Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ci się pomyliło - ja mówiłem o dotychczasowych, dobrych pozycjach z Canal+ np. "Krew z krwi". Albo o świetnym "Bez tajemnic" z HBO. A nie o tasiemcach na kanałach ogólnych. I niekoniecznie o seriale mi chodziło, no ale niech będzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, ze Canal+ nie dofinansuje jakiegoś filmu albo serialu z tymi panami w roli głównej? O to mi właśnie chodzi. Wolę, aby Canal+ skupiło się na dobrych produkcjach zza granicy. Wolę, aby przedłużało umowy z wytwórniami filmowymi i kupowało najnowsze produkcję seriale jak najszybciej z USA. Polski grajdołek niech zostawią innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta produkcja z ich udziałem będzie dobra, to czemu nie? Listy do M. z udziałem Karolaka był nawet niezły. Masz stereotypowe wyobrażenia na temat polskich produkcji. :P To nie tylko filmy z Karolakiem, ale też takie produkcje jak np. Ida. Dla mnie nie ma specjalnie znaczenia kraj pochodzenia filmu/serialu. Ale wolę, jak polskie kanały wspierają polskie produkcje. Niech od nas świat też kupuje. Dlatego będę gorąco wspierał takie inicjatywy CANAL+. Nic wielkiego się nie stanie, jeśli z tego powodu stracą kilka blockbusterków FOX'a lub Paramount'u. Wręcz przeciwnie, widzowie tylko zyskają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie zaangażowanie Canal+ w produkcje polskie musi się zakończyć stratą praw filmowych. Jestem jak najbardziej za powstaniem dobrych polskich filmów i seriali, tym bardziej że ostatnie produkcje filmowe w naszym kraju napawają optymistycznie. Zdecydowanie jestem za równowagą w telewizji i nie uważam, że tylko to co amerykańskie jest dobre. Jeśli Canal+ wyprodukuje serial na poziomie Bez tajemnic, Gliny czy genialnego PitBulla sam będę bił brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolejny raz wejście w polski rynek filmowy i serialowy ma spowodować stratę wytwórni to jestem na nie. Nie chcę już znowu jakichś anonimowych filmów z Francji zamiast premier z USA.

 

Filmy Francuskie nie są złe. Czasami biją na głowę tą papkę z USA. Skandynawskie kino też jest dobrze kręcone. Masz małe pojęcie o kinie lub małe wymogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...