwo w sensie starsze niż ok. 10 letnie. Dla nas historia to wielkie wydarzenia z przeszłości, bitwy itp. Dla nich pojęcie szersze, najczęściej oznaczające sprawy z przeszłości życia codziennego - bardziej przyziemne znaczenie. :P

 

"History" to tylko marka. Chcą konkurować z Discovery, nie opłaca im się ograniczać tylko do jednego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...