Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kolejny raz wejście w polski rynek filmowy i serialowy ma spowodować stratę wytwórni to jestem na nie. Nie chcę już znowu jakichś anonimowych filmów z Francji zamiast premier z USA.

 

Filmy Francuskie nie są złe. Czasami biją na głowę tą papkę z USA. Skandynawskie kino też jest dobrze kręcone. Masz małe pojęcie o kinie lub małe wymogi.

A czy ja gdzieś krytykuję francuskie filmy? Jeśli są dobre to je oglądam. Piszę tylko o sytuacji sprzed fuzji, gdzie w ramach premier serwowano nam filmy, które znali chyba tylko i wyłącznie we Francji. Mówię właśnie o takich anonimach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam z pytaniem....zbliża się koniec września....Czy coś nowego wiadomo o dołączeniu TV Republika

do oferty NC+ ? Kończy się mi abonament,więc rozważam z w/w powodu przejście do Cyfrowy Polsat. Proszę o merytoryczne

odpowiedzi.

Skoro tak bardzo zależy Ci na tym czymś zwanym Telewizją Republiką, to wykup sobie subskrypcję w Intermecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak był ostatnio gdzieś w necie wywiad z odchodzącym Wildsteinem to mówił, że Republika będzie niedługo w ofercie nc+, Orange i w niższym pakiecie w Vectrze, ale to raczej już wiemy, niestety żadna data się nie pojawiła. Raz ktoś na twitterze palnął o wrześniu, ale wpis szybko zniknął i jak widać wrzesień się kończy i cicho sza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważam, że @ ernet prosi o merytoryczne odpowiedzi. A nie o rady.

Dziękuję za zwrócenie uwagi.Oczywiście masz rację.Szkoda,zawsze jedna stacja TV więcej prezentująca inne poglądy.

Dziękuję za (prawie) wszystkie wypowiedzi.Pytałem,bo chciałem się upewnić,że czegoś nie przeoczyłem.Teraz pomyśle,co dalej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myszka_20_84

Sorki kolga ubiegł mnie :D To może jeszcze coś dodadzą:

Dwa kanały należące do Polcast Television dość nieoczekiwanie wróciły na satelitę Eutelsat Hot Bird 13E. Obecnie dwie stację: Water Planet oraz Novela TV nie kodują swojego sygnału.

Parametry techniczne:

 

Eutelsat Hot Bird 13E

 

tp: 11,662 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki kolga ubiegł mnie :D To może jeszcze coś dodadzą:
Dwa kanały należące do Polcast Television dość nieoczekiwanie wróciły na satelitę Eutelsat Hot Bird 13E. Obecnie dwie stację: Water Planet oraz Novela TV nie kodują swojego sygnału.

Parametry techniczne:

 

Eutelsat Hot Bird 13E

 

tp: 11,662 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK

Nic mi nie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pincet. Źle szukasz.Jaki masz sprzęt?

 

Muzo.tv od pierwszego października w nc+!

http://media2.pl/media/114343-Startuje- ... tepny.html

 

To było do przewidzenia, ale po co ten kanał potrzebny jak już wystarczająco jest tego w ofercie. Reklam już dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały fta mogą dołączyc w każdej chwili, czyli water planet i novela tv. Chociaż ten 1 październik i dołączenie ich wraz z muzo tv i może dojdzie wkońcu na republika tv. Może też wkońcu jakieś inne nowości i poprawa listy kanałów. Chyba, że będą czekac z nowościami bliżej bożego narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i może dojdzie wkońcu na republika tv.

 

Ludzie przyjmijcie do wiadomości że dopóki (być może już nie długo ITI zniknie z grona współudziałowców NC+) ma jakiś głos ITI to niestety z powodów czysto politycznych TV Republiki nie będzie. Jak można być takim naiwnym.

 

Medią są POLITYCZNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale przecież były jakie oficjalne informacje dotyczące dołączenie jeszcze we wrześniu tego kanału.

Nic takiego nie było. Było tylko o negocjacjach i że jak w końcu się do gadają to będzie w ofercie we wrześniu. Widocznie do dnia dzisiejszego nie doszło do porozumienia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...